Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa, nie chce mi się w to grać... Nie wiem, może jakiś kryzys gracza, ale nie czuję tej podjarki, którą jeszcze miałem podczas bety. Jakoś tak bez większego przekonania kupiłem ten tytuł wczoraj, no i zasnąłem tuż przed zagraniem, a jak się obudziłem po północy to wolałem z ziomkami w PUBGa popykać.
Dziś odpaliłem, pobiegałem trochę, wykonałem parę misji, które znałem już z BETY (może tu tkwi problem, bo już znam ten fragment), no i oprćz tego, że ładne to, to jakoś zupełnie mnie nie robi...
Skasowałem swojego agenta, bo to co w nocy stworzyłem (swoją drogą beznadziejny ten edytor) okazało się jakimś latynosem, no i z przerażeniem stwierdziłem, że to kolejny tytuł wpisujący się w narrację "woke", bo białych mężczyzn jest tu sztuk JEDEN, podczas gdy inne grupy etniczne mają przynajmniej po dwa modele :reggie:
Do tego te pedofilskie brody i wąsy, które wyglądają jak przyklejone - gdzie jakiś tygodniowy zarost, coś bardziej naturalnego?
Teraz muszę zaczynać od nowa, wybrałem jakiegoś łysego niggasa, bo jest najbardziej do mnie podobny i będę się zmuszał, żeby w to grać...
Nie wiem, co jest, przecież jedynkę uwielbiam, a tu widzę masę dobrego, ale jakoś mnie gierka do siebie zniechęca...

  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No raczej - w co-opie to nawet Anthem jest fajnym tytułem. Jak już wielokrotnie pisałem - do endgame nie widzę sensu grać w co-opie, bo uwielbiam zwiedzać, oglądać, wysłuchiwać i wczuwać się w klimat, a tego w ekipie się nie da robić i moje granie solo nie ma nic do rzeczy, skoro jedynkę też ogrywałem samotnie i ją uwielbiam...
Może po prostu jestem źle nastawiony do tego, zwłaszcza że do tej pory w tym roku ogrywałem cudowne RE2 i mega klimatyczne METRO Exodus - przy nich TD2 wydaje się takie... średnie...

Odnośnik do komentarza

Klan założony. Nazywa sie ThirdWave bo wszystkie inne tego typu nazwy były już zajęte. Po opisie traficie! ;)

 

Sory że to trochę trwało ale w tym niedużym czasie który miałem na granie najpierw robiłem aktywności z bety, a dopiero teraz przechodzę do „nowości” ;)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Już @Voytec założył to po ptokach. Dużo masz tam osób? To dawaj @Zdunek z tym przedszkolem do ThirdWave.

@KOMARZYSKO mega cena. To też biere ten i też będę wykoorwiście szybko teleportującym się Agentem który widzi świat bez doczytujących się tekstur :D

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Też dołączyłem. Kurde nie powiem tak jak dłuższy czas ładowania lokacji mi aż tak nie przeszkadza (większość czasu z buta chodzę) tak doczytywanie tekstur czasami jest bardzo widoczne, szczególnie na samochodach/plakatach więc taki SSD bym przytulił :D.

 

A co powiecie o Białym Domu jako bazie? Wiadomo pewnie na maksa rozwinięty będzie trochę inaczej wyglądał, ale na ten moment w porównaniu do tego z jedynki to jest tak... klaustrofobicznie? Strasznie mało miejsca do biegania, niskie sufity i w ogóle. Przynajmniej przestrzeń wspólna jest spoko.

 

A i dla osób zaczynających dopiero co - faktycznie jest problem z oczekiwaniem na itemki z UbiCkub czy ze skrzynek z ciuchami. Mi koszulka ze skrzynki dopiero po 2 dniach się pojawiła w ekwipunku, więc jak coś to trzeba być cierpliwym.

Odnośnik do komentarza

OK, stworzyłem nowego agenta i jestem w miarę zadowolony z jego wyglądu, plus zakupiłem za 21zł 500 premiumków, bo chciałem go odziać w zestaw JTF (spory kawał czasu w jedynce biegałem w tym mundurze), no i zaczęło mi się na powrót podobać :)
Zwiedzam, wykonuje misje i drobniejsze zlecenia, zaglądam w każdy kąt, zbieram surowce itp - fajnie jest :)
Dostałem jakieś zaproszenie od ThirdWave, ale podobnie jak Second, tak i ta nazwa jakaś taka bez jaj i charakteru - odrzucam :reggie:

Odnośnik do komentarza

@Ryo-San Rozumiem, że jako fanboj tytułu nie potrafisz znieść nawet najlepiej uargumentowanej krytyki, ale zauważ, że ja nic złego o gierce nie napisałem - po prostu miałem taki nastrój, że zupełnie do mnie nie przmawiała :)

A odnośnie tekstur i dysku SSD to akurat w tym tytule jest to dla mnie zbędny bajer - ich pop-up nie jest aż tak częsty, czy widoczny.
Sam rozważałem jego kupno do PUBGa, ale tam to akurat sporo by polepszył - tutaj nie widzę takiej potrzeby, a gram na zwykłej PS4.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...