Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zauważyliście ale udało się zrobić grę w której:

a) można dowolnie ponownie grać misje które się poprzednio ukończyło.

b) można na mapie zaznaczyć dowolne lokację która zaktualizuje nasz HUD.

c) można stworzyć grę w której nie trzeba czekać kilka sekund na załadowanie ekwipunku

d) grę w której można włączyć aktywności z mapy.

 

Jak oni to robią??? Magicy.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sydney napisał:

Też ktoś miał takie dziwne ścinki w pierwszej misji z uwolnieniem tej piczki w teatrze? Grane na Prosiu co lepsze we free roamie jest sztywniutko.

Grałem w coopie z randomami i faktycznie coś cięło, ale nie były to spadki fpsow tylko takie właśnie ścinki może jakieś lagi czy coś.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ryo-San napisał:

Ostatnio w Destiny 2 wpadłem na kolesia o nicku Analna Petarda xD Może coś w tą strone :lol:


Ja w Destiny, ze względu na tematykę, założyłem klan StraznicyGalaktyki - byłem z tego dumny, bo fajna nazwa i pasująca do tematu.

Tutaj faktycznie trzeba by coś z jajem i oryginalnie, najlepiej w klimacie The Division, żeby nie było tak całkiem oderwane od gierkowej rzeczywistości.
Na pewno nazwa dwuczłonowa, zapisywana właśnie w takim formacie, jak powyżej, czyli DwaSłowa, no i w miarę bez polskich znaków, żeby nie wyglądało głupio...
Ciężka sprawa... Zaproponowałbym liczbę mnogą mojego starego PSN ID, ale kiedyś wyłapałem za to bana od Sony, więc może lepiej nie :D

Odnośnik do komentarza

Finałowa wersja gry jest zrobiona na tip top, wszystko ładnie i rusza się to dobrze, zupełnie inaczej ta gra wygląda niż beta. No nie ma porównania, gdzie w becie było wszystko zepsute począwszy od grafiki, a skończywszy na dźwiękach gry (ta, wiem, że beta). Good Job Ubi.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, gamerTHC napisał:

Ten pakiet kapitolu kiedy będzie dostępny? Wczoraj wyczyścił pierwszy fragment mapy, wbiłem przy tym 7lv i jeszcze nie dostalem.

Jest lekkie opóźnienie. Ja wklepalem kody wczoraj i nic nie miałem a dzisiaj jak odpaliłem grę to wszystko się odblokowało(Capitol i Secret Service Pack) Itemy masz tam gdzie były nagrody z UbiClubu czyli skrzynia i ostatnia opcja po prawej w zakładce podarunki.

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...