Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, PiotrekP napisał:

Są tu jakieś sposoby na szybsze przeładowywanie broni? Bo biegam póki co z LKM, fajna pukawka z dużym magazynkiem, ale przeładowywanie trwa dość długo.

 

 

 XX% do szybkości przeładowania mogą dać Ci talenty, modyfikacje, gear itp LKM jest niestety taka bronią która ma od groma pestek w magazynku ale jej przeładowanie trwa długo. Coś za coś ale i tak sporo można przyspieszyć. Możliwe że jest set pod LKM (w jedynce nazywał się Samotna Gwiazda). Jak miałeś full komplet to w zasadzie waliło się z LKMu praktycznie bez przeładowywania. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ryo-San napisał:

Dla mnie narazie misja w American History Museum jest nr 1. Moc. A co do misji to jakoś nie widzę zeby odstawały od Jedynki. W Jedynce Najazdy miały mega niepowtarzalny klimat. Mam nadzieję że tutaj też będą.

16 lvl. Póki co najlepszą misją była ta w centrum kosmicznym z bardzo klimatyczną końcówką i świetnym bossem na końcu.

 

Mocno znerfili mój ulubiony scan, ma za krótki obszar skanowania i o wiele za duży cooldown. W ogóle jak tak przeglądam te skille, to mam wrażenie, że większość jest i tak bezużyteczna, bo ostatecznie lata się z tymi lepszymi pokroju drona lub wieżyczki, a reszta jakby miała bardziej marginalne znaczenie. Nie wiem, może na endgame coś się zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, szurubur napisał:

Też czasem odniosłem takie wrażenie, chociaż czasem zwyczajnie zostaje zestrzelona

 

No ale nie jest zastrzelona, bo te znikanie wieżyczki to możesz po 20 sekundach znowu postawić, a na rozwaloną masz 120 sekund. Coś ewidentnie jest nie halo z wieżyczką, przez tego buga często ginę :[

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hum napisał:

W ogóle jak tak przeglądam te skille, to mam wrażenie, że większość jest i tak bezużyteczna, bo ostatecznie lata się z tymi lepszymi pokroju drona lub wieżyczki, a reszta jakby miała bardziej marginalne znaczenie. Nie wiem, może na endgame coś się zmieni. 

Skille w jedynce zawsze dobierało się do konkretnego builda więc sądzę że dopiero w end game wyjdzie które będą nadawać się na śmietnik. W Jedynce to w zasadzie tylko jeden skill był bezużyteczny. Mobilna osłona a cała reszta pięknie się zgrywała z różnymi setami i możliwości kombinowania było zylion.

@Voytec 15 znaków to ta nazwa chyba ma. Tak na oko to że 115 : )

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Faka napisał:

Tak samo mam buga z osadą zamku, zadanie wykonane, ale zamek oczywiście nie jest przejęty.

Ludzie piszą że to nie jest bug. Zamek to była podobno tylko ta jedna misja. Został przecież skażony ostrzałem moździerzowym z broni chemicznej i jest nie do odratowania. Przynajmniej narazie. To by miało sens.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że jest dużo trudniej niż w becie. Misję poboczną w laboratorium udało mi się becie zrobić bez jakiegoś większego problemu to tu padam jak mucha :( Pytanie: rozumiem, że przeciwnicy i tak się skalują do mojego poziomu? Teraz mam 9 lvl i przeciwnikom to samo pokazuje nad łbami. Jeśli zrobię poziom 10-ty to moby z labo też się przeskalują na 10-ty?

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Czezare napisał:

Heretyków, którzy twierdzą, że dwójka wygląda gorzej niż jedynka najchętniej kamieniowałbym niczym świętego Szczepana:shotgun:

No wygląda lepiej niż jedynka jeśli chodzi o full, beta była kiepska graficznie. 

 

No ale i tak do rendera jedynki to się nie umywa

3 godziny temu, Faka napisał:

Mam wrażenie, że wieżyczka jest zbugowana. Rzucam i po paru sekundach znika, tak jakby po prostu nie działała.

Wszystkie skille są zbugowane w ten sposób (znaczy te które testowałem, Firefly, dron, szyszka)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...