Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Mi z Ultimy już DZ właśnie przyszedł :ohboy:

Ktoś może zamawiał w MediaExpert bo mam tam preordera na Golda i w sumie to od stycznia kiedy złożyłem preorder cisza. Status zamówienia ten sam (nowe zamówienie), żadnych maili, nic (jedynie mail do potwierdzenia zamówienia tuż po zakupie). 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Wcześniejszy dostęp do gry oraz niektórych pierdół w samej grze, np. Specjalizacje, które normalnie trzeba będzie odblokować w trakcie gry - ludzie  z goldem będą je mieli od razu do dyspozycji. Do tego możliwość wykonywania większej ilości tygodniowych misji pobocznych, o ile dobrze rozumiem. W razie czego proszę mnie poprawić. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Czezare tutaj masz szczegóły

https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/pl-pl/news-updates/345114/the-division-2-year-1-content-year-1-pass-and-monetization-details

Spoiler

Przepustka na Rok 1 zawiera następującą zawartość dodatkową:

  • 7-dniowy wczesny dostęp do fabularnej zawartości epizodycznej
    • Posiadacze Przepustki otrzymają 7-dniowy wczesny dostęp wyłącznie do zawartości fabularnej, składającej się na wszystkie epizody w Roku 1.
  • Natychmiastowe odblokowanie specjalizacji z Roku 1
    • W chwili premiery The Division 2 zawierać będzie trzy specjalizacje, dostępne natychmiast dla wszystkich postaci, które osiągną maksymalny poziom (30).
    • W trakcie Roku 1 opublikujemy trzy dodatkowe specjalizacje dla twojego agenta. Posiadacze Przepustki na Rok 1 odblokują te nowe specjalizacje w chwili ich premiery.
    • Gracze, którzy nie mają Przepustki na Rok 1, również uzyskają dostęp do specjalizacji w tym samym czasie, ale będą musieli je odblokować, poświęcając czas na rozgrywkę.
    • Posiadacze Przepustki na Rok 1 będą również mogli zdobywać wyjątkowe przedmioty kosmetyczne, publikowane wraz z premierą każdej z nowych specjalizacji.
  • Wyłączny dostęp do tajnych przydziałów
    • W trakcie Roku 1 posiadacze Przepustki otrzymają wyłączny dostęp do 8 tajnych przydziałów, budujących głębsze tło fabularne wydarzeń, które doprowadziły do twojego przybycia do Waszyngtonu.
    • Ukończenie każdego z przydziałów oznacza nagrodę w postaci wyjątkowego trofeum na plecak, dzięki któremu dostosujesz wygląd swojego agenta.
  • Dodatkowe polowania i projekty
    • Polowania w The Division 2 to specjalne zadania, polegające na eliminowaniu wskazanych celów wroga, a projekty to misje, podczas których wypełniasz rozmaite cele na terenie całego Waszyngtonu.
    • Jako posiadacz Przepustki na Rok 1 otrzymasz jedno dodatkowe polowanie na tydzień i jeden dodatkowy projekt dziennie w ramach misji o wymagającym poziomie trudności.
    • Te przywileje obowiązują do 1 marca 2020 roku.
  • Wyjątkowe przedmioty kosmetyczne
    • Posiadacze Przepustki na Rok 1 otrzymają dostęp do następujących ekskluzywnych nagród: strój agentki Ward oraz emotki Zwiadowcy.

Możesz zdobyć Przepustkę na Rok 1 w Edycjach Gold lub Ultimate.

Po premierze gry Przepustkę na Rok 1 będzie również można kupić osobno.

Swoją droga, ciekawe ile będzie kosztował sam Y1P po premierze gry. 

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że raczej będziemy grać od zera, ale tutaj żadnego info potwierdzającego nie mam. Postęp z prywatnej bety nie przeszedł do otwartej, więc :dunno:

Na pewno za samo granie w bety otrzymamy jakieś kosmetyczne pierdoły w grze i chyba to by było tyle. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hum napisał:

Wydaje mi się, że raczej będziemy grać od zera, ale tutaj żadnego info potwierdzającego nie mam. Postęp z prywatnej bety nie przeszedł do otwartej, więc :dunno:

Pisali, że nie przechodzi, zresztą zazwyczaj w 99% przypadków content z bet nie przechodzi do pełnej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...