Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Też pytanie co się chce w end game robić. Ja oprócz DZta i farmy nastawiałem sie na najtrudniejsze aktywności czyli misje na poziomie legendarnym i najazdy flawless cała drużyną itp Tego z randomami nie da się zrobić. Po DZcie też najlepiej biegać zgranym składem z uzupełniającymi się buildami skręconymi głownie pod PvP.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

E tam, po DZ dało radę i biegać samemu jak się miało dobrego builda i gear. Śmieszne jazdy były gdy sam takim rogue byłeś, a za Tobą biegały 1-2 grupki po 4 osoby, no ale to już musiałeś bardzo dobrze znać jak własną kieszeń te całe DZ, gdzie się dobrze ukrywać i zabijać wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Nie no jasne że można było biegać samemu i nawet robiło się czasami solo manhunt ale bezpieczniej w ekipie (samemu też często zbierało się wpeyrdol od liczniejszych grup. Bywało i tak że kładło się samemu 3 czy 4 osobowy team ale to bardzo rzadko) ; ] Szczególnie jak zbierało sie zasobniki albo podnosiło ze strefy jakiś egzotyczny item. Pamiętam podjęcie pierwszego Kasynka na multigrupie. Co tam się działo. Co za emocje! Co za rozkminy i strategie na antyscanie xD

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Faka napisał:

I przy okazji coś pewnie innego spiedolą, jak to w zwyczaju bywa u Massive :nosacz3:

No wczoraj po tym części z(pipi)ał się framerate i gra chodziła w 5fps, np. mi xD

Dziś się zapowiada poprawnie, ale Division 2 jest prawdopodobnie najbardziej zabudowana gra na premiere w jaką grałem.

Odnośnik do komentarza

Żeby grać samemu trzeba mieć oczy dookoła głowy, a jedno nawet w rzyci. No dobra, jak ktoś ma dobry sprzęt i skilla, to da radę, ale jak nas wrogowie zaskoczą z dwóch stron, to kicha. 

Granie we dwójkę to już jest lepiej, a w pełnej ekipie to już bezstresowo (póki co przynajmniej) 

Szkoda tylko, że sporo wysoko lewelowców nie chce pomóc niższym, bo oni już to przeszli i nie chce im się tego robić drugi raz.

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiotrekP napisał:

 a w pełnej ekipie to już bezstresowo (póki co przynajmniej) 

 

Misje na trudnym(normalnie odpalają się na poziomie fabularnym czyli normal) we 4 przechodziliśmy chyba ze 2 godziny więc tam jest troszkę stresowo a przypominam że w endgame dochodzą jeszcze Legendarki które są jakieś milion razy trudniejsze od harda oraz będą najazdy (na poziomie Legendarek) i Rajdziki. Także tutaj będzie rozpieyrdol totalny :shotgun:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, raven_raven napisał:

Gracie sami, z randomami czy z jakąś ekipą? Jestem ciekaw jak się gra w tych pierwszych dwóch konfiguracjach.


Jak zwykle sam i bawię się przednio :)
Powoli smakuję klimacik, zaglądam w każdy zaułek, czyszczędzielnice z czego się da, najpierw robię side-questy, a później misje główne.
Póki co level ósmy, za dużo jeszcze nie zdziałałem, ale nigdzie się nie spieszę - jest super :)
 

4 godziny temu, Zdunek napisał:

 Division 2 jest prawdopodobnie najbardziej zabudowana gra na premiere w jaką grałem.


Znaczy, że dużo budynków? Waszyngton to spore miasto, więc ciężko, żeby gra była mniej "zabudowana" :reggie:

A jeśli chodzi o bugi to waćpan nie wiesz, co piszesz - u mnie na liczniku dopiero z 7h, ale ja jestem pod wrażeniem, jak tak duży tytuł, nastawiony na "always online" jest dopracowany.
Trzeba było pograć w AC Unity, Mass Effect Andromeda, czy ostatnio Fallout 76 albo Anthem, to byś w życiu nie pisał takich farmazonów :hi:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...