Skocz do zawartości

Super Smash Bros. Ultimate


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

chca nakrecic hype w zalozeniu bo to byc albo nie byc dla niny jesli chodzi o zalozenia sprzedazowe na ten rok, jedyna w sumie nowa megatona tego roku i od niej praktycznie tylko zalezy czy przekrocza te 20mln konsol

 

dlatego pokazuja ja wszedzie na eventach, co praktycznie dzien jest jakies info na blogu gry, co chwile tez direct

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ficuś napisał:

chca nakrecic hype w zalozeniu bo to byc albo nie byc dla niny jesli chodzi o zalozenia sprzedazowe na ten rok, jedyna w sumie nowa megatona tego roku i od niej praktycznie tylko zalezy czy przekrocza te 20mln konsol

 

dlatego pokazuja ja wszedzie na eventach, co praktycznie dzien jest jakies info na blogu gry, co chwile tez direct

https://www.ppe.pl/news/126773/switch-juz-z-wyzsza-sprzedaza-od-gamecube-duze-zainteresowanie-snes-i-nes-classic.html

Już przekroczyli 20mln.

Odnośnik do komentarza

sprzedaz bedzie chora, zwlaszcza w us, nie boj zaby, srednia tez pewnie bedzie lekko ponad 90, kazda gra z tej serii byla dobrze oceniana i dorbze sie sprzedala, a nie dosc ze gierki na switcha sprzedaja sie swietnie (zwlaszcza exy) to zanosi sie ze to bedzie wersja totalna

Teraz, Kriss_Hietala napisał:

20mln w tym roku fiskalnym, o to mi chodzilo, na razie maja 5 z 20

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2018 o 15:26, zdrowywariat napisał:

 

A kto powiedział, że będzie słaba? Zawartość powala. I ja dam grze szansę głównie z tego względu, bo wcześniej nie grałem w tę serię.

Nie zrozumiałeś. Dogra gra tego typu może mieć i 8 postaci a słabej nie pomoże 100. Lepiej mieć więcej ale to nie jest żaden wyznacznik. Nie mówię przecież że gra jest słaba bo skąd mogę to obecnie wiedzieć. 

 

Rok fiskalny trwa do marca. Jest praktycznie listopad, zostało 5 miesięcy. Myślisz że upchną 15 mln konsol w tym czasie? Baaaardzo optymistycznie. 

 

Ja bym chciał żeby sprzedaż troszkę zwolniła żeby dać pstryczka w nos Nintendo, żeby się wzięli porządnie za online, ofertę retro i zapowiedzieli nowe exy bo ten rok to dla mnie słabizna i nic na horyzoncie nie widzę. Nintendo lubi osiadac na laurach i niestety taka sprzedaż utwierdza ich w przekonaniu, że wszystko robią dobrze a tak wcale nie jest. 

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...