Skocz do zawartości

Super Smash Bros. Ultimate


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Piracenie z powodu biedy to jedno, ale hackowanie Smasha wiąże się też z chyba największym wśród współczesnych gier Nintendo zalewem modów. Już ich kilka wyszło, zmieniających np. muzykę.

 

Przypomnijmy, że mod "Project M" do Wii (który zmieniał prawie wszystko, zdaniem wielu fanów na plus) był właściwie przez kilka lat najpopularniejszą metodą grania w Smasha kompetetywnie. Fani uznali że to najlepszy Smash, grały w niego miliony, był na turniejach. Normalka na pececie, na Nintendo fenomen. Przy czym Wii było tak "otwartą" konsolą, że w wersji USA nawet nie trzeba było żadnych przeróbek, by te mody uruchamiać (w europejskiej jakieś niewielkie). Podejrzewam, że przy obecnym podejściu Nintendo już nawet takie półoficjalne granie będzie mocno utrudnione. Chociaż jak widać, ludzie i tak mają przeróbki.

 

 

Reakcja Nintendo na ten wyciek jest sroga. Lecą bany dla piracących, dla jutjuberów pokazujących grę i ogólnie każdego kto SPOILERUJE grę. Prawdopodobnie wyciek pochodzi od sklepu z Meksyku, co może oznaczać, że zwłaszcza sklepy będą jeszcze rzadziej dostawać takie gry przed premierą.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rayos napisał:

 

 

Mówisz, masz :) Nie usłyszymy Krissa do premiery Smasha.

Nie żebym bronił dzbaniarstwa krissa ale niezła hipokryzja z waszej strony bo mogę się założyć, że plusowaliście Kruka, który wrzucał screeny z GTA V przed premierą :potter: 

Odnośnik do komentarza

ano chyba, że tak :hi: dlatego mówie, że nie bronie dzbana krissa tylko dziwie się, że takie zachowanie ma miejsce na tym forum, że ktoś dostanie bana z pisanie o tym, że gra w pirata xD bo jakby nie było całe czasopismo stoi zbudowane na piractwie 

Odnośnik do komentarza

Ja odczekam troche z zakupem. Moze beda jakies uzywki taniej za jakis czas (jak hype minie). Za duzo floty ostatnio wydaje na gry (Pokemony i teraz jeszcze SMP z joyconami), a czasu mam malutko.

OT: Ja nikogo nie plusowalem nigdy za takie akcje. Jedyne co to przez chwile Halo2, ktore doslownie po chwili skasowalem (tak, tak dawno po raz ostatni to bylo - a limitka byla w drodze).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...