Skocz do zawartości

Super Smash Bros. Ultimate


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Na E3 z nowych postaci doszedł Ridley, teraz King K. Rool.. Waluigi i Shovel Knight są jako assist trophy, więc z postaci, których najbardziej domagają się fani serii zostają trzy opcje na ostatnią zapowiedź przed premierą: 

 

1) Nintendo x Activision - Crash i Spyro 

 

2) Nintendo x Square Enix - Sora i Geno 

 

3) Nintendo x Rare - Banjo & Kazooie i Conker (ew. zamiast Conkera Joanna Dark)

 

Jeśli, któraś z tych opcji się sprawdzi to pozamiatają po całości 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

No nie powiem jakoś bardziej mi się ten direct spodobał. Przydałaby się jeszcze Castlevania prawdziwa na dodatek :). Mam nadzieję, że niezapowiedziany tryb to jakis soczysty single.

Ale chyba wezmę. Tylko ta kolekcjnerka to meh. Pad od GC jest taki dobry?

 

No i trochę się dziwię, że nie dają z pozostałych swoich nowych marek nic. Xeno2, Arms, Nowy FE. 

Odnośnik do komentarza

Jak zaczęli projektować SSB Ultimate to jeszcze nie było Xeno 2, Arms czy nowego FE.. To standard, że najpierw wychodzi jakaś gra, a dopiero po jakimś czasie postać trafia do Smasha. Nawet Inklings że Splatoona pojawiają się dopiero teraz. Link z BotW trafił do Ultimate chyba tylko dlatego, że tak długo powstawała ta gra. Jeśli ma się pojawić Rex lub Springman to dopiero w DLC 

 

Wszyscy gracze pro w Smasha grają na padzie od GCN od czasów Melee. To się chyba nigdy nie zmieni 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Już maju był wyciek informacji o Ridleyu, Simonie i tym, że wrócą wszyscy :o

https://www.eventhubs.com/imagegallery/2018/may/21/smash-switch-leaks/1/

 

Edit: Ten sam leaker twierdził, że po E3 pojawi sie jeszcze 6 nowych fighterów w Smashu. Prawdopodobnie nie licząc Echo Fighter. Jeśli to prawda to jeszcze 4 postaci przed nami. 

Jedna z nich to Pokemon 7 generacji, podał też drugą konkretnie, ale nie wiem czy wrzucać spoilery 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
Spoiler

Wg tego leakera jedną z tych czterech postaci będzie Isabelle z Animal Crossing

 

Biorąc pod uwagę to co w spoilerze oraz Inklings, King K.Roola oraz Chroma obstawiam, że kolejne dwie postaci to Geno i Ashley z Wario Ware, bo każda z nich w poprzedniej części była jako Mii Costume

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Te wszystkie zwiastuny nowych postaci to jest jakiś kosmos, mógłbym to oglądać w nieskończoność. Pięknie to wygląda.

 

Tylko problem jest taki, że ja wolałbym grać w oddzielne gry oparte na tych zwiastunach, niż w smasha na zlagowanych serwerach. Przecież taka Castlevania na podstawie tego materiału z Directa to by było coś, ehh.

Odnośnik do komentarza

W Polsce dość utrzymuje się popularna opinia, którą chyba szczerze mówiąc sam podzielam: że Smash to jeden z najwspanialszych hołdów jakie złożono dowolnej dziedzinie sztuki... w który fajnie by było chcieć grać. Ale taki urok bijatyk. Można ponawalać losowo albo grać na poważnie ucząc się długo, ale jest szara materia pomiędzy tymi stanami.

 

Tymczasem świat żyje nadal jedną z najbardziej szokujących scen w historii gier, zdecydowanie przebijającą FF7.

 

tumblr_pdhrwr9r8p1tigk4wo1_500.jpg

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zagrałem dzisiaj z 10 minut w nowego Smasha na PGA, pooglądałem też trochę jak walczą inni i to moje wstępne wnioski: 

- albo tv był źle skalibrowany albo gra nie wygląda lepiej niż wersja na WiiU 

- patent ze zmianą planszy w trakcie walki działa świetnie 

- plansza z Breath of The Wild ma bardzo fajny klimat 

- ciężko było ogarnąć walkę Inklingiem bez wcześniejszego treningu tą postacią 

- albo mi się wydaje albo zmieniono klawiszologię (grałem na pro controllerze,bo do standów z padami od Gamecube'a nie szło się dopchać w godzinach, w których byłem) 

- raczej nie oczekujcie rewolucji w gameplayu, to stary dobry Smash

 

Niestety wracam już do domu, więc sam nie skorzystam, ale jutro o 18 i w niedzielę o 12 będą turnieje w Smasha. Tablice zapisów były prawie pełne gdy wychodziłem, ale pewnie jutro rano jeszcze uda się zapisać. 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...