Skocz do zawartości

Super Smash Bros. Ultimate


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ficuś napisał:

ponoc gigant jesli chodzi o tresc, zarowno w singlu jak w multi, 93 srednia jak na razie i hasla, ze to najlepszy smash ever

 

no to jutro sprawdzam dziewiczo z radoscia kolejna z wielkich serii niny

 

Smash Ultimate is not only the ultimate Smash game, the ultimate fighting game, the ultimate party game, and the ultimate collection of videogame nostalgia: it's the ultimate video game.” - gra totalna na konsoli totalnej :).

Odnośnik do komentarza

Te recenzje piszą fani Smasha, tak samo jak z każdą serią. Podstawy się specjalnie nie zmieniły wobec poprzedniej wersji, jest masa kontentu, usprawnienia są stosunkowo niewielkie, no nie było wielkiej niepewności jak te recenzje mogą wyglądać. Nie wiem, czy kogoś z neofitów biegnących wydać 70 euro to obchodzi, ale Smash wbrew pozorom jest dość hermetyczną grą ze specyficznym fandomem. Też jak każda bijatyka.

 

(70 euro, wtf! I znając Nintendo ta cena się utrzyma przez 3 lata. Nieważne ile sztuk zejdzie, możecie pomnożyć zysk kilkukrotnie w porównaniu do większości gier. Chyba tylko USA oszczędzono i z jakiegoś powodu jest 60 dolarów).

 

 

Dziś akurat mamy podwójnie istotny dzień z historii Smasha. Obchodzimy bowiem 10. rocznicę WOMBO COMBO, najbardziej znanego wydarzenia w świecie kompetetywnego Smasha. RIP

 

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Smash to dobra seria która niestety nie trafia w mój gust ale kupię jak stanieje i zobaczymy jak się sprawdzi w kanapowym multi.  Średnią nie ma co się podniecać, spadnie. Na początku zawsze wpadają recenzje pisane przez fanów u Nintendo jest to mocno widoczne. Jednak obstawiam ,że poniżej 90 nie zejdzie z tego co piszą po reckach. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

Smash to dobra seria która niestety nie trafia w mój gust ale kupię jak stanieje i zobaczymy jak się sprawdzi w kanapowym multi.  Średnią nie ma co się podniecać, spadnie. Na początku zawsze wpadają recenzje pisane przez fanów u Nintendo jest to mocno widoczne. Jednak obstawiam ,że poniżej 90 nie zejdzie z tego co piszą po reckach. 

No nie wiem czy stanieje Zelda od roku ma z tym problem.

Ps. Jak ktoś jeszcze wacha się z kupnem to w Merlinie można wyrwać za 203 zl

Edytowane przez Rezoo7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...