Skocz do zawartości

A Way Out


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

no nie do końca samograj jak żona nie ogarnia chodzenia i poruszania kamerą na raz to może mieć kłopot przy ucieczkach lub strzelaninach.  Moja ma zerowe doświadczenie z padem i musieliśmy wiele razy powtarzać niektóre fragmenty. Nie zniechęciła się ale niektóre kobiety mogą się zniechęcić.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Colin napisał:

 

pff. albo mnie bierzesz albo nie. castingi mnie nie interesują. mam swoją cenę, tzn godność :turned:

Każdy ma swoją cenę Colin :potter:

A kolejka dotyczyła zakupu gierki, bo jeszcze jeden jegomość się wtranżolił przede mnie i muszę poczekać na swoją kolej. Także buzi na zgodę i czekamy :D

Odnośnik do komentarza

Ja nadal nie skończyłem ani z bluberem ani z zoną :D Ale calak jest. Chyba jedna z łatwiejszych platyn/calaków dla osób które to interesuje i do tego zabawne achievementy. Polecam niektóre zobaczyć. Jeden nawet nawiązuje do brothers tale of two sons.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Jest select chapter to można szybko zobaczyć inne zakończenie, super im ten tytuł wyszedł mega propsy, mam nadzieje że EA będzie ich dłużej wspierać



Jak dla mnie nie będzie strata czasu skończyć gry ponownie tym bardziej ze w trakcje gry można iść czasem inna ścieżka wyboru. Przejdę jeszcze raz z braciakiem a kiedyś może z dziewczyna ale ona jak do tej pory to tylko heavy raina skończyła i tez problem z obsługa pada a pod koniec może być problem ;p
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pauli87 napisał:

Rozumiem że używki można śmiało kupować, bo nie ma jednorazowych kodów? 

Tak wiem... :cebula: , ale chce szybko ograć z kumplem i sprzedać, a następnie wziąć się za molocha The Division.

Network Passy umarły wraz z ostatnią generacją ;) możesz bez problemu kupować używkę 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

przeszedłem razem z @MYSZa7 A Way Out w jeden wieczór i muszę powiedzieć, że jak na indyka i za taką ceną to za(pipi)i,sta gierka, na początku myślałem że będzie to jakiś crap po zapowiedziach i pierwszych gameplayach, ale się po prostu miło zaskoczyłem bo wszystko wciąga od początku aż do końca i połączenie motywów ze znanych filmów w tej grze wypada super, w dodatku emocjonujące akcje gdzie trzeba ze sobą współpracować czy też poboczne mini gierki takie jak kto więcej razy się podciągnie, rzutki, siłowanie się na rękę czy wiele innych i jeszcze lepszych rzeczy, bardzo polecam tym bardziej że można wyrwać już A Way Out poniżej stówki i bardzo dobrze bawić się w dwie osoby, ja liczę tylko na dużą sprzedaż co by dali jakąś kontynuację bo bez popity teraz łykałbym drugą część, no i na koniec OST który też wyrywa z kapci :banderas: 

 

Edytowane przez mersi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

wrzucam w ramach ciekawostki: 

 

baaaardzo niewiele brakowało a A Way Out byłoby exclusivem na Xboxa. Josef Fares mówi że był bardzo bliski podpisania umowy z Microsoftem. 

 

w sumie chyba wyszło na dobre, bo A Way Out okazało się sukcesem i w grę ma możliwość zagrać więcej graczy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...