Skocz do zawartości

A Way Out


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Papaj pisze gra do pogrania na party z kimś ogarniętym kogo słyszysz, zobaczcie ten gameplay, wstępnie niegłupio to wygląda, włoskie akcenty, gameplay jak z  Mafii, ładna oprawa, ciekawe patenty w rozgrywce

 

 

Na razie wyglada niezle, ale Mafia 3 też po pierwszych video tak wygladała :D

Odnośnik do komentarza

Pierwsze przejscie na pewno bedzie spoko, ale ponoc jest wiele opcji, zeby rozwiazac dany problem, wiec moze będzie warto przechodzić gierke 6 razy pod rząd jak Knacka..

Pierwsze skojarzenia miałem z Mafia 2, a to dobrze o niej swiadczy. Jedynie szkoda, ze nie będzie opcji zagrac w singlu, bo z kims przypadkowym moze być średnio zabawnie.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

 

Aż jestem zdziwiony, że tego tematu jeszcze nie ma na forumku.

 

Może nie jakaś ogień premiera, ale gra zapowiada się - moim zdaniem - dość miodnie. Motyw dwuosobowej ucieczki z więzienia, gdzie musimy grać z innym graczem na kanapie lub online, bardzo przypadł mi do gustu.

 

Na gameplayach gierka wygląda naprawdę bardzo fajnie. Grafika i wszelkie efekty nie powalają, ale uważam, że nie to będzie najważniejsze w tej produkcji.

 

Jedyne co przeraża, to fakt, że za jej wydanie odpowiada EA. Aż strach się bać co mogą tutaj wymyślić...

 

Gra ma premierę już w tym miesiącu - 23 marca. Cenowo wypada bardzo fajnie, bo w preorderze jest do dostania w ok. 100zł.

 

Wy też czekacie? Przemyślenia? Opinie?

Odnośnik do komentarza

To jest gó.wno panowie, ale to wiedziałem od samego początku. Nie wiem, co EA chce tym osiągnąć, ale od pierwszych zapowiedzi miałem w głowie tylko "WTF?".
Dla kogo to w ogóle jest robione? Miłośników co-op? To już lepiej by kolejną odsłonę Army of Two zrobili.
Jak tak bardzo chcą dywersyfikacji swojego portfolio (bo nie oszukujmy się, ostatnio tylko dwa BFy na krzyż FIFA i NFS), to nie tędy droga.
Aż głupio to pisać, ale za czasów siódmej generacji EA miało moją sympatię dość odważnym inwestowaniem w nowe IP (Bulletstorm, Brutal Legend, Dead Space, Mirror's Edge, Skate, The Godfather, Syndicate, Kingdoms of Amalur Reckoning), a teraz? Żal doopę ściska...

Żeby jednak nie było to w tym festiwalu drewnianego biegania/QTE dostrzegłem całkiem fajną zmianę kamery i pójście w konwencję oldschoolowych beat'em up'ów. Wyglądało to nawet fajnie, a motyw z lampką całkiem spoko - jakby cała gra była taka, to jako indyk w ofercie z PLUSa nawet by mnie zainteresowała (choć technicznie to przypominało mi Jackie Chan Stuntmaster z PSXa).

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to, że jak będzie finansowa klapa to obrócą to przeciwko nam i polecą teksty w stylu:
 

Cytat

"Gracze zagłosowali portfelem, nie chcą małych ambitnych projektów, wolą wielkie blockbustery na licencji Star Wars i naszego ukochanego Battlefielda. Z przykrością musimy poinformować, że rozwiązaliśmy Hazelight Studios, ale nie martwcie się - zasoby ludzkie zostały wcielone do naszych wewnętrznych studiów i zajmują się teraz implementacją lootboxów w nadchodzących tytułach z naszej obszernej listy wydawniczej"


Podpisano:
Andrew Wilson CEO

477259600.jpg

Odnośnik do komentarza

Po tych komentarzach aż poszukałem mirrora tego materiału. Nie rozumiem w czym problem. Fragment może nie jest najlepszy (typowy set piece z QTE), ale fajnie to wygląda i jest potencjał. Do tego mówimy o indyku za 30$, w którym ważna ma być historia i sposób jej przedstawienia w koopie. Zobaczymy co z tego ostatecznie wyjdzie. Nie ma to jak skreślać gierkę, która próbuje czegoś innego, po krótkim klipie. Hipokryci...

Edytowane przez wrog
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Po tym fragmencie nie wróżę nic więcej poza standardowe 6-7/10. To debilne QTE strasznie źle wygląda, ale mam nadzieję, że to tylko taki pojedynczy fragment, a nie że cała gra tak wygląda bo wtedy to będzie lipa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...