Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam teraz Netflixa, Hbo Go i Amazon Prime, czyli jestem tak elitarny jak Blantman.

Co do tej ostatniej usługi, to wszystko by było okej, gdyby nie fakt, że wczoraj przy oglądaniu Electric Dreams miałem małe problemy.

Najpierw były dostępne tylko angielskie napisy, no to oglądałem. Potem jednak przełączyło na duńskie i za chuja pana nie dało się z tym nic zrobić.

Super aplikacja kurwo.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Masorz napisał:

Dobra, już ogarnąłem. Wybór napisów jest w głównym menu a nie przy odtwarzaniu serialu/filmu xD

No, ale gra.

 

 

No to jest głupotka amazonu. Też w aplikacji za pierwszym razem ogarnąć tego nie mogłem. Mało intuicyjne.. na plus za to wybór żółtych napisów. Każdy kto ma tv lcd z hdr wie że białe napisy w ciemnych scenach rozświetlają obraz a żółte to niweluja. 

 

Za to przyznasz że sama aplikacja gorsza od netflixa ale lepsza od hbo go. Brakuje mi tylko przewijania czołówki jak w netflix. 

 

Polecam film last flag flying nie jest to dzieło wybitne ale bardzo przyjemny film mało znany. 

 

Z seriali już nie raz polecalem więc powtarzać się nie będę ale spróbuj chociaż odcinek mrs maisel i bosch. Sam jestem ciekaw czy ci się spodobają. Przynajmniej bosch to must have dla fanów shield i justified. 

 

Jak lubisz anime to polecam mocno zakręcone anime inuyashiki last hero. Ktoś z forum mi polecił niezła jazda:) w ogóle amazon ma coraz więcej anime więc jest co tam obejrzeć. 

 

 

P.s. nie wiem po co ta szydera o elitarnosci. Polecam amazon bo ma fajne seriale i ogólnie zawartość. Pp to chyba jest forum aby polecać coś innym. Czasem trafi się w ten sposób na fajne rzeczy. Gdyby nie ludzie tutaj np nigdy bym nie odkrył kilku seriali anime, man in high castle czy serii gier yakuza. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.10.2018 o 11:04, Masorz napisał:

Mam teraz Netflixa, Hbo Go i Amazon Prime, czyli jestem tak elitarny jak Blantman.

 

I ja też :D No, jeszcze Showmax do kolekcji i będzie ultimate komplet :yao:
Teoretycznie mając taki zestaw subskrypcji człowiek powinien mieć już wszystko w zasięgu pilota/pada, a tak nie jest. Wiele seriali i filmów powtarza się w ofercie Amazona, HBO i, ponoć, Showmaksa, a innych zaś nie ma w ogóle, albo pojawiają się z opóźnieniem sięgającym nawet pół roku od emisji w TV.

To rozdrobnienie trochę boli, a jeszcze za rogiem ponoć czai się Disney z własnym VoD - po przejęciu Fox z całym portfolio mają wszak co tam wrzucać.

Oczywiście jest się sporo legalniejszym i fajnie się z tym czuję, no ale jest poczucie, że mimo tylu abonamentów nie mam jeszcze dostępu do wszystkiego, na czele chyba z anime. Netflix choć ma tych chińskich bajek dużo, to w 90% są to jego produkcje oryginalne, a dla reszty trzeba by chyba jeszcze wykupić jakiegoś Crunchyrolla, czy coś

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Do anime polecam crunchyroll ale to już trzeba bawić się w inne regiony bo w polskim jest bieda (ja miałem polski 2 miesiące po czym skończyły się seriale mnie interesujące i musiałem w vpn się bawić) . Wszystko tak jak w netflixe rozbija się o licencje. U nas dużo rzeczy czy to seriali czy właśnie anime wykupują stacje/dystrybutorzy i nie da rady tego dodać na platfromie streamingowej chyba że z mocnym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Homecoming WOW po prostu WOW.  Wszystko w tym serialu jest przemyslane. Każdy dialog i każda scena/kadr. Julia roberts wspaniała jak zawsze reszta aktorów też dobra. 4 odcinki na raz poszły.  Polecam następny za(pipi)isty serial amazon prime. Za dużo tego dobra ostatnio a zaraz pani maisel:banderas:

Odnośnik do komentarza

Pierwsze szczegóły platformy Disney+

https://naekranie.pl/aktualnosci/usluga-vod-disneya-bedzie-inna-niz-netflix-oficjalna-nazwa-i-nowe-szczegoly-3708026
 

Chcą się bawić w osobne bloki tematyczne, jakby mało było rozdrobnienia już teraz na rynku VoD :/

 

Co ciekawe brak na razie zasobów od FOX

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

No Disney to już przegięcie. Powinni kupić netflixa i się z nim połączyć:) stać ich. Nie wiem czy stać by ich było na łyknięcie HBO lub amazona.  Tak czy siak dla mnie 3 abonamenty mięsiecznie to mój limit. Showmaksa już olałem więc i Disneya oleje.  Jak będą mieli coś ciekawego poza filmami kinowymi (na które jak dobre staram się chodzić do kina) to się raz w roku weźmie miesiąc;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałem Wam polecić serial, o którym prawdopodobnie nikt nie słyszał a jest świetny i można go obejrzeć na Amazon Prime.

'Sneaky Pete'. Producentami i pomysłodawcami są David Shore (House M.D.) oraz Bryan Cranston. 

Głownym scenarzystą jest Graham Yost, czyli twórca świetnego 'Justified'.

Giovanni Ribisi gra tutaj con artist, czyli kolesia, który całe życie odwala jakieś przekręty w celach zarobkowych.

Wychodząc z pierdla po 3 latach, nie może wrócić do brata bo ściga go bandzior Vince grany przez Waltera White'a.

Postanawia więc podszyć się pod kolegę z celi, którego nie było w domu rodzinnym u dziadków przez 20 lat.

To jest punkt wyjściowy fabuły a sam serial to bardzo przyjemne połączenie komedii, dramatu i sensacji.

Sytuacje, w których znajduje się Pete są przerąbane dla niego. Zwykły problem może okazać się śmiertelnym zagrożeniem, podczas gdy on próbuje nie spalić przykrywki. 

Wciągnąłem się niesamowicie i zaraz kończę drugi sezon. Jeszcze nie wiadomo kiedy następny, ale powinien się pojawić najpóźniej na wiosnę.

 

POLECAM.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.