Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

O kurwa. Ale kolejna bomba od Amazona się szykuje :obama: 

 

 

Cytat

THE BOYS is a fun and and irreverent take on what happens when superheroes, who are as popular as celebrities, as influential as politicians and as revered as Gods, abuse their superpowers rather than use them for good. It's the powerless against the super powerful as The Boys embark on a heroic quest to expose the truth about "The Seven," and their formiddable Vought backing.

 

Premiera 26 lipca. 8 odcinków.

 

 

 

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od wczoraj są dostępne w Polsce Youtube Premium oraz Youtube Music Premium

https://www.youtube.com/premium

 

Pierwsze 3 miechy za darmo, później 23,99zł/m-c. W pakiecie rodzinnym coś tam taniej, ale tylko miesiąc triala

 

YT Premium to w zasadzie Youtube bez reklam (jakby ktoś chciał być prawilniakiem i nie musieć oglądać reklam, a i nie dymać ulubionych twórców adblockiem), z możliwością odtwarzania filmów w tle, bądź przy wyłączonym ekranie na smartfonie (jakby ktoś nie chciał używać nieoficjalnych apek, które umożliwiają to od dawna) i z możliwością pobierania filmów (znów: jakby ktoś już nie chciał używać do tego zewnętrznych programów) :lapka:

 

No i dostajemy też dostęp do sekcji YouTube Originals, ale na razie jest bieda. Brak polskich napisów, jakieś randomowe programy dokumentalne, serialiki (sam kojarzę z listy ino Cobra Kai)

 

A Youtube Music... no, to może być jakaś konkurencja dla Spotify, zobaczymy. Gdyby ktoś chciał wykupić samo Music, to 19,90zł/m-c

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jestem po pierwszym odcinku good omen i mam mieszane odczucia. Znaczy para głównych bohaterów za(pipi)iście gra ze sobą. Czuć chemię i są naprawdę śmieszne dialogi. Jednak jako całość serial tak średnio. Są śmieszne ale i nie śmieszne żarty. Po jednym odcinku na pewno mogę powiedzieć że warto dla tennanta i sheena a i kilku drugoplanowych w tym Boga (płci żeńskiej jako narratora - pani mcdormand). Spodziewałem się po prostu czegoś co.mnie zwali z nóg a dostałem serial tylko ok. 

 

 

Czuć tu jednak ducha Pratchetta i każdy fan powinien spróbować. Mimo że niektóre dow(nene)y nie do końca wychodzą:)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Too Old To Die Young - jestem po 5 ep, krótko - zayebiste!   dostałem więcej niż oczekiwałem po trailerach, narracja, dialogi, warstwa artystyczna, wszystko jest tu oryginalnie zrobione.

Czuć lekki zamysł od Gilligana z Breaking Bad przy kręceniu scen i ujęć. W jednym odcinku pojawia się scena z Kojima :D

Dawno nie oglądałem nic tak dobrego o brudnych gliniarzach. Panowie to serial z wyższej zdecydowanie!

 

Aha pierwsze dwa ep są po 90min, kolejne krótsze.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Fleabag na Amazon prime polecam. 12 odcinków każdy po ok 25 min i przezabawna rzecz. Uprzedzam jednak jest to serial o dosyć nietypowej kobiecie raczej nie standardowa madka polka a i faceci w tym serialu to prawie same (pipi) i stulejarze (przynajmniej w 1 sezonie czyli pierwsze 6 odcinków)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.