Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno Showmax znika z Polski. Raczej nie powinno to zaskakiwać, skoro większość abonentów (w tym ja) miała darmowy dostęp do tego serwisu za pomocą różnych akcji promocyjnych, a produkcje warte uwagi można było wyliczyć na palcach jednej ręki. Ostatnio oglądam Rojsta i nawet pierwszy cztery odcinki mnie trochę znużyły, a podobno ostatni będzie najgorszy...

 

Cytat

31 stycznia 2019 r. Showmax wycofuje się z Polski, a usługa przestanie być dostępna. Jest to następstwem strategicznej wizji właściciela Showmax – Naspers Group, o wycofaniu się z działalności w sektorze rozrywki wideo prowadzonej w ramach MultiChoiceGroup, do której włączony został Showmax.

 

Pomimo dobrych wyników i popularności serwisu, dalszy rozwój Showmax Polska, jako jedynej firmy działającej w obszarze wideo poza Afryką, nie mieści się w ramach przyjętej strategii zarówno MCG, która koncentruje się na kontynencie afrykańskim, jak i Naspersa. Showmax Africa nadal będzie działać jako część MultiChoiceGroup.

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim partnerom, klientom i zespołowi Showmax, którzy wspierali firmę od momentu powstania prawie dwa lata temu i przykro nam, że ta historia się już kończy.

 

ŹRÓDŁO: https://www.spidersweb.pl/2018/12/showmax-polska-koniec.html

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Co się dzieje z showmaxem? Miałem za free w playu i może ze 3 filmy obejrzałem, teraz czytam że kończą działalność. Czasem nie miał ich ktoś wykupić? TVP?
 

Z przykrością zawiadamiamy, że z dniem 31 stycznia 2019 roku działalność Showmax w Polsce zostanie zakończona.
 
Od 17 grudnia 2018 roku aktywacja nowych subskrypcji nie będzie możliwa. Od tego dnia do 31 stycznia 2019 roku będziesz mógł korzystać z serwisu Showmax wyłącznie w zakresie usługi Showmax Start.
 
Po 31 stycznia 2019 roku dostęp do konta nie będzie możliwy, a usługa w Polsce będzie niedostępna. W razie pytań lub wątpliwości odwiedź nasz dział FAQ.
 
Dziękujemy!
Zespół Showmax
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...