Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, YETI napisał:

Czyli na rynku będzie GO i MAX? 

 

GO jest jest tylko na rynek europejski więc pewnie z czasem wymienią go na MAX i tak jak mówi sprite dobrze by było ogarnać 4K bo to trochę żal, że aplikacja takiej wytwórni jak HBO ma seriale w jakimś 720p a do tego działa obesranie (brak skipu intra xD) 16$ dolarów to chyba zbyt wysoki starting point ale cholera wie (jak dadzą cebule na 4 osoby to mogę płacić :cool:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Cytat

Jak podano w oficjalnym komunikacie, na HBO Max dostępne będą oryginalne produkcje wytwórni Warner Bros. i New Line, a także stacji telewizyjnych HBO, The CW, CNN, TNT, TCM, Cartoon Network, Adult Swim, truTV i serwisu internetowego Crunchyroll.

 

To mnie zaciekawiło, ale to chyba znaczy tylko, że będą oryginalne produkcje Crunchyroll.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
29 minut temu, _Be_ napisał:

 

GO jest jest tylko na rynek europejski więc pewnie z czasem wymienią go na MAX i tak jak mówi sprite dobrze by było ogarnać 4K bo to trochę żal, że aplikacja takiej wytwórni jak HBO ma seriale w jakimś 720p a do tego działa obesranie (brak skipu intra xD) 16$ dolarów to chyba zbyt wysoki starting point ale cholera wie (jak dadzą cebule na 4 osoby to mogę płacić :cool:

 

>skipowanie wejściówek seriali HBO

>2019

 

to nieźle

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Butt napisał:

To mnie zaciekawiło, ale to chyba znaczy tylko, że będą oryginalne produkcje Crunchyroll.

 

No raczej tak, bo obecnie Crunchyrolla można teoretycznie oglądać za darmo, jeśli komuś nie wadzi 480p i reklamy co kilka minut, albo wykupić Premium za 7,99$ miesięcznie dla 720/1080p i braku reklam. A, zapomniałem o teoretycznie najważniejszym proficie: dostęp do nowych odcinków chińskich bajek godzinę po japońskiej premierze. Na wariancie darmowym trzeba czekać chyba z tydzień

 

W każdym razie gdyby to HBO Max miało zawierać w sobie abonament Crunchyrolla to było troszkę bez sensu i musiałoby być droższe niż ichnia subskrypcja

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Butt napisał:

No wiadomo, nie mówię przecież o całej bibliotece, ale raczej chodzi o to czy nie rzucą trochę więcej anime, a nie tylko wyprodukowane przez Crunchyroll.

Na 100% tak. Przecież te animce, które są co-produced przez CR to crapy. Myślę, że będzie dostępne większość obecnej biblioteki  Crunchyrolla.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, sprite napisał:

Hamburgery już teraz płacą 15 dolców za HBO GO, więc 16/17 można traktować za pewnik. To tylko u nas jest 20 zł. Cebuli też raczej nie będzie, no chyba że na dwóch.

 

Za Now nie Go :potter: No ale tak masz racje. Cena za dobry kontent w 4K i tak w sumie byłaby usprawiedliwiona. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, YETI napisał:

Czyli na rynku będzie GO i MAX? 

 

23 godziny temu, sprite napisał:

No pewnie zastąpi HBO GO jak w końcu trafi do Polski. Są ploty, że 16/17 dolców miesięcznie ma kosztować. Oby tylko playera ogarnęli z 4k.

 

Cytat

Przedstawiciel HBO wyjawił magazynowi Fast Company, że HBO Max nie zastąpi HBO Now ani HBO GO. Mają to być osobne usługi, a będąc abonentem jednej, nie zyskamy dostępu do drugiej.

 

Odnośnik do komentarza

No źle jest to przetłumaczone. Z tego co bluber zacytował wynika, że nie będzie całego contentu HBO GO/HBO Now na HBO Max. Wtedy by była słabizna.

 

HBO Max will be internationally available and while it will contain everything that HBO GO has to offer, HBO GO will also stay as a separate service. You can get HBO GO or go for the full thing and get HBO MAX, which gives you access to the library of content that Crunchy Roll, DC Universe, TNT and TBS has to offer. It will also include most if not all Warner movies like the DCEU.

 

Tylko w takim przypadku istnienie dwóch streamingowych platform HBO jest uzasadnione.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, _Be_ napisał:

będąc abonentem jednej, nie zyskamy dostępu do drugiej

 

 “Nothing will happen with HBO Go or HBO Now. HBO Max will be a distinct offering. As a distinct offering, you would not automatically become a Max subscriber.”

 

W oficjalnym komunikacie nic o tym nie ma. Na HDTV źle przetłumaczyli po prostu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, sprite napisał:

Wiem doskonale co oznacza distinct offering. Z cytatu hdtv wynika, że będąc subskrybentem HBO Max nie dostajesz dostępu do drugiej(czyli HBO Go). 

 

Ok, ale nadal nie dostajesz dostępu do HBO GO jeśli chcemy być precyzyjni. Na Maxie po prostu będzie wszystko co jest na GO.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...