Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

4 odcinki Castle Rock obejrzane, na pierwsze miejsce wysuwa się klimat. To twórcom udało się wzorowo, czuć tu Kinga na każdym kroku. Druga mocno strona to fabuła, tajemnica goni tajemnice, wydaje się, że co druga postać coś ma za uszami, a na sam koniec spodziewam się mocnego twistu. Ogólnie mocno polecam, bo serial mocno angażuję, ale radze poczekać na wszystkie 10 odcinków, bo ciężko wysiedzieć co tydzień do nowego epizodu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak, prepaid. Czy się opłaca to nie wiem, opłacało się jak można było u bukmacherów korzystać ze Skrilla, to sobie płaciłem często kartą w sklepie czy internecie. Teraz buki poblokowane w Polsce to karta leży odłogiem. Ale wpłacam tam jakieś drobniaki na opłacenie HBO Go, bo wziąłem darmowy miesiąc na kartę i mi się spodobało. No i jak mi to się też to Hulu spodoba, to będę wpłacał dodatkowy hajs, żeby opłacić Hulu. Jednak za kartę i prowadzenie konta nie ma żadnych opłat, kiedyś rocznie jeszcze brali te 30 zł, ale od lat nic nie płaciłem. Tyle co jest prowizja od wpłacenia pieniędzy na Skrilla, jakieś 1,5 procenta od kwoty.

Odnośnik do komentarza

Pomimo Waszych narzekań wziąłem na próbę HBO Go i w dodatku wykorzystałem zakupiony kod z Komputer Światem. Więc mam 2miechy.

Czy da radę już teraz zrezygnować z dalszej subskrybcji tak by mi nie pobrało kasy z karty ale bym mógł przez te 2 miesiące normalnie korzystać?

Jakość faktycznie słabsza niż Netflix, ale da radę a mam OLEDa LG. Tylko dlaczego żaden nie napisał, że nie mogę oglądać na apce w tv bo to tylko dla tych co mają abo w sieciach kablowych/satelitarnych?? To g.wno jak rzadko. Po h. takie ograniczenie?

Muszę przez PS4 oglądać. Buforowało się chyba z 1-2 minuty.

Chcę zobaczyć kilka filmów i Westworld. Jakieś inne seriale polecacie produkcji HBO?

Odnośnik do komentarza

Ostre Przedmioty, Big Little Lies, Wire, Rodzina Soprano, Oz, True Dedective, Castle Rock, Got, Deadwood, Pozostawieni, Kompania Braci, Pacyfik, Zakazane Imperium, Rzym, Młody Papież, Sześć stóp pod ziemią, Carnival i jeszcze kilka innych sztosiw. 

Ogólnie HBO król. 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, marbel007 napisał:

Tylko dlaczego żaden nie napisał, że nie mogę oglądać na apce w tv bo to tylko dla tych co mają abo w sieciach kablowych/satelitarnych?? To g.wno jak rzadko. Po h. takie ograniczenie?

Poważnie tak jest, że apka w Lg oled jest tylko dla abo z kablówki/satelity? Jprdl. 

Odnośnik do komentarza

Gdyby połączyć jakość oledów lg z systemem tizen to by był tv idealny xD

 

 

BTW Amazon Prime zaraz wypluwa nastepny nowy duży serial. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie dam znać po obejrzeniu pierwszych odcinków.

 

A to tylko sierpień w tym roku jeszcze kilka takich premier w tym serial twórcy mad men.

Odnośnik do komentarza

Co za sztos ten jack ryan. Polecam. Dawno nie oglądałem tak dobrego akcyjniaka. Ostatni serial akcji który mnie tak trzymał przy ekranie bez dłużyzn to 24 h. Kto ma amazon prime niech próbuje ja w 2 dni 6 odcinków poleciałem jeszcze zostaly tylko 2. 

Amazon znowu dostarczył. Po boschu, mrs maisel i goliath następny sztos lepszy od 99,9% netflixowych wypierdków. 

 

 

Edycja:

 

No i po co minus w tym 0,01% mieści się  glow, crown, pierwsze sezony house of cards, mindhunters czy narcos. To nie moja wina że co tydzień pojawia się na netflix jakis chłam a ostatni rok to w ogóle równa pochyła. Na jeden dobry serial w stylu 2 sezonu glow mamy średni drugi sezon stranger things i nie potrzebny sequel 13 powodów. 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo polecam nowy serial Amazon Prime.

https://www.rottentomatoes.com/tv/forever_2018/s01/?

 

Fajnie się ogląda i jest fenomenalnie zagrany przez byłych aktorów z SNL. Jeden z lepszych seriali jaki widziałem w tym roku. Nie ma co spoilerować fabułę. W skrócie serial jest o znudzonym bezdzietnym małżeństwie ze stażem ponad 10 letnim :) Dajcie szanse odcinek tylko 25 min warto chociaż jeden spróbować. Może wciągnie was tak jak mnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio wykupiłem sobie Amazon Prime i chyba zagości u mnie na dłużej. Contentu nie jest może jakoś bardzo dużo, ale mam nadzieję, że biblioteka będzie się powiększać

Na pierwszy ogień poszły Jack Ryan i Lore - to ostatnie takie fajne, troszkę creepy opowiastki niby na faktach z dokumentalnym zacięciem. Przyjemnie się ogląda, 6 niezbyt długich odcinków. Niedługo ma być drugi sezon

 

Cieszy spora lista starszych filmów, których próżno szukać gdzie indziej (nie licząc oczywiście p2p i warezów - mówię o oficjalnych źródłach)

Minusy? Często zdarza się jakaś maniana z językiem napisów - czasem Amazon odpala mi automatycznie wszystkie, tylko nie polskie i muszę wychodzić z odtwarzania i wybierać ręcznie, no a czasem znów niby nasze są, a się nie wyświetlają :nosacz:

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Fanek napisał:

The Looming Tower sprawdzcie na amazonie ;)

oglądałem fajny. Od razu jak wyszedł zabrałem się za niego z powodu jeffa danielsa. Od czasu newsroomu jestem fanem :) Tyle tam dobroci że o niektórych serialach zapominam

Odnośnik do komentarza

W przyszłym roku na Showmax trafi Kler, a już teraz oglądać tam można wcześniejsze filmy Smarzowskiego

 

https://antyweb.pl/kler-online-showmax-premiera-dvd-bluray/

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...