Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Panie dostałem reklamę na pocztę.

 

Lista z HBO GO:lapka: jest już dodana. Showmax jedynie rozważam w tym kontekście, że mam do września free, potem na bank nie przedłużę więc chcę sprawdzić co warto.

 

No i fraza "od twórców Lost" + logo abc + tajemniczy cover zawsze na mnie działa :dog:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ogląda ktoś z was serial "Trust"? Obejrzałem cztery  odcinki. Jestem mile zaskoczony tą produkcją. Świetne zdjęcia, oraz muzyka, a cały serial wyprodukował Danny Boyle, który wyreżyserował pierwsze trzy epizody. Serial jest dostępny na HBO:GO.

http://www.filmweb.pl/serial/Trust-2018-791105

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ladny falstart z tym HBO Go - dzisiaj sie zarejestrowałem i sie okazuje, ze poki co nie maja dzialajacej aplikacji prawie nigdze.

Jezeli nie dostales kodu od operatora to jedyne co mozna to podpiac sobie laptopa pod telewizor xD Powiedzialem Pani, ze jak w 2018r. mam podpinac laptopa, to wole te ich filmy z torentow sciagnac.

Odnośnik do komentarza

Na tv z androidem jest trick i można zainstalować apke, wystarczy chwile google lub YT. No i działa! ALE

Jakość zarówno przez www jak i przez apke androida pozostawia wiele do życzenia, nie ma podejścia do jakości netflixa zupełnie

kwadraty panie xD    niski bitrate i nawet nie wiem czy to 1080p

Odnośnik do komentarza

A jak tam apka HBO Go na PS4 się sprawuje? Chciałbym niedługo wypróbować. Rozumiem, że najpierw muszę założyć konto na ichniej stronie i podać tam pewnie od razu dane karty, choć pierwsze 30 dni jest za darmo? Czytałem, że ostatnio wprowadzili jakieś zabezpieczenie, bo Janusze u nas robili sobie triale w nieskończoność, ale to chyba nie o to chodzi.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Przynajmniej jeden plus mojego samsunga został mimo dominacji oledów. Tizen to jest jednak to. HBO GO działa ok na tizenie od roku używam. Z tym że nadal nie jest tak pięknie jak aplikacje netflix i amazon prime. Brakuje kilka ficzerów i apka działa zdecydowanie wolniej...

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No HBO GO nie ma programów w 4K więc chyba logiczne, że jakość nie będzie taka jak na Netflixie. 

 

Ogólnie tak, mam podpięty router do tv kablem i ku,rwa to (pipi) czasem bufferuje, przy wybudzeniu konsoli z standby aplikacja hbo sie krzaczy i czasem dostaje seriale w 480p xD No netflix to to nie jest, ale no wygrywa zawartością więc może z czasem się ogarną i będą ją ulepszać. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Fanek napisał:

Blantman a jak z jakością u Ciebie na HBO GO ?

widzisz nieraz kwadraty albo ogólnie jakiś blur?

U mnie słabo, jest to akceptowalne ale tam żadnych detali nie ma, a netflix w 4K ostry jak żyleta, więc nie chodzi o internet.

jest tylko full hd na hbo go. I tak buforuje się dłużej i czasem na początku wygląda jak kupa w 480 p ale potem wskakuje full hd na cały odcinek westworld czy  innego serialu. Kwadratów nie uświadczyłem

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, grzybiarz napisał:

@Fanek, nie wiem co masz za TV, ale w Samsungu jest funkcja info, dostępna z pilota i tam się wyświetla: rozdzielczość, czy jest obsługa hdr, jakie audio i inne duperele.

 

Oglądam na ekranie 110" - android box i Epson 4K HDR, może przez rozmiar tak kole mnie w oczy ta jakość, już sobie definitywnie odpuszczam te HBO GO.

Bitrate jest po prostu za niski!

Na Samsungu podejrzewam z apki masz dane bo tylko na te telewizory jest dedykowana apka. Na pozostałe tv z androidem trzeba kombinować z jej instalacją bo w Google store normalnie jej nie ma do pobrania z poziomu tv.

 

Ta jakość HBOGO w porównaniu z Netflixem to jest po prostu przepaść i nie chodzi mi tu nawet o same 4k.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.05.2018 o 01:47, Pupcio napisał:

Jest tragiczna, wiesza się i milion innych dolegliwości

Odpaliłem parę dni temu i faktycznie - do ideału daleko. Chodzi to strasznie ociężale i niemarawo, do netfliksowej apki nie ma startu. A najbardziej irytuje mnie buforowanie co chwilę. Przy oglądaniu ostatniego epa Westworld najdłużej wytrzymało chyba 10 minut bez buforu. Na kilka sekund, ale to wystarczy, żeby przy większej częstotliwości wpienić. Za takie coś płacić 29 cebulionów miesięcznie? No na razie jestem niezbyt przekonany. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...