Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, _Be_ napisał:

to juz do bartg pretensje bo napisał TYP 

 

Chodziło mje o to, że każdy TYP aut (offroad, rally, supercars itd) ma inne perki do odblokowania, to że KAŻDE auto ma oddzielny skill tree to już było wiadomo od dawna z któregoś filmiku dot. sezonów, przynajmniej ja z tego wiedziałem.

 

6 minut temu, szejdj napisał:

Jak to możliwe że na liście samochodów są wszystkie Subaru Imperzy a nie ma żadnego Lancera Evo? Zamiast Toyoty Supry czy Celici czy GT86 jest Land Cruiser? 6 Renault vs 1 Peugeot? Dobre podwaliny pod płatne DLC.

 

Mitsubishi nie ma, bo odkąd kupił ich Nissan i produkują gówniane hybrydowe auta typu Eclipse mają wywalone na chwalenie się, że kiedyś robili fajne auta jak Evo :( Tak wiem w GT Sport są, kwestia pewnie nie przedłużenia licencji. Land Cruiser jest w wersji Arctic Trucks, zupełnie inna licencja niż na Toyoty. A z Peugeotem słabe faktycznie.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bartg napisał:

Chodziło mje o to, że każdy TYP aut (offroad, rally, supercars itd) ma inne perki do odblokowania, to że KAŻDE auto ma oddzielny skill tree to już było wiadomo od dawna z któregoś filmiku dot. sezonów, przynajmniej ja z tego wiedziałem.

Ja nie oglądałem niczego więc nie wiem :dunno:Mogłem wejść w linka przed obrażaniem srajosa, ale nie żałuje niczego 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Be_ napisał:

Ja nie oglądałem niczego więc nie wiem :dunno:Mogłem wejść w linka przed obrażaniem srajosa, ale nie żałuje niczego 

 

Mnie takie coś pasuję, w trójce miałem swoje 10-15 ulubionych aut i nakręciłem nimi najwięcej km, także fajna sprawa takie coś. Oby tylko nie było achievka za wymaksowanie wszystkich aut.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...