Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, _Be_ napisał:

Co? O czym ty do mnie mówisz? 

 

Mówie, że może na kanapie 19 sie sprawdza, z kumplem online też, na rankingu gra się ch,ujowo bo jest mało graczy i łączy mnie z jakimiś turkami czy innymi patałachami z krasnodaru i połączenie jest ciulowe przez co gra się trochę na lagu co w tej grze zdecydowanie przeszkadza. 

trzeba bylo nie brac na xone gdzie od zawsze ta seria nikogo

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Ficuś napisał:

trzeba bylo nie brac na xone gdzie od zawsze ta seria nikogo

Na PS4 dużo lepiej nie jest bo gierka ogólnie umiera, na XO nie "brałem" tylko było w GP gdzie sobie gram raz na jakiś czas kilka meczyków ale gameplay nie przekonuje mnie na tyle żebym kupił fulla na własność czy to na PS4 czy XO bo generalnie 2018 dużo bardziej mi się gameplayowo podobał. 

 

Czytałem ostatnio, że PES 2018 sprzedał się w liczbie 500 tysiecy egzemplarzy i tam się też pojawiały problemy z matchmakingiem jak się nie chciało grać na słabych połączeniach, ale wieczorami zazwyczaj chwila i ktoś był, 2019 jest martwy 

Odnośnik do komentarza

19 ponoc ogolnie sie fatalnie sprzedala, utrata licencji na lm chyba juz calkiem sprzedazowo dobila ta serie, wersja lite i wpadniecie do GP by ratowac wynik mikrotranzakcjami z myclub tez raczej za duzych kokosow nie daja

 

mimo wszystko ja i tak bym tego na xone nie ogrywal, to sie zawsze nie sprzedawalo na tej konsoli wiec o gracza online trudno, do tego brak mozliwosci wgrania option file to xddd

Odnośnik do komentarza

na PS4 gra pewnie tez malo ludzi, ale nie ma większych problemow z wyszukiwaniem, na pewno jest lepiej niz w 18 - nie czekam na przeciwnika 3 minuty - 20-30 sek maks, jak na PESa wynik bardzo zadowalający.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
On 12/28/2018 at 10:46 AM, Ficuś said:

19 ponoc ogolnie sie fatalnie sprzedala, utrata licencji na lm chyba juz calkiem sprzedazowo dobila ta serie, wersja lite i wpadniecie do GP by ratowac wynik mikrotranzakcjami z myclub tez raczej za duzych kokosow nie daja 

 

mimo wszystko ja i tak bym tego na xone nie ogrywal, to sie zawsze nie sprzedawalo na tej konsoli wiec o gracza online trudno, do tego brak mozliwosci wgrania option file to xddd

Od kiedy to licencje maja w tej serii znaczenie? I tak są takie braki, że OF jest niezbędny. Ot dużo gorszy gameplay niz w 18

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dla mnie gameplay nie był gorszy niż 18, a przy okazji gra nadrabia nowymi animacjami - przynajmniej do ostatniego patcha, gdzie chyba przy free to play gra zaczęła zbliżać się lekko do fifki. Nadal gram, bo lepszej pily na rynku nie ma, ale szkoda, ze namieszali w grze obronnej.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem za bardzo o co Wam chodzi.  Gra jest bardzo fajna, online gra się pierwsza klasa.

, owaszem sa scrypty, supporty, czasem lagi, ale da sie to ogarnąć.

Gram na xboxie one i online gra bardzo dużo ludzi. W online division w rankingach poszczególnych dywizjach widać , że ponad 1000osób. 

Nie gram wogóle my club, bo co to za sztuka pompować team samych Ronaldo i wygrywać, ten tryb mnie z natury odrzuca.

Dla mnie prawdziwa zabawa to division online, zaczęcie od najniższej diwizji i próba dojścia jak najwyżej. Granie barcelona i juventusami dla mnie bez sensu, choc rozumiem ze na poczatke trzeba tym pograc, ale z czasem chyba o to chodziw tym trybie zeby zajsc jak najwyzej, co nie?

Doszedłem na razie max do 2 dywizji, gram tylko teamami od 500-650pkt. - słabiakami i cała przyjemnosc takimi powalczyc/wygrywać.

Przeciwników online wyszukuje bez  problemu, kilka, max kilkanascie sek.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

U mnie juz 150 meczy na liczniku, pierwsze wrazenie cudowne jak zawsze potem wychodza bledy. Zmienianie sie zawodnikow w obronie to patologia czasem, wbijanie przez bramkarzy pilek ktore gdyby nie oni by nie weszly included. Wykopywanie pilki przez bramkarzy w slow motion tez dobre (brameczka kiedy bramkarz kumpla kopnal w mojego zawodnika juz wpadla) . Gramy z kumplem tak ze losujemy druzyny najpierw 4 gwiazdkowe i tak jedziemy w gore do 5 gwiazdek. Raz trafiam Chile on maroko. Robie co chce wygrywam 6:1. Na drugi dzien trafiamy tak samo on wygrywa 4:0. Wtf? 

O skladaniu sie w pewnych sytuacjach z dynki do przewrotek nie bede wspominal. Oczywiscie strzal z przewrotki to niemal pewna poprzeczka. 

 

Ale gry idealnej nie ma i nie bedzie i mimo tego uwazam 19 za udana produkcje bo o plusach rozpisywalem sie wczesniej. Przynajmniej wyeliminowano z 18 wchodzace w 99% strzaly z glowki co mnie mega irytowalo i zdarza sie jednak ze bramkarze wybijaja pilke na boki nie jak w poprzedniej czesci wprost do napastnika przeciwnika, No i ciezej wygrac pojedynek 1vs1 co bylo proste w poprzedniej czesci. 

 

I co zabawne najfajniejsze mecze sa przewaznie jak gramy na 5 gwiazdek. Najmniej odpier.dalania AI w obronie. W poprzedniej czesci grajac 5 gwiazdkowymi koksami gra byla bez sensu 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cofam te slowa, koniec nie gram juz w to.  Kur.wa przewazam znacznie we wszystkim , doslownie we wszystkim i dostaje 2:1 w doope przy czym moja bramka wpada wymeczona w chu.j. Slupek musi byc przynajmniej jeden u mnie w kazdym meczu. Nie wiem jakis handicap dla druzyny gorzej radzacej sobie w meczu? Kumpel ma ustawienie 4 obroncow 1 defensywny pomocnik 1 ofensywny pomocnik dwoch napastnikow i dwoch skrzydlowych xD Ja tworze akcje przewazam, cisne a u niego spam trojkat i laga na skrzydlowych kontra i co druga taka sytuacja to bramka bo ma 4 napastnikow co nie. Srodka pola nie ma no bo po co mu jak gra lage na skrzydlowych. Logiczne. Czy realistyczne? No chyba slabo

Wyje,bane mam na takie granie. Tylko sie czlowiek denerwuje. Przypomina iss i wystawianie carlosa na atak bo szybki, a takie dobre wrazenie zrobil pierwsze. Tyle ta gra ma wspoonego ze skillem co ja z dawaniem na tace. 

Edytowane przez kanabis
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, kanabis napisał:

Cofam te slowa, koniec nie gram juz w to.  Kur.wa przewazam znacznie we wszystkim , doslownie we wszystkim i dostaje 2:1 w doope przy czym moja bramka wpada wymeczona w chu.j. Slupek musi byc przynajmniej jeden u mnie w kazdym meczu. Nie wiem jakis handicap dla druzyny gorzej radzacej sobie w meczu? Kumpel ma ustawienie 4 obroncow 1 defensywny pomocnik 1 ofensywny pomocnik dwoch napastnikow i dwoch skrzydlowych xD Ja tworze akcje przewazam, cisne a u niego spam trojkat i laga na skrzydlowych kontra i co druga taka sytuacja to bramka bo ma 4 napastnikow co nie. Srodka pola nie ma no bo po co mu jak gra lage na skrzydlowych. Logiczne. Czy realistyczne? No chyba slabo

Wyje,bane mam na takie granie. Tylko sie czlowiek denerwuje. Przypomina iss i wystawianie carlosa na atak bo szybki, a takie dobre wrazenie zrobil pierwsze. Tyle ta gra ma wspoonego ze skillem co ja z dawaniem na tace. 

m a g i a piłki 

Odnośnik do komentarza

standardowo patchem z(pipi)ali Pesa i teraz jest lekka FIFA. (pipi)ac/10 konami i ich ciagle zmieniajacy sie gameplay, od czasu do czasu jeszcze wlaczam, bo nigdy nie mialem takiego skladu, ale tak jak w tym roku nie kupilem galy (kod dostalem), tak i w przyszlym olewam...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...