Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo zawodu oraz masy zyskanego czasu jaki sprawiła mi ta część, to podbijam post eaysego. Ludzie chyba dla zasady piszą o pay to win, nawet jak nie ma to nic wspólnego z prawdą. Okej, wyobrażam sobie, że problem z budowaniem składu mają osoby źle zarządzające wpadającymi momentkami (zaczynający przygodę z MC) lub/i głównie przegrywający spotkania. Najczęściej jedno ma dużo wspólnego z drugim. Chcesz grać pięciogwiazdkową drużyną? Możesz, dużo łatwiej i szybciej niż u konkurencji, ale musisz wygrywać. To trochę oddaje... hmmm.... zasady normalnej piłki. Grasz w lidze (a co za tymi piłkarzami) na jaką jesteś dobry. PES ma to do siebie, że im mocniejszym grasz zespołami tym gra robi się bardziej wymagająca, szybsza, obnaża nie tylko swoje słabości, ale również gracza (casus superstarów którymi większość ludzi zupełnie nie umie grać, stawiając głównie na długą lagę i na(pipi)ianie strzałów z kilometra). Ponad 1.5k h w tym trybie i wiem, że z moim skillem najlepiej gra mi się 2-3 gwiazdkowcami (może w 2018 dałbym radę mocniejszymi) . 

Oczywiście jak ktoś jest baaaaardzo dobry w PESa specjalnie nie będzie miał problemów w MC, ale mniej wprawni powinni sobie zdać sprawę, że  to nie jest tryb (również dzięki bolączkom kodu sieciowego robionego od lat na kolanie) do casualowego pykania pięciogwiazdkowymi zespołami. 

Odnośnik do komentarza

Ale przecież na premierę dostaje się przez dłuższy czas 10 tys za dzienne logowanie i pareset złotych monet. Do tego dochodzą często banalne turnieje, w których trzeba wygrać 1 mecz. Ja mialem wrażenie, że pogralem 2 tyg i miałem skład lepszy niż w zeszłym roku, bo raz ze w losowaniach było łatwiej to jeszce co jakiś czas są akcje, że każdego dnia dostaje się np. 50 złotych monet. Minimum 2 razy w tyg 30... czasami dzienne losowanie min. złota piłka. Co za problem mieć mega skład, jak co 2 tyg w losowania jest 100% szans na czarną piłkę za 100 coinow? 

 

Nazywanie tego typu gry Pay To Win to lekkie nieporozumienie, wystarczy się do gry logować.... 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jak na moje 2018 to najlepszy PES ever, pozbawiony przesadnej (jak na piłkę) randomowości i bez OVP mechanik. W 2019 wprowadzno ZNACZNE zmiany w fizyce zawodników, bramkarze najlepsi w historii (chociaż po którymś tam patchu zrobili się odważniejsi i zaczęli popełniać głupie błędy), podania zrobiły się bardziej... hmm...fizycznie logiczne, trochę na wzór FIFA. Niby fajnie, ale gra zrobiła się też bardziej randomowa, obrona zbyt często popełnifa błędy typu "dlaczego obrońca bez żadnego powodu stoi przez dłużą chwilę w miejscu i zostawia wolny korytarz napastnkowi", ogólnie poczucie chaosu z którego nie wiadomo co się zrodzi jest bardzo częste. Mecze w których rywal 3 razy strzela na bramkę specjalnie nawet nie wiedząc gdzie jest i co się dzieje, ale 3 razy mu wchodzi (wrzutka, wrzutka, strzał z pierwszej z 30m), a ty ostrzeliwujesz słupki było zbyt częste. Ja podziękowałem. 

Odnośnik do komentarza

U mnie było tak, ze komplentie nie chwyciło. Wróciłem do 18 stki, która jest najlepszym PES em w historii. Znaczy relatywnie większe boom zrobił ISS 1997, ale osiemnastka niesamowicie mnie porwała. Obecna odsłona to spory zjazd.

 

Obrona czesto robi błedy w kryciu- w 18 prawie zero. Dali do tego speed laga i start sprintera przypomina start wozu z węglem. A z sprintami nie było najmniejszego problemu w 18- zarówno Auba jak i kloc Giroud byli jednakowo potrzebni, w sensie sprint nie był przesadzony, acz użyteczny

 

czekam na 2020 i gram w 18

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, kanabis napisał:

No ale pierwsze wrazenie to wam powiem calkiem calkiem, jak konami robi ze kiedy myslisz ze juz animacje sa na niebianskim poziomie oni robia jeszcze lepsze :obama:

To prawda, nowa fizyka i animacje robią bardzo dużo dla pierwszego wrażenia 19-stki. 

Odnośnik do komentarza

Kolega dzis nie przyszedl pograc , chyba za mocno swietowal.

Pyknalem tylko dwa mecze. Pierwszy rzut wolny z lekkim podkreceniem ronaldo wyszedl mi z 30 metrow lepiej niz wszystkie w 18  :obama:

Fizyka pilki jest piekna. Detale w zachowaniu pilkarzy.

Ale brakuje mi mocy strzalow. Takie lekko fifowate. W 18 jak zaje,balem czasem jak ladnie naszla pileczka to ojezu jaki miod. Kojarzycie ten moment kiedy obroncy wybijaja przed pole karne pilke z rzutu roznego a wy wbiegacie i na pelnej piz.dzie walicie z nabiegu. I robicie to zawsze mimo ze wiecie ze wchodzi taka pilka 1 na 10 bo po prostu to wyglada pieknie.

 

No ale podchodze sceptycznie skoro fachury z forum mowia ze jednak tak sobie. Wyjdzie w praniu dopiero po kilkudziesieciu meczach

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kanabis napisał:

A jaka jest roznica grajac na rankingu? W sensie ze to ze ktos gra offline znaczy ze nie gra dobrze? 

Co? O czym ty do mnie mówisz? 

 

Mówie, że może na kanapie 19 sie sprawdza, z kumplem online też, na rankingu gra się ch,ujowo bo jest mało graczy i łączy mnie z jakimiś turkami czy innymi patałachami z krasnodaru i połączenie jest ciulowe przez co gra się trochę na lagu co w tej grze zdecydowanie przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...