Skocz do zawartości

Just Cause 4


lennox

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
Godzinę temu, PlastikowySmalec napisał:

Obstawiam że ta gra bardziej mnie zaciekawi i wciągnie niż RDR2 (no offense)

No tutaj samo zwiedzanie mapy sprawia przyjemność i nie trzeba nawalac w klawisz żeby konik nie zwolnił tempa. :kaz:

Odnośnik do komentarza

Mi już po trójce się ta seria przejadła. widoczki całkiem fajne, ale po jakimś czasie znowu mnie zaczęło mierzić to że roz(pipi) jest ograniczony jedynie do obiektów oznaczonych na czerwono. Zawsze sobie marzyłem żeby któraś odsłona tej serii była spadkobiercą RF Guerilli, czyli roz(pipi) wszędzie i każdego obiektu. Jak sobie wyobrażam co wtedy możnaby było robić z linką to mi lekko dyga.

I to niestety odnosi się do pozostałych mechanik gry. Eksploracja i wysadzanie rzeczy spoko, ale jeśli przyjdzie nam do strzelania albo niedajboże prowadzenia pojazdów to gra staje się mega przeciętna. Do tego dochodzi bardzo nudna struktura misji (a co za tym idzie cały schemat gry, czyli idź - roz(pipi) baze - roz(pipi) obiekty w wiosce - oswobódź region). Tornado jest spoko ale jestem pewien że po 15 minutach opad szczeny minie i będzie to kolejny element gry który zacznie nużyć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No pograłem jakąś godzinę, może ciut więcej i mam bardzo mieszane odczucia. Przede wszystkim gra wygląda tragicznie i wszystko jest tak zblurowane jakbym grał w jakimś 480p, a AA to ta gra nie widziała na oczy. Strasznie to przeszkadza i ciężko mi się do tego przyzwyczaić. Przerywniki filmowe też wyglądają bardzo słabo, a mimika jest wyjęta rodem z poprzedniej generacji, a podczas przemierzania świata na spadochronie z linką wszystko doczytuje się dosłownie na oczach. 

 

Sama rozgrywka jest już całkiem rajcowna i przyjemnie się wysadza kolejne rzeczy, a samo strzelanie też jest chyba najlepsze w serii. Niestety, mamy powtórzony schemat z dwójki gdzie odblokowujemy kolejne misje poprzez osiągnięcie konkretnego poziomu chaosu tylko tutaj najpierw musimy rozszerzyć swój teren poprzez zdobycie 'Squad reserves' co odblokowuje misje na danym obszarze. Niezbyt to zajmujące i troszkę rozwlecza grę, wolałbym formułę z trójki gdzie mogę robić misje od razu. 

Odnośnik do komentarza

Ja pogralem na PC i graficznie w porównaniu z 3 poszli bardzo mocno do przodu! Gunplay też został zmieniony, w jest zdecydowanie lepszy niż w 3ce. Oprócz misji w JC zawsze były spoko wyzwania, pewnie tytuł znajdzie się w mojej bibliotece prędzej czy później, sam lubię czasami oderwać się o innych gier i po prostu pobiegać po piaskownicy i wysadzić jakąś fabrykę. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, suteq napisał:

No pograłem jakąś godzinę, może ciut więcej i mam bardzo mieszane odczucia. Przede wszystkim gra wygląda tragicznie i wszystko jest tak zblurowane jakbym grał w jakimś 480p, a AA to ta gra nie widziała na oczy. Strasznie to przeszkadza i ciężko mi się do tego przyzwyczaić

11 godzin temu, raven_raven napisał:

Pograłeś na czym? Są cztery różne konsole, na każdej to pewnie inaczej działa.

11 godzin temu, suteq napisał:

Na podstawowej PS4 więc na Pro i XOX będzie pewnie znacznie lepiej w kwestii wyglądu gry. 

 

Figuś wrzucał już ten fimik, w którym wyjaśnili, dlaczego to tak wygląda - jakieś dynamiczne skalowanie rozdzielczości itp.
Chyba pierwszy tytuł, w którym nawet na głupim YouTube widać kosmiczną różnicę w grafice ppomiędzy platformami - XBOX ONE X to zdecydowanie najlepsza platforma docelowa dla graczy konsolowych - tu wszystko jest ostre jak żyleta i aż żal się robi, jak później spojrzy się na tę zblurrowaną wersję z PS4 np...
No ale coś za coś - przynajmniej fps'y stabilne w miarę :)

 

W dniu 7.12.2018 o 12:23, Figuś napisał:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wredny dlatego wersja RDR2 na podstawce to juz szczyt tego sprzetu. Na Pro nie jest wiele lepiej. Ziomek byl u mnie w sobote. Zobaczył wersje na koksa, no i usiadł. Nawet nie chcial wracać do swojej bieda wersji. 

Takie są fakty. Najlepiej miec obie konsole i multiplatformy ogrywac na tej najmocniejszej. W sumie robie tak od czasow PS2 i klocka. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kur.de pierwsze wrazenie mega odpycha. Myslalem ze aliasing skonczyl sie na ps2. Jakies smuty na poczatku juz mialem rzucic gre a tu nagle gierka sie rozkreca i jest naprawde super. Fajny patent z poszerzaniem odzialow na mapie. Misje sa naprawde ciekawe w odroznieniu od jc3, nie ma przymulajacego niszczenia posterunkow ktore wygladaja wszystkie tak samo jak w jc3. Rozpier.ducha na maksa, wybuchy takie ze syryjczycy beda zachwyceni. No gierka na propsie naprawde mimo bugow i grafiki polecam. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 4.12.2018 o 10:29, raven_raven napisał:

Wspaniały kandydat do GamePassa, optymalizacja cieszy, nie będzie trzeba już siadać na taborecie przed PC by popatrzeć na wybuchy bez permanentnego slow-motion.

Uruchomiłem dzisiaj i lepsze od crackdowna 3 ale nadal nie znaczy to że to dobra gra. Ot polatać 30 min i włączyć coś innego. No ale miałeś rację idealny kandydat do gamepass :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

No ja dzięki GP wróciłem do piaskownicy - zawsze lubiłem serie za fizykę, efektowną destrukcję, mnogość opcji i cały chaos jaki tworzymy. 4ka dla mnie została mocno usprawniona choćby przez fakt, ze już po 3 misjach mamy dostęp do zrzutów, jetpacka, upgradu linek, całej masy arsenału, a loadingi nawet na talerzowym dysku trwają 2 sec... Na PC gra wygląda świetnie, działa ultra płynnie, więc zarówno projekt świata jak i warunki atmosferyczne cieszą oko, do tego mamy olbrzymią mapę, która znowu została bardzo ciekawie zaprojektowana. Pewnie spędzę przynajmniej tyle samo czasu na sianiu chaosu i destruckji co @kanabis. Pozdrawiam fanów :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...