Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Plugawy napisał:

Pierd.olenie. Gra jest zaje.bista. W nowej części chciałbym, żeby była większa interakcja z otoczeniem. W sensie, że jak walne z granata czy spluwy po pomieszczeniu to wszystko ma latać tak jak to jest w Crysis 2.

Co nie zmienia faktu, że chłopaki mają rację, gra była mocno killroomowa.

Odnośnik do komentarza

Mi też, dlatego nie będę narzekał jak znowu będą killroomy, ale mimo to fajniej by było jakby ich nie było a przeciwnicy byliby rozrzuceni jak w Quake2. No i ta interakcja. Ostatnio było trochę zbyt sterylnie, otoczenie reagowalo na akcje gracza rodem z gry na PSX. Nie chce burzenia ścian i budynków, ale większą zniszczalnosc otoczenia była by na duży plus.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
Godzinę temu, hav7n napisał:

No nie wiem ja sie swietnie bawilem od poczatku do konca, a ostatnie levele w piekle byly :obama:

 

Dokładnie chce więc dokładnie tego samego i będę szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza

Moje życzenia odnośnie tej gry z tych niepotwierdzonych:

1. Więcej zwiedzania i wrogów między killroomami. W DOOMie było sporo eksploracji, ale tylko gdy chcieliśmy szukać sekretów. Fajnie by było między arenami śmierci mieć więcej momentów łażenia i robienia różnych rzeczy + atakującymi nas demonami.

2. Więcej creepy ambientu rodem z PSX Doom i Doom 64. Więcej chorego klimatu ze starych Doomów. Generalnie stare Zagłady miały dużo lepsze dźwięki - w szczególności potworów. Brzmiały jak dzikie piekielne zwierzęta, a w nowym D były trochę generyczne.

3. Jaram się Ziemią. Ale fajnie gdyby te lokacje były zróżnicowane. Miasta, supermarkety, lasy, katakumby...

4. Coop byłby za(pipi)isty, ale pod jednym warunkiem - będzie wariacją kampanii ze zmienionymi ułożeniami wrogów itd. Nie chcę czuć, że kampania jest stworzona pod coop jak w RE5.

5. Piekło bardziej w stronę D64. Czyli gotyk, łańcuchy, jęki, zamki.

 

Z tych potwierdzonych: osom, że Ziemia, że Pain Elementale, Archivile, Arachnotron, stare Impy, stary wygląd DOOM Slayera, Baron of Hell z mieczami, bagnet na dwururkę, Mick Gordon.

 Szkoda, że gameplay za około 50 dni. Czekam jak na nic w życiu, podobnie było z poprzedniczką.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.06.2018 o 21:39, Plugawy napisał:

Może demko dadzą tak jak w przypadku części pierwszej.

Przecież to demko skrzywdziło grę. Tutorial z jedną bronią, dwoma rodzajami przeciwników i najprostszą konstrukcją mapy ze wszystkich. Nie da się ocenić tej gierki dobrze po nim, bo nie ma tam niczego, co potem jest boskie: gunplay, areny, eksploracja poziomów... I dużo lepsza muzyka.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
1 godzinę temu, Plugawy napisał:

Mnie właśnie demo jeszcze bardziej przekonało do zakupu. Meczylem je kilkakrotnie zanim płyta doszła.

 

Pomimo iż Demo pokazuje chyba najsłabszą miejscówkę w grze też przekonało mnie ono do zakupu pełnej gry :)

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
W dniu 19.06.2018 o 21:49, kubson napisał:

kurde ja odpalajac nowego doom'a chcialbym uslyszec to

 

 

chyba bym narobil pod siebie ze szczescia, kurde swietne kawalek

 

To polecam to :

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.