Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

Znów zaczyna się bezsensowna sprzeczka :facepalm: Doom dla oldschoolowych dinozaurów tęskniących za starymi czasami i RAGE dla nowoczesnych gejmerów szukających kolorków, otwartego świata i side questów w gierkach. Zróżnicowane portfolio, niech każdy podniesie swojego cukierka i pójdzie go ciumkać (jak już wyjdzie), na wuj się spierać "co lepsze"?

 

Oczywiście tylko Doom, RAGE niech sobie gdzieś tam egzystuje obok Fortnajta i nie wchodzi mi pod buty, a wszystko będzie cacy

Odnośnik do komentarza

Ja tam biorę obydwa tytuły, bo jednak te "sprzątaczki" z id robią strzelanie w RAGE 2 i akcja wygląda tam słitaśnie :)
Oczywiście, że DOOM to inne klimaty, a poprzednia odsłona to dla mnie najlepszy FPS ósmej generacji (właśnie taki, jaki powinien być - klasyczna formuła w nowym wydaniu), ale RAGE 2 może również dostarczyć masę zabawy (choć nadal mam wątpliwości, czy będzie mi się tak podobać, jak pierwsza odsłona, którą uwielbiam).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

Trochę nowości: odgłos przy odnoszeniu obrażeń, alternatywny tryb karabinu, dodatkowe życie aktywujące się od razu przy śmierci, kulki powerupy odnawiające dashe (rodem z Celeste), nowy przeciwnik, Cacodemon może strzelać seriami. Gierka ma być launch title na Stadię. E3 akurat jest miesiąc po maju, czyli premierze RAGE 2, więc zapewne wtedy będzie stos informacji włącznie z datą premiery. Gierka wygląda na zaawansowane stadium prac, myślę że jesień jest możliwa.

Odnośnik do komentarza

W sumie jak to się ma do On Live które było na poprzedniej generacji? 

 

Ciekawe jak to będzie wyglądać w warunkach domowych bo dla niedzielnych graczy taki lag będzie akceptowalny. Jednak to były targi, więc jak w domu będzie gorzej przy obciążonej sieci to przyszłość to to nie jest szczególnie jeśli chodzi o gierki online. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jakiej konsoli? Wy to streamujecie ze swoich urządzeń (tablet, pc etc) a puszczone z jakiegoś high end pc przez serwery.

Onlive też próbował być growym netflixem ale nigdy nie zdobyli większego zainteresowania, małe zaplecze gier AAA, stream to było skompresowane 720p, nie miało prawa to wyglądać za dobrze w porównaniu do gierki odpalonej na żywo. Nvidia proponowała współpracę bo mieli patent z nowym gpu vgx do użytku w środowisku chmury ale nigdy nie doszło do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.05.2019 o 20:39, Pupcio napisał:

tylko żeby te zyeby z bethesdy nie wrzucili tego na październik/listopad 

 

We wrzesniu Gears 5 i nowe Borderki wiec bardzo bym chcial Dooma w sierpniu :cool: 

 

Staram sie nie kupowac nowych gier zeby mocno pocisnac z backlogiem ale czuje ze nowy gameplay na e3 i pojdzie preorder :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...