Skocz do zawartości

Wredny

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jakoś przeszło bez echa, a poniżej całkiem spory kawał fajnego gameplayu i tajemnicze "coming soon".
Gierka nastawiona na czteroosobową kooperację, perspektywa z trzeciej osoby i Saber Interactive - ludzie od Quake Champions i TimeShift.
Nie spodziewam się rewelacji, ale już podoba mi się bardziej niż TWD od Overkill. Nie wiem, sprawia wrażenie bardziej dopracowanego, strzelanie jest bardzo soczyste, zombiaki fajnie się rozpadają, no i TPP. Oj coś sporo tych nieumarłych w najbliższym czasie - obawiam się, że co bardziej wrażliwe jednostki mogą zacząć tematem wymiotować :)
 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Na materiałach wygląda to przyjemnie ale wątpie aby gra powodowała takie kołatanie serca jak pojawienie się Tank-a w L4D2 , tutaj wszystko wygląda dużo bardziej chaotycznie ale biorąc pod uwagę że tydzień później pojawi się Days Gone to jednak wolę poczekać na jakieś obniżki . No i wiadomo czy gra będzie zawierać jakiś tryb offline? Bo jeżeli tylko tryb sieciowy nawet bez AI to wyczuwam że w ciągu paru miesięcy gra zostanie zamknięta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie chciałem to wkleić :)
Kuźwa, jak ACG mówi "kupuj" to już sam nie wiem - jeden z niewielu YouTuberów, z których zdaniem się liczę, bo zwyczajnie zna się na swojej robocie - praktycznie nie wymienił wad i wygląda na to, że w swoim gatunku tytuł jest naprawdę zayebisty, zwłaszcza w tym przedziale cenowym...
A miałem już nic przed Days Gone nie kupować :)

Ale musiałbym mieć do tego ekipę, bo z botami to się nie da za bardzo - zobaczę ile osób tutaj będzie chciało to kupić na PS4 i wtedy podejmę decyzję :)

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie wolałbym wrócić do Dead Rising, ograc DLC z Frankiem, czy choćby sprawdzić nadchodzący Days Gone niz na dluzej poświecić sie WWZ. Bylem pewny ze te hordy zrobia na mnie większe wrażenie, jednak nawet to dupy nie urywa. Takie bezmyślne strzelanie do coraz większych fal przeciwników bez większej fabuły. Radziłbym poczekać aż będzie w jakimś abonamencie...

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...