Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 9 - Skywalker Odrodzenie ( XDDDDDDD)


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Canaris napisał:

>cytować MovieBloba zeby bronić Rise of Skywalker

O (pipi)a dobra beka xD 

 

Tu mamy video gdzie paru cwanych gości rozkłada na czynniki pierwsze bełkot MovieBloba ( od 1:12:00 ) którym spaślak próbuje bronić kompletnie (pipi)owych filmów, w tym Last Jedi. 

 

Ojezu 3 godz paplania jakichś tumanów (jeden wciąż powtarza jak go głowa boli bo nie rozumie co koleś wyraźnie po angielsku mówi) o tym jak bardzo kolesia nie lubią. Wow, ty to masz czas. 

Jeny... pauza co 5 sekund i  "What does 'good' mean?" <10 minut zastanawiania się nad definicją> 5 sekund filmu i "what is 'thesis'? "  <10 minut zastanawiania się nad definicją>

No fakt, rozkładają na czynniki pierwsze:)

wow ale ludzi boli dupa że komuś moze się podobać coś co im się nie podoba. 

 

TLJ to nie jest film idealny, ale żadna z części SW nie jest. 

Możecie go nawet nazywać kupą dekady. Poszliśmy z bratem nastawieni na słabye SW. Bawiłem się super i na koniec tylko komentarz "super film, nie wiem o co tym pieniaczom chodzi". 

Czekam co wymyślą w ostatniej części, ale mam bardzo wielką nadzieję że JJ nie podda się fanbojom i zrobi co chce.

  • Lubię! 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajny sofizm. Kompletnie fałszywy jak to sofizm ale ładny. 

Pauza co pięc sekund bo Movieblob napierdala słowami z prędkością karabinu maszynowego a odkręcenie tego o czym on wogóle mówi troche trwa. 
Ale co poradzić, spaślak ma taki styl - nie jest w stanie wygrać na argumenty i logike to uprawia galop gisha, napieprza 200 słów na minute i potem udaje ze przedstawił prawdy objawione a kto sie nie zgadza to nazista. 

Z drugiej strony czego sie spodziewać po przydupasie Anity Sarkeesian i Jonathana MacIntosha. 

 

Cytat

Poszliśmy z bratem nastawieni na słabye SW. Bawiłem się super i na koniec tylko komentarz "super film, nie wiem o co tym pieniaczom chodzi". 

Widać debilom łatwo dogodzić. Ci którzy mają IQ wyzsze niz średnia temperatura pokojowa zwrócili uwage na koszmarny worldbuilding, niszczenie wątkow i postaci, kupe nielogiczności i dziursk w fabule i całą reszte gówna którym LJ było wypełnione po strop. 

 

 

Cytat

 

Czekam co wymyślą w ostatniej części, ale mam bardzo wielką nadzieję że JJ nie podda się fanbojom i zrobi co chce.

 

.

Jar Jar Abrams moze sobie robić co chce, po LJ większość ludzi ma kompletnie wy(pipi)ane wiec i tak tego nie obejrzą

Tym bardziej ze Abrams to kompletnie przereklamowany patałach który robi jednorazowe fajerwerki. 

 

 

 

Edytowane przez Canaris
Formatowanie kurfa
Odnośnik do komentarza

Mysle, ze wiekszosc zaraz po wyjsciu z kina pomyslalo, ze tlj bylo "fajnym filmem" (ze ktos pomyslal, ze "super" to nie wierze). Ale w perspektywie czasu i po dluzszym zastanowieniu ten film to gwalt na marce, totalny belkot i postacie z dopy. Do tego wpier.dolenie social justice bo producentka feminizm motzno. To samo Predator, to samo Alien i stawiam, ze to samo Terminator. Jak ktos lubi filmy o wszystko wygrywajacych kobietach, lamaniu wczesniej ustalonych zasadach uniwersum czy zawierajace mocny komentarz polityczny to prosze bardzo, ale niech nie kreca tego pod marka SW. Dlatego je.bac Disney i KK ale mojej forsy nie powachaja, za to z przyjemnoscia ukradne to go.wno z internetu i napluje na plakat. Pustych sal na seansie qrak_pk zycze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Canaris napisał:

Widać debilom łatwo dogodzić. Ci którzy mają IQ wyzsze niz średnia temperatura pokojowa zwrócili uwage na koszmarny worldbuilding, niszczenie wątkow i postaci, kupe nielogiczności i dziursk w fabule i całą reszte gówna którym LJ było wypełnione po strop. 

.

Jar Jar Abrams moze sobie robić co chce, po LJ większość ludzi ma kompletnie wy(pipi)ane wiec i tak tego nie obejrzą

Tym bardziej ze Abrams to kompletnie przereklamowany patałach który robi jednorazowe fajerwerki. 

 

 

 

Po pierwsze, dziękuję za oficjalne przekazanie mi 'pucharu zwycięstwa" w tej dyskusji za ucieczke do wyzwisk:) Liczyłem na wyższy poziom. Słaby troll 1/10

 

Po drugie, cytuje by później móc pokazać przy okazji wyników box officu :) 

To z pewnością będzie finansowa katastrofa nowego stulecia. :D

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Filmy Vegi to sraka, ale nie będę obrażać niczyjej inteligencji twierdząc że nikt na to nie pójdzie. Ty nie udawaj i nie obrażaj też mojej że niby sugeruję że sukces finansowy = sukces artystyczny

 

Raiz of Skajłoker może być mega kupskiem, ale pójdą na to miliony day one. Canaris twierdzi że będzie masowy bojkot bo "LOL feminazistki popsuły star łorsy" :) Taaaaak już widzę te puste kina.

 

Serio jedyne czego się boję to że pójdą za bardzo w spełnienie fajnbojskich mokrych snów. Palpatine to mocno sugeruje... Obym się mylił. Najlepsze co zrobił TLJ to sprawił ze naprawde nie wiem co będzie dalej i chcę wiedzieć.

Edytowane przez qraq_pk
  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, qraq_pk napisał:

Po pierwsze, dziękuję za oficjalne przekazanie mi 'pucharu zwycięstwa" w tej dyskusji za ucieczke do wyzwisk:) Liczyłem na wyższy poziom. Słaby troll 1/10

 

Po drugie, cytuje by później móc pokazać przy okazji wyników box officu :) 

To z pewnością będzie finansowa katastrofa nowego stulecia. :D

 

To nie wyzwisko, to stwierdzenie faktu. Zeby wyjść z kina z LJ i zacieszać i twierdzić ze "nie wiem o co chodzi krytykom" to trzeba albo mieć pare chromosomów za duzo albo na tym filmie spać. 

 

Box Officem to ty tak nie szalej bo Last Jedi tutaj wypadł słabiutko, tak samo zresztą jak katastrofa którą był Solo. A biorąc pod uwage z jak chłodnym przyjęciem spotyka sie cokolwiek zwiazanego z Rise Of Skywalker to ja bym tu na sukcesy tak nie liczył. 

No chyba ze wtedy przestawisz sie na wymówke ze kiepskie wyniki ROTS to sabotaz białych piwniczniaków i ruskich trolli co to sie boją silnych kobiet i absolutnego novum jakim jest według Kathleen Kennedy murzyn w Hollywoodzkim filmie...

 

Cytat

Najlepsze co zrobił TLJ to sprawił ze naprawde nie wiem co będzie dalej

Ciekawy sposób na określenie zmarnowania wątków i pozabijanie interesujących postaci..

Ja tylko nieśmiało przypomne ze to trzecia część trylogii, teraz powinna być konkluzja i ewentualne okno dla kolejnych filmów/kolejnego Expanded Universe a nie "nie wiem co bedzie dalej" bo na to był czas wcześniej. 

Odnośnik do komentarza

Zarobienie 1,3 Miliarda dolców nazwać słabiutkim wynikiem to ja nie wiem co trzeba mieć z głową. Szanujmy się.

 

interesująca postać to Snoke (brak jakiejkolwiek historii), Holdo (kogo ona?) czy może siostra Rose (ktoś pamięta kto to?) ? Ktoś jeszcze umarł?

Czy Luke? Bo Yoda niby tak samo "martwy" a nadal miesza. Tfu! dranie zabili obiwana już w pierwszym filmie! A ty była faktycznie główna postać. Co za porażka, bojkotujmy!

 

W skócie: daruj sobie, pieniaczu. 

 

Ok było fajnie ale mam to takie coś... jak temu było...

 

A wiem! ŻYCIE:) 

narka, powodzenia w upewnianiu się że ktoś nie lubietego co ty nie lubisz.:)

 

 

Edytowane przez qraq_pk
literówki i takie tam
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

.

Teraz, qraq_pk napisał:

Zarobienie 1,3 Miliarda dolców nazwać słabiutkim wynikiem to ja nie wiem co trzeba mieć z głową. Szanujmy się.

 

interesująca postać to Snoke (brak jakiejkolwiek historii), Holdo (kogo ona?) czy może siostra Rose (ktoś pamięta kto to?) ? Ktoś jeszcze umarł?

Czy Luke? Bo Yoda niby tak samo "martwy" a nadal miesza. Tfu! dranie zabili obiwana już w pierwszym filmie! A ty była faktycznie główna postać. Co za porażka, bojkotujmy!

 

W skócie: daruj sobie, pieniaczu. 

 

Ok było fajnie ale mam to takie coś... jak temu było...

 

A wiem! ŻYCIE:) 

narka, powodzenia w upewnianiu się że ktoś nie lubie tego co ty nie lubisz.:)

 

 

Weź z nim nie pisz, to sobie pójdzie. 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, qraq_pk napisał:

Zarobienie 1,3 Miliarda dolców nazwać słabiutkim wynikiem to ja nie wiem co trzeba mieć z głową. Szanujmy się.

 

Mówimy o Star Wars - największym IP w historii kultury.. 

Po bombie Solo to ja kiepsko widze ROTS.

 

Cytat

interesująca postać to Snoke (brak jakiejkolwiek historii), Holdo (kogo ona?) czy może siostra Rose (ktoś pamięta kto to?) ? Ktoś jeszcze umarł?

Snoke nie ma historii bo idiota Ruin Johnson uznał ze fajnie bedzie zabić "tego uber złego" ( który jest powodem dla którego trzecia trylogia w ogóle istnieje ) w drugiej części trylogii zeby jego pałeczke przejał emo Vader któremu amatorka Rey Sue spuściła w(pipi) juz dwa razy.. Te emocje czy jej sie to uda po razy trzeci, normalnie obgryzam paznokcie.
Holdo wyciągnieta z dupy ( na której debiliźmie osadza sie cały konflikt LJ ), Rose której na trailerze ani widu ani słychu bo widać nawet Jar Jar Abrams po cichu uznał ze fani mieli racje i postać nadaje sie do dupy, Phasma która była wszedzie w trakcie promocji filmu a w filmie jest literalnie przez minute i ginie. I mozna by tak debilizmy LJ wymieniać jeszcze długo. 

 

To była druga część trylogii , tam sie miało co nieco powyjaśniać po drodze to wielkiego finału. To był czas na ochłonięcie po ciosie w twarz ze strony FA i restartu całej wojny, śmierci Hana, to był moment na worldbuilding, lekkie cofnięcie sie zeby co nieco wyjaśnić ( jak np Snoke wogóle znalazł i wpłynał na Bena Solo, skad do kurtki nędzy wziął sie First Order, dlaczego walczy z nim jakaś Rebelia a nie Republika, kto to są Knights of Ren itp ), rozbudowanie wątków pobocznych, lekkie zwolnienie tempa akcji i kłopoty tych dobrych. 

Ale tak sie nie stało bo zatrudniło sie Miernego Biernego Ale Wiernego idiote wpół amatora Ruina Johnsona który wywalił w pizdu wszystko co zostało zapowiedziane i nakręcił byle (pipi) tyle ze zrobił to po politycznie poprawnej lini więc oficjalnie nie mogą sie go czepić. 

 

Z radością obserwuje teraz jak Disney i Jar Jar Abrams musi sie wykręcać i wić w uścisku krytyki ze strony fanów - jest w tym jakaś poetycka sprawiedliwość. 

 

Cytat

W skócie: daruj sobie, pieniaczu. 

Ale czemu mam sobie darować ? Star Warsy to jest tak za(pipi)isty "dumpster fire" teraz i tak soczysty przykład na to jak sie kończy "get woke" w przypadku nawet największego, niby niezatapialnego IP ze to az serce rośnie. 
Zal przepuścić coś takiego. 

 

Cytat

 

Ok było fajnie ale mam to takie coś... jak temu było...

 

A wiem! ŻYCIE:) 

narka, powodzenia w upewnianiu się że ktoś nie lubietego co ty nie lubisz.:)

 

Poczułem sie jak za czasów Neostrady i ichnich dzieci... 

Odnośnik do komentarza

Last Jedi to juz religia taka. Tak zalosnej obrony tak s(pipi)onego konceptu, takiego doszukiwania sie nie istniejacego drugiego dna i "interpretacji" i tak zaciekłego odrzucania dowodów to ja nie widziałem od czasów wielkich bojów ateistów z katotalibanem z początków Polskiego neta. 

 

A najlepsze jest to ze prawda wyziera jak dupa z pokrzyw bo juz nawet po pierwszych teasearach ROTS widać jak Disney rakiem sie wycofuje z tego w co ich wpieprzył Ruin Johnson, wyrzucając Rose, "nęcąc" Vaderem/Palpatinem itp. 
Płaczcie dalej chopaki. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Canaris napisał:

Last Jedi to juz religia taka. Tak zalosnej obrony tak s(pipi)onego konceptu, takiego doszukiwania sie nie istniejacego drugiego dna i "interpretacji" i tak zaciekłego odrzucania dowodów to ja nie widziałem od czasów wielkich bojów ateistów z katotalibanem z początków Polskiego neta. 

 

A najlepsze jest to ze prawda wyziera jak dupa z pokrzyw bo juz nawet po pierwszych teasearach ROTS widać jak Disney rakiem sie wycofuje z tego w co ich wpieprzył Ruin Johnson, wyrzucając Rose, "nęcąc" Vaderem/Palpatinem itp. 
Płaczcie dalej chopaki. 

 

giphy.gif

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

<post fanboja>

 

 

ale to odległe plany... niech robią ile wlezie, ja biorę wszystko, bo pasowało mi to, co dostałem. Oby więcej.

 

Jedyne czego się boję to udział partaczy z Gry o Tron. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...