Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 9 - Skywalker Odrodzenie ( XDDDDDDD)


Rekomendowane odpowiedzi

a mnie bawi że od trailera TFA glupio-mądrzy potrafili tylko powiedzieć "hehe murzyna dali".

Szkoda że nie było internetów w latach 70-80. Chętnie bym zobaczył te hejty na imperium kontratakuje. "murzyńska propaganda" "leia faminazistka". "ale ten twist z Vaderem to bzdura bo kanon i Obi powiedział wtedy a wtedy...", "zniszczyliście mi dzieciństwo". A potem wychodzi return of jedi i leśne miśki :D Łooo jakie byłyby imby w komentarzach, jakie krucjaty....

 

Jezu fajne filmy familijne o kosmicznych czarodziejach a tu bule dupy jakby kogoś to obchodziło. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, qraq_pk napisał:

a mnie bawi że od trailera TFA glupio-mądrzy potrafili tylko powiedzieć "hehe murzyna dali".

Szkoda że nie było internetów w latach 70-80. Chętnie bym zobaczył te hejty na imperium kontratakuje. "murzyńska propaganda" "leia faminazistka". "ale ten twist z Vaderem to bzdura bo kanon i Obi powiedział wtedy a wtedy...", "zniszczyliście mi dzieciństwo". A potem wychodzi return of jedi i leśne miśki :D Łooo jakie byłyby imby w komentarzach, jakie krucjaty....

 

Jezu fajne filmy familijne o kosmicznych czarodziejach a tu bule dupy jakby kogoś to obchodziło. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale ja zadaję pytania. Główne jakie mam do Last Jedi to czy nie dało się jakoś inaczej tego zrobić jak ten cały "powolny pościg"? No mam z tym problem. To jest rzecz która spina całą fabułę filmu i jest... no głupia. Nie lepiej że są osaczeni i zabunkrowani w bazie? I potem próbują uciec i mamy akcję z Holdo i skokiem w nadprzestrzeń? Cała reszta fabuły zostaje jak jest.

A tak to przypomina to główny wątek z gry który niby jest bardzo pilny bo zło zagraża światu, ale bohater lata sobie na misje poboczne bo główna misja i tak poczeka.

 

No i mogliby z roli Holdo osadzić faceta a nei babę z różowymi włosami, bo to tak ztriggerowało tylu niedorozwojów że przysłania im całą resztę. 

Co tam jeszcze -słabo rozwinięty wątek rose i finna? Coś tam miało się dziac ale mogło być lepiej. 

 

Nie mam zamiaru narzekać na wybory fabularne, bo to jak narzekać na to że Lucas zdecydował że jednak Vader będzie ojcem luka a leia to siostra. Przeciez to na siłę wymyślili naciągając co się dało po Nowej nadziei.

 

Albo bóle dupsk że w TLJ luke okazał się zgorzkniałym dziwakiem. Zupełnie jakby to nie była tradycja w SW że wielki miszcz dżedaj okazuje się inny niż się powinno spodziewać...

khem!yoda.khem!

 

A jak takie dyskujsie się znudza to zaczynają się czepiać fizyki w filmie o kosmicznych czarodziejach.

 

I tak swoją drogą: dlaczego "bomby" spadły skoro nie ma grawitacji w kosmosie? Pewnie z tego samego powodu z którego ten pstryczek do id zwolnienia też spadł w dół w sztucznej grawitacji statku.

 

ŻADEN film SW to nie jest arcydzieło. Kazdy z nich to popkorniak do którego próbuje się dorobić łatkę jakichś ambicji, lore, filozofii etc. Niektórzy tutaj za to reaguja jakby ktoś bezcześcił ich święte dzedzictwo które im się należy jak ojcowizna i gotowi sa obrażać innych by swoje ukryte kompleksy jakoś pogłaskać. Zluzujcie, wiem że nie macie 15 lat. Stare dziady obrażają się o bajki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Co tu sie odpier.dolilo xD

 

Obejrzalem tylko raz wiec bedzie z pamieci bo predzej wole patrzec na zarzygany kibel umazany stolcem z krwia niz na ten disneyowski wys.ryw.

 

- Ray po zabiciu taj fajtera z pierwszego trailera ucieka. Nawet jak nic jej nie zagraza to mieczyk wlaczony bo czemu nie

- murzyn patrzy przez lornetke bo co innego mu pozostalo, moze ucieka przed chinka i patrzy czy go nie dogania

- chinka przezyla, no szkoda

- gruby lando i roboty wracaja bo nostalgia

- naje.baliscie 2 strony i nikt nie zauwazyl galopujacych po statku koni? konie uwolnione w tlj wracaja pomoc. no kur.waaaaa xDDDDD

- sygnal z prosba o pomoc jednak doszedl, duza flota sie zebrala bedzie duza walka w kosmosie, tak jak w powrocie jedi. Wiecie, to jak poezja, rymuje sie.

- imperator jest tak potezny ze wskrzesza star destroyery ALE...

- Ray jest jeszcze potezniejsza i go zaje.bie bo uslyszala glos Luka i Leii, tak jak Luk w nowej nadziei Kenobiego. Bo wiecie, to jak poezja...

- a nie, czekaj, Luke przemogl swoje slabosci i dal sie poniesc mocy. Ray jest nie do zayebania od samego poczatku wiec w sumie po ch.uj te glosy, moze objawy schizofrenii? To by w sumie dodalo troche barwy tej szarej i jednowymiarowej jak papier do doopy z prlu postaci.

- pustynia i statek barka jak w tlj bo nostalgia, po poezja, bo ku.rwa w galaktyce disneya sa tylko planety z piaskiem. W sumie to tez sie rymuje. Niestety z przebudzieniem mocy.

 

Bezku.rwakitu w tej serii nie ma juz nic. Zawiazanie akcji bedzie wygladlo tak, ze beda siedzieli w tej jamie z lisami i przybiegnie 1 z 9 ocalalych rebeliantow do Leii i powie, ze odbieraja dziwny sygnal z jakiejs planety xD Potem sie rozdziela, kazdy bedzie mial swoje przygody, ktore w finale okaza sie po nic bo Ray musi zaje.bac imperatora.

 

Szkoda mi w sumie czasu na rozpisywanie sie nad tym szambem. Ide poogladac bekowe filmiki punktujace to scierwo w kazdy mozliwy sposob. Oby ludzie olali to go.wno i wydali 20zl na cos bardziej wartosciowego.

 

A jeszcze wracajac do chaty to. Baddasowa Ray xD A Butcher juz pewnie preorder na 3 seanse z rzedu w weekend zrobione. TFUUUU.

 

 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...