Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 9 - Skywalker Odrodzenie ( XDDDDDDD)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.11.2019 o 21:29, szejdj napisał:

oczywiście, że lepsze, po stokroć

Zależy co wolisz. Jesteś uzależniony od filmopodobnych tworów będących w gruncie rzeczy robiebiem gały fanom popularnego uniwersum, to faktycznie epy 1-3 mogą ci się podobać. To są takie potworki, że trudno mi uwierzyć, że będąc dorosłym człowiekem można nie czuć potwornej żenady podczas ich oglądania. Oczywiście przy założeniu, że obejrzało się jednak parę innych filmów i nawet kiedy nasze wieczorne wybory prawie zawsze oscylują gdzieś w okolicy popkorniaków. Gdzieś w innym temacie widziałem pytanie o to dla kogo robione są takie filmy jak 50 twarzy Greya, ktoś napisał, że dla kobiet. Epy 1-3 oglądają faceci tych kobiet. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.11.2019 o 12:31, szejdj napisał:

a epizody 7-9 oglądają dzieci dzieci dzieci tych kobiet i facetów

 

Jestem pod wrażeniem. Pewnie poświęciłeś tej riposcie więcej czasu i sił umysłowych niż Lucas reżyserii prequeli. ("Yes Mr Lucas, i'm sure this will work!")

Edytowane przez Blue
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.11.2019 o 12:31, szejdj napisał:

a epizody 7-9 oglądają dzieci dzieci dzieci tych kobiet i facetów

jestem zażenowany poziomem dyskusji. W sumie teraz rozumiem, dlaczego wolisz ep I-III.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

W dniu 13.11.2019 o 12:31, szejdj napisał:

a epizody 7-9 oglądają dzieci dzieci dzieci tych kobiet i facetów

miało być jedno "dzieci" ale chyba przegladarka mi sie zfreezowała :) 

chodziło mi o to, że te epizody 1-3 mają jeszcze w miarę poważną tematykę jak polityka, walka o władzę, przejście z jasnej strony na ciemną, ojciec morduje matke swoich dzieci, uczen walczy ze swoim mistrzem, jest darth maul  a w epizodach 7-9 jest przygoda, kolorowo, troche bziu bziu mieczem, żarty, żarciki

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, szejdj napisał:

 

miało być jedno "dzieci" ale chyba przegladarka mi sie zfreezowała :) 

chodziło mi o to, że te epizody 1-3 mają jeszcze w miarę poważną tematykę jak polityka, walka o władzę, przejście z jasnej strony na ciemną, ojciec morduje matke swoich dzieci, uczen walczy ze swoim mistrzem, jest darth maul  a w epizodach 7-9 jest przygoda, kolorowo, troche bziu bziu mieczem, żarty, żarciki

Ty udajesz czy tak serio? Co w filmach nawyprawiał Kylo? Co z historią Luka i co powiedział o Jedi? No nic poważnego. 

Nie no, ja rozumiem że nostalgia i takie tam sprawiają że ludzie stawiają oryginalną trylogię na panteonie kinematografii, choć to tylko bardzo dobre kino rozrywkowe. Rozumiem że młodsze pokolenie może lubić coś w prequelach. Ale mówienie że prequele to dobre kino to oznaka jakiegoś totalnego braku gustu czy wyczucia smaku. 

Odnośnik do komentarza

Jezu, rozkminianie, która część bajki dla dzieci jest mniej dziecinna i bajkowa... :reggie:

 

Co jest takiego złego w tym patosie, który wyżej wkleił pajgi? Że jest przerysowany? No i co? To wciąż bajka o superbohaterach i ich super przygodach. ŻADNA część tej serii nie wygląda "poważnie". Serio dorosły chłop potrafi się wkręcić w ten świat na tyle, żeby zapomnieć, że to nowa część SW a nie życie?

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, krzychu392 napisał:

Jezu, rozkminianie, która część bajki dla dzieci jest mniej dziecinna i bajkowa... :reggie:

 

Co jest takiego złego w tym patosie, który wyżej wkleił pajgi? Że jest przerysowany? No i co? To wciąż bajka o superbohaterach i ich super przygodach. ŻADNA część tej serii nie wygląda "poważnie". Serio dorosły chłop potrafi się wkręcić w ten świat na tyle, żeby zapomnieć, że to nowa część SW a nie życie?

Pajgiemu raczej chodziło również o tragiczne aktorstwo Christensena.

Wiadomo, że to filmy dla dzieci i dorosłych, ale poziom wykonania trylogii prequeli to jakiś nieśmieszny żart.

A te ich 'świetne walki' to cyrkowe kołowrotki. W nowych częściach przynajmniej jest to bardzo dobrze zaaranżowane, czuć ciężar lajtsejberów.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Masorz napisał:

Pajgiemu raczej chodziło również o tragiczne aktorstwo Christensena.

Wiadomo, że to filmy dla dzieci i dorosłych, ale poziom wykonania trylogii prequeli to jakiś nieśmieszny żart.

A te ich 'świetne walki' to cyrkowe kołowrotki. W nowych częściach przynajmniej jest to bardzo dobrze zaaranżowane, czuć ciężar lajtsejberów.

+_aa9a45bb2208454eeb623ce29a496f56.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...