Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.09.2020 o 00:20, YETI napisał:

3 pierwsze odcinki Wychowany przez wilki już dostępne. Oglądał ktoś? Ocena na imdb wysoka. 

 

No jest świeżo i dość oryginalnie jeśli chodzi o scenariusz i całą otoczkę. Czuć ducha Jodorowskiego i Dicka, choć nie obyło się bez klisz i głupotek, które jednak nie przeszkadzają czekać na kolejne odcinki. 

Świetna czołówka, dobra muzyka, fabularnie bez zbytniej ekspozycji przez co nie trzeba się czuć jak 5 latek, któremu wszystko trzeba tłumaczyć. Wizualia na poziomie bardzo dobrym jak na serial TV a special move Pani android naprawdę pomysłowy. 

 

Odnośnik do komentarza

No w końcu historia lekko ruszyła do przodu i background androidów rzucił nieco światła na te bezduszne istoty. Ale ogólnie jak ktoś nie lubi scifi slowburnerów o fizoloficzno-egzystencjalnym podłożu z wojną religijną w tle, to nie ma tu czego szukać.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Des - mega mini-serialik. Dobrze, że krótko, a jednak trochę szkoda.

 

Wychowane przez wilki - no tak se. Ludzie się podniecają, ale połowę przespałem. 2 pierwsze odcinki SUPER i myślałem, że zrobią coś w kierunku ambitniejszego kina.  No, ale to serial Ridleya, który z Obcego zrobił w Prometeuszu komedię o typach przewracających się na skórce od banana. Dalej jestem jednak ciekaw końcówki

 


Kraina Lovecrafta - jezuuuu, jaki to miało potenciał!!!!! A wyszła kupa i nuda. Mi nie przeszkadza poprawność polityczna, a nawet fajnie byłoby pobawić się konwencją i yebać białych opierając się na twórczości rasisty. No, ale nie pykło. Poza tym yebaniem białych to nie ma tutaj nic ciekawego i odpuszczam po 3 epie. 

 

 

 


Outsider - serial jak to książki Kinga. Świetne początki, słabe zakończenia. I tu jest podobnie. 3 ostatnie epy skipowałem 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Kiedy w końcu hbo ogarnie jakość. Oglądałem w ten weekend des 3 odcinki, boys odcinek i ratched odcinek. No tragedia ta jakość obrazu przy netflix i amazon. A i Apple tv bajka mimo że oglądam przez firesticka a nie tv (nie mam apki apple na nim). Gdyby tylko super jakość ich seriali szła w parze z jakością obrazu w apce...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...