Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem u siebie na LG że mogę ściągnąć aplikację HBO GO, czy coś się zmieniło i zaczęła być dostępna?

 

Ostatni raz zainteresowany HBO byłem w 2018 jak wyszedł ślepnąć od świateł i wtedy był chyba jakieś deal z Samsungiem i nie było go na web osie w LG.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to gust się zmienia czy po prostu ciężko dziś zrobić sezon, który nie będzie odcinaniem kuponów od poprzednich i robiony tylko po to żeby się hajs zgadzał, ale dawno tak nie wymęczyłem serialu jak 3 sezon Killing Eve. O ile pierwszy był naprawdę mocny i ciekawy, drugi już słabszy, ale z potencjałem tak trzeci to jest ku.rwa jakiś żart z widza. Serial jedzie już tylko na robieniu min przez Villanelle i dziwnych relacji z Eve. Całość ratuje ciocia Petunia w naprawdę dobrej roli, ale tak to do zaorania. 

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.07.2020 o 23:51, Fanek napisał:

 

Oglada ktos? Fajne?

Ogladalem moze z pol odcinka bo lecialo i jakos nie wciagnelo..

obejrzałem dwa i czekam na kolejne. mnie osobiście wciągnęło, taki dobry prequel do LA Noire. klimat tamtych lat, kryminalne tło, momentami niemal komediowe wstawki, dobrze się ogląda. mam tylko nieodparte wrażenie że główny aktor to wizualne połączenie zacha braffa z chorych doktorów i tego jamesa deena :D

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Masorz napisał:

Niby zaplecze mają fantastyczne, ale niedawno skończył się Gotham a to będzie praktycznie to samo, tylko lepiej zrobione.

Póki co nie czekam.

Ile nowych uniwersów Batmana trzeba jeszcze stworzyć?

 

Cokolwiek oparte o Gotham Central >>>> uniwersum DC >>>> zawód szambonurka >>>> serial Gotham. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rudiok napisał:

 

Cokolwiek oparte o Gotham Central >>>> uniwersum DC >>>> zawód szambonurka >>>> serial Gotham. 

Masz kolego szczęście, że od 4 lat nie nurkuję w guwnie. 

Z tym Gotham Central to chyba ludzie sobie sami dorobili adaptację, bo tam są tylko słowa o Gotham PD.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...