Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Snowfall obejrzany, jakie to jest dobre. Dziwne, że o tak świetnym serialu jest tak cicho. Narcos może to to nie jest, ale bardzo mu blisko do tego poziomu. Los Angeles, lata 80 i kokaina. Serial skupia się na trzech postaciach, mamy Lamara, chłopaka z dzielnicy, który handluje zielonym, agenta CIA o imieniu Teddy i meksykana Gustavo. Każda z tych historii jest odrębna, ale oczywiście skupia się wokół narkotyków. Jak łatwo się domyśleć, powoli drogi tej trójki (i ich kompanów), będą się zazębiac.

Serial ogląda się z dużą lekkością, nie ma momentów nurzacych, a postać Lamara, jego historia, dzielnica, znajomi, wypisz, wymaluj GTA SA 2. Zresztą plakaty promujące ten serial, to mocna kalka z GTA. 

Polecam gorąco, premiera drugiego sezonu chyba jakoś na dniach w FX, oby jak najszybciej na HBO. 

 

Jeszcze co do Lamara

 

zapowiada się przemiana godna Woltera Whita, scena z Ray Ray i jego kumplem, oraz druga z lodziarzem, rodzi się boss dzielnicy

 

 

PS. Jeszcze jedno. 

 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, maciucha napisał:

chyba pogonie to HBO w czorty, próbuję oglądać Mad Men ale buforowanie co minutę to jakiś absurd

co dziwne, inne seriale chodzą ok

Ja tam zawsze zatrzymuje film gdzieś tak na 5 minut, wyłączam internet w telefonie Później materiał chodzi bez zarzutów, na przykład gdy wczoraj wieczorem oglądałem "Annabelle: Creation",

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.09.2018 o 19:18, YETI napisał:

Snowfall obejrzany, jakie to jest dobre. Dziwne, że o tak świetnym serialu jest tak cicho.

 

2 sezon jest jeszcze lepszy. Klimat LA lat 80 można ciąć nożem. Zajebiście się to ogląda - kolejna perełka od FX. Oczywiście Jerome najlepsza postać. Kocham tego murzyna :banderas:  

 

A za parę dni finał 2 sezonu.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Counterpart/Odpowiednik - Świetny występ Simmonsa w podwójnej roli. Ścieranie się obu Silków wygląda solidnie i jest najlepszym elementem serialu. Niestety reszta wygląda na zagubioną. Dodatkowo do 5 odcinka nie wiadomo tak naprawdę o co chodzi, potem jest lepiej ale finał pozostawia niedosyt.

Spoiler

Tyle lat przygotowań "Szkoły", poświęcenie, cyjanek, a skończyło się na strzelaniu do kilku pracowników. Jakoś nie widzę tej długoterminowej misji zemsty za grypę. 

Drugie dno już lepiej się prezentuje. Rozterki nt. drugiej szansy, naprawienia błędów... Dobrze budują charakterystykę bohaterów. 

Obsada fajna. Jest Proctor z Banshee, a nawet Adamczyk

Spoiler

(tylko po to by dostać kulkę :yao:)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.09.2018 o 10:29, Farmer napisał:

Counterpart/Odpowiednik - Świetny występ Simmonsa w podwójnej roli. Ścieranie się obu Silków wygląda solidnie i jest najlepszym elementem serialu. Niestety reszta wygląda na zagubioną. Dodatkowo do 5 odcinka nie wiadomo tak naprawdę o co chodzi, potem jest lepiej ale finał pozostawia niedosyt.

  Pokaż ukrytą zawartość

Tyle lat przygotowań "Szkoły", poświęcenie, cyjanek, a skończyło się na strzelaniu do kilku pracowników. Jakoś nie widzę tej długoterminowej misji zemsty za grypę. 

Drugie dno już lepiej się prezentuje. Rozterki nt. drugiej szansy, naprawienia błędów... Dobrze budują charakterystykę bohaterów. 

Obsada fajna. Jest Proctor z Banshee, a nawet Adamczyk

  Pokaż ukrytą zawartość

(tylko po to by dostać kulkę :yao:)

 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Solderowy123 napisał:

Teraz hbo go w niższej cenie - 19.90PLN za abonament miesięczny.

https://antyweb.pl/hbo-go-teraz-juz-tylko-za-1990-zl-bez-umowy-i-bez-operatorow/#komentarze

Spora obniżka. Tak w ogóle to najnowsze wyniki serwisów VOD w Polsce.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/serwisy-vod-najpopularniejsze-vod-pl-przed-player-pl-tvp-i-cda-przed-ipla-netflix-wyprzedzial-showmaxa

 

 

Odnośnik do komentarza

Recenzja Slepnac od świateł. 

https://naekranie.pl/recenzje/slepnac-od-swiatel-recenzja-miniserialu

12 godzin temu, Butt napisał:

Jak ten artykuł już rok ma, to nie wiem czy takie najnowsze.

Sorry, nie ten link, tu właściwy. 

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/hbo-go-netflix-i-wp-pilot-duzo-zyskuja-w-dol-ipla-i-nc-go-ranking-serwisow-i-aplikacji-vod

 

Odnośnik do komentarza

No to teraz zastanawiam się czy nie kontynuować na kolejny miesiąc bo 2 sezonu Westworld nie zobaczyłem jeszcze całego. Jak mam już subskrypcję - darmowy miesiąc+miesiąc z Komputer Świata to pobierze mi z karty 30 po staremu czy 20 po nowemu??

W apce mobilnej nie widzę kwoty.

 

Jak chcą być konkurencyjni niech pozwolą zwykłym subskrybentom korzystać z apki na tv - ta jest tylko dla tych co mają abo w sieciach sat-kab.

PS. Czy mogę dziś już anulować subskrypcję i korzystać do końca terminu jej ważności (10 dni jeszcze) - czy mi wywali od razu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...