Skocz do zawartości

Psy 3 (2020)


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Pitbulle gówna obsrane może poza pierwszym mocno do zaorania, PSY z lat 90 są bardzo fajne, kultowe bo nie było przed nimi fajnie zrobionych filmów i dla tamtego pokolenia mocno wryły się w pamięć i nie było też takich filmów pośród których mogłyby zaginąć w pamięci. A dzisiejsze filmy których jest już natłok często są zapominane. 

Jak dla mnie dobre kino, które zniknie pośród innych podobnych, śmiem twierdzić że seriale takie jak Wataha, czy Belfer mocno przyćmiewają dzieło Pasikowskiego. ^^

 

PSY 3 : W imię Zasad trochę naciągnięte 6/10 

 

nLrktkuTURBXy9jZmZjNTBhNS00ZGNiLTQzODYtO

Odnośnik do komentarza

A dla mnie zayebisty film, dawno się tak dobrze nie bawiłem na sensacyjnym filmie. Bardzo dobre role zarówno starych aktorów, jak i nowej ekipy, fajnie, że Franz i Nowy nie pochłonęli całego filmu, że równolegle rozgrywa się inny wątek, a które to łączy postać Wita (Dorociński). Jestem w pełni usatysfakcjonowany i chętnie obejrzę jeszcze raz. Oglądałem z kumplami, którzy tak samo jak ja jarali się jedynką i dwójką i wszyscy wyszliśmy z kina uśmiechnięci i usatysfakcjonowani. Dla mnie 8/10 w kategorii polskich filmów sensacyjnych, ew. dramatów akcji. Nie zgadzam się z opiniami krytyków, ale chyba nie jestem jedyny, co pokazuje rozbieżność ocen na filmweb

- 6,9 od internautów

- 3,5 od krytyków

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj. I mnie się podobało. Dałbym również 8/10, no ale szedłem do kina w sumie niczego się nie spodziewając

 

Film bardzo równo prowadzony - powiedziałbym nawet akcja jest dużo płynniejsza i bardziej spójna niż w takim ostatnim Pitbullu. Ostatnia scena meh

Odnośnik do komentarza
Cytat

W pierwszy weekend zobaczyło, według danych PISF, 386 tys. 945 widzów. Pomimo, że jest to najlepszy wynik spośród wszystkich części serii, Władysław Pasikowski nie jest z niego zadowolony.

- Spodziewałem się dwa i pół raza większego wyniku - stwierdził w rozmowie z Polską Agencją Prasową. - Dupy z domu nie chce się ruszyć, bo pada. Dziękuję czterystu tysiącom widzów za wsparcie, a pozostałym sześciuset mówię: Wstyd, swojego ukochanego filmu nie wesprzeć! Na co czekacie, żeby obejrzeć go za friko na ekranach kompa i usłyszeć dźwięk na głośnikach kompa, a potem użalać się w sieci, że w polskich filmach nic nie słychać? - skwitował reżyser.

Komuś się już klepka odkleja.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...