Skocz do zawartości

The Messenger


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, giger_andrus napisał:


A masz może doświadczenie czym wysyłają w SRG i czy ich paczki trzepią ?

Wszedłem sobie na ich stronę:

 

https://specialreservegames.com/pages/faq

 

I jednak wysyłają DDP, nie wiem co mi się uroiło. Może polska nie jest na liście ich krajów objętych DDP? Wciąż, wolę LRG - im mniej sklepików do pilnowania, tym lepiej - ze Switchem już jest lekko przeje.bane - Super Rare Games, Strictly Limited Games, Special Reserve Games, Limited Run Games, Warned Collectors, Play-Asia, Red Art Games... Siedmiu retailerów z limitowanymi grami na Switcha. Miesięcznie z konta schodzą tysiące złotych :yao: 

 

You assume responsibility for any duties, customs or taxes that may be assessed locally. We do ship DDP internationally to all available countries, and work with leading shipping experts to offer the best shipping at the lowest rate available by offering bulk flat rate DDP shipping and expedited processing.

Still, any order can and may still be pulled at your border at random, and can be subject to assessed additional duties or taxes beyond our control. By ordering, you agree to pay these fees if they are assessed by your government. If you refuse a shipment because it is assessed additional taxes, associated shipping costs (both directions) cannot be refunded, even if the order is returned to us. Please order care

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ping napisał:

Wszedłem sobie na ich stronę:

 

https://specialreservegames.com/pages/faq

 

I jednak wysyłają DDP, nie wiem co mi się uroiło. Może polska nie jest na liście ich krajów objętych DDP? Wciąż, wolę LRG - im mniej sklepików do pilnowania, tym lepiej - ze Switchem już jest lekko przeje.bane - Super Rare Games, Strictly Limited Games, Special Reserve Games, Limited Run Games, Warned Collectors, Play-Asia, Red Art Games... Siedmiu retailerów z limitowanymi grami na Switcha. Miesięcznie z konta schodzą tysiące złotych :yao: 

 

You assume responsibility for any duties, customs or taxes that may be assessed locally. We do ship DDP internationally to all available countries, and work with leading shipping experts to offer the best shipping at the lowest rate available by offering bulk flat rate DDP shipping and expedited processing.

Still, any order can and may still be pulled at your border at random, and can be subject to assessed additional duties or taxes beyond our control. By ordering, you agree to pay these fees if they are assessed by your government. If you refuse a shipment because it is assessed additional taxes, associated shipping costs (both directions) cannot be refunded, even if the order is returned to us. Please order care

 

 


Dorzuć Signature Edition Games no i Fangamer -_-

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, giger_andrus napisał:


Dorzuć Signature Edition Games no i Fangamer -_-

Signature Edition nie liczę, bo ich gry są dostępne w retailu. Fangamer póki co na szczęście ledwo dwie gry wypuścił (Undertale, teraz Hollow Knight z premierą 31 maja). Z resztą trzeba już się ociupinkę napocić i pilnować okienek wydawniczych :).

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ping napisał:

Signature Edition nie liczę, bo ich gry są dostępne w retailu. Fangamer póki co na szczęście ledwo dwie gry wypuścił (Undertale, teraz Hollow Knight z premierą 31 maja). Z resztą trzeba już się ociupinkę napocić i pilnować okienek wydawniczych :).


No to chociaż https://store.iam8bit.com/ :)

Odnośnik do komentarza

dalej martwię się o ten element metroidvanii, mam przesyt

 

dlatego też bardziej spoglądam na tę gierkę co wydaje yacht games

 

chociaż jak widzę gameplaye z tych 8bitowych poziomów messengera to michałek staje

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, ragus napisał:

 

to weź trochę rozwiń, co się nie podobało?

 

Ogólnie nie jestem fanem 8 bitów, SK też średnio mi podeszło. Po prostu niektóre elementy były fajne, a niektóre nie. Na przykład zestaw nowych umiejętności, które zdobywamy, wingsuit był bardzo ok, natomiast odbijanie się od niektórych elementów, dzięki uderzeniu mieczem, było dziwaczne. Do tego zestaw adwersarzy mało pomysłowy, zbyt łatwych, przez co gra mnie wynudziła.

Odnośnik do komentarza

Ale ta gra jest fajna i responsywna. Póki co poziom trudności jest średni, ale troszkę zręczności i tak trzeba posiadać. Muzyka jest obłędna, dialogi są z jajem i można parsknąć pod nosem ze śmiechu. Z przyjemnością wymaksuję i pokuszę się o platynę.

 

A jeszcze nie miałem zmiany na 16 bitów :obama: 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Gra nie jest trudna, raczej z gatunku "przyjemnych wyzwań" z kilkoma momentami (raczej pobocznymi jeśli dobrze pamiętam), gdzie trzeba się bardziej nagimnastykować. Rozgrywka w dalszej części (16bit)jest bardziej urozmaicona. Jedna z najlepszych gierek tamtego roku w której każdy element (nawet fabuła) jest dobrze zaprojektowany i nie skrywa swoich głupotek pod po(pipi)anym poziomem trudności czy innymi rakami. 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, poziom trudności jest idealny. Bardzo podobają mi się pojedynki z bossami (Colos i Suses <3), tam trzeba praktycznie idealnie się nauczyć ruchów, żeby głupio nie tracić życia. Dialogi z Shopkeeperem są mistrzowskie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2019 o 14:01, Dave Czezky napisał:

Kurla, nie wiem czy w ogole podchodzic do tego trofika za przejscie Dark Room bez True Sight ;/

Hardkor.

Zrobil to ktos?

 

 

7EEA3FC9B2EB2FD5B07D58F092E960739FD3A174

 

Zrobiłem dzięki temu. Tylko trzy razy zginąłem na samym początku, potem to raczej łatwizna.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Rozi napisał:

Ehhhhhh, jak gra staje się metroidvanią, to faktycznie tempo bardzo siada i backtracking jest baaardzo nieprzyjemny. A mogli zostawić liniowe poziomy, jak w Shovelku.

Ale tutaj imo to totalnie nie przeszkadza bo zawartość jest potem na tyle inna i do tego movemnt jest tak już ogarnięty że leci się przez poziomy w pare chwil. Imo czepianie się. 

Chociaż jak mam wybierać to też wole liniowość jak w Shovelu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...