Skocz do zawartości

RDR2 - zagadnienia techniczne, błędy, patche, HDRy i inne gamuty itp


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kanabis napisał:

Tez o tych marstonach nie wiedzialem. Serio ktos lazi po obozie i liczy osoby czy sie zgadzaja co za poje,bancy xD

Zawsze mnie irytowalo u niektorych te szukanie czegos na sile w grach zalozmy 9/10

Zamiast cieszyc sie gra to weszenie i szukanie na sile co jest nie tak.

Tyle, że w tej grze nie trzeba wcale specjalnie szukać błędów, bo same nas znajdują. To niby są drobnostki, zwłaszcza patrząc na skalę i rozmach gry, ale czasami potrafią irytować. Pomijam oczywiście rzeczy wynikające z takich a nie innych decyzji projektowych. To chyba jest temat o błędach w tej grze, więc... 

Odnośnik do komentarza

Z koniem to nie mam problemu, ale ten kto projektował trzecią baze i brak możliwości biegania po niej powinnien ku,rwa popełnić rytualne 160h tygodniowo. No i responsywność przy tak niskim frameracie momentami prowadzi do szewskiej pasji jak chce się szybko i sprawnie przemieszczać i strzelać, pływający celownik, dałn w poruszaniu się no męczy to czasem. 

Odnośnik do komentarza

Gra musi zabawnie wygladac bez hdr, szczegolnie kiedy jedziesz porankiem i slonce nakur,wia po blotku i oczach. Nie wyobrazam sobie rdr bez tego efektu

To tak jak po graniu w gt sport z pieknym hdr zagralem w project cars 2. Mimo ze auta rowniez swietnie odwzorowane to jednak wyglada to zalosnie. Chodzi o reflektory

Odnośnik do komentarza

Masz dostatecznie dobry odpływ powietrza?

Ja po zakupie Koksa i odpaleniu RDR2 przeżyłem niezły szok, wył jak wściekły i raz nawet wyłączył mi się z powodu przegrzania. Ustawiony był na dość ciasnej, zamkniętej półeczece.

Gdy zmieniłem lokalizację Koksa na bardziej otwartą, problem zniknął a ja zapomniałem, że ta konsolka w ogóle wydaje jakieś dźwięki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...