Skocz do zawartości

RDR2 - zagadnienia techniczne, błędy, patche, HDRy i inne gamuty itp


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.11.2018 o 22:59, dee napisał:

Masz dostatecznie dobry odpływ powietrza?

Ja po zakupie Koksa i odpaleniu RDR2 przeżyłem niezły szok, wył jak wściekły i raz nawet wyłączył mi się z powodu przegrzania. Ustawiony był na dość ciasnej, zamkniętej półeczece.

Gdy zmieniłem lokalizację Koksa na bardziej otwartą, problem zniknął a ja zapomniałem, że ta konsolka w ogóle wydaje jakieś dźwięki.

Muszę sprawdzić jak wyjąłem ją na chwilę to nic się nie zmieniło ale fakt że jest we wnęce. Może to jest powodem. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

RDR2 Story Mode General / Miscellaneous – PS4, Xbox One

  • Fixed an issue where the player could become stuck at 90% when loading an autosave made immediately after the mission ‘Country Pursuits’, if it was the only open mission
  • Fixed an issue where players could become stuck on loading screen when trying to restart game after completing the mission ‘County Pursuits’
  • Fixed an issue where players could become stuck at 90% when loading a save in Chapter 2, if they had set up camp near Horseshoe Overlook after completing ‘The First Shall Be Last’
  • Fixed an issue where players could become stuck at 90% when loading after loading an autosave or manual save
  • Fixed an issue where players could lose access to all weapons and equipment in their weapon wheel after completing a mission replay in Guarma

Red Dead Online Beta General / Miscellaneous – PS4, Xbox One

  • General stability improvements
  • Fixed the issue where players removing an injured horse from the stables without healing it would result in the Scrawny Nag appearing when whistling for their horse
  • Fixed an issue where players could not exit the house in the Mission ‘Love and Honor’
  • Fixed an issue where players would be unable to load beyond 90% in the Red Dead Online beta unless they entered Story mode first
  • Fixed an issue where players could become stuck at a black screen after a Posse leader quit the lobby in the mission ‘Love and Honor’
  • Fixed an issue where players could crash to the Xbox Home screen when resuming from a suspended state after connecting to Xbox Live services
  • Fixed an issue where players could be kicked from Rockstar game services with error 0x99395004 after completing part 2 of the mission ‘Honor Among Horse Thieves’

Dodatkowo uj.ebali już chyba każdą możliwość szybszego farmienia $ , a tak fanie się robiło kasę na pumach niedaleko Blackwater

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

Nie grasz w grę, bo HDR nie działa?

 

No są tu tacy, Co nie grają w tę cudowną gierkę, z piękną graficzką bo gdzieś w internecie (DF?) jakiś pan zrobił badanie kamerą termowizyjną i wykazał, że ten hdr to nie hdr.

 

P-A-R-A-N-O-J-A 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

RedDeadRedemption2NewHDRCalibrationScree

 

https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2019/05/14/the-red-dead-redemption-2-hdr-fix-is-here-but-it-doesnt-really-work/#35836b441cf5

 

W skrócie jest nowa opcja HDR "Game" i faktycznie trochę to lepiej wygląda niż stary HDR, dostępny teraz jako "Cinematic", tzn bardziej przypomina HDR niż to co było, ale trzeba dużo przysiąść do konfiguracji. Konfigurując wedle wskazówek R* wyjdzie ci jasność HDR jakieś 2000-3000 nitów, czyli niebo będzie białą plamą na większości telewizorów, u mnie na Sony XF9005 najlepiej wygląda ustawiona max jasność na jakieś 600. Postęp jest, ale nadal to nie wygląda w 100% jak powinno, podejrzewam ograniczenia silnika.

 

 

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.