Skocz do zawartości

Red Dead Online


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Gratulacje i powodzenia z polowaniami. 

Dzieny! A o których polowaniach mówisz? Mi do platyny brakuje tak naprawdę już tylko 11 misji na złoto w fabule i tej bzdurnej trofki że trzeba 18 razy wyjść cało z ataku niedźwiedzia xD ale to już mam w 80% wbite.

No i oczywiście jednej rzeczy w pucharku "najlepszy na zachodzie" ale to może wpaść tylko na samym końcu jako ostatna trofka przed platynką czyli 

Spoiler

Odwiedzić grób Arthura :( 

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ryo-San napisał:

bzdurnej trofki że trzeba 18 razy wyjść cało z ataku niedźwiedzia xD

Spoko trofka zajęła mi chyba tylko z godzinę

Poruszałem się pomiędzy tymi dwoma punktami

rdr.jpg

Po ubiciu niedźwiedzia rozbijałem obóz>sen i zmieniałem miejscówkę - rzadko się zdarzało żeby się miś nie zrespił :)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli już jesteśmy przy poyebanych trofkach z RDR2 to IMO nic nie pobije 8 lvl hazardzisty czyli składowej trofki "najlepszy na zachodzie" a mianowicie wygranie 3 rozdań w blackjacka dobierając min. 3 karty. Chyba z 10 godzin spędziłem przy tym yebanym stoliku. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wróciłem do gry po roku przerwy i miałem już stworzoną postać bodajże z 5 levelem. Wbiłem 10 przed chwilą i nie wpadło mi trofeum, grać dalej czy lepiej stworzyć nową postać? Spotkał się ktoś z tym? 

 

Update po kilku minutach:

odpaliłem grę ponownie, tryb swobodny i wpadło 

Edytowane przez baniek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale taki komunikat o ataku na osobę która wykonuje misje nie pojawia się Tobie tylko osobie która misje wykonuje. Wykonujący misje dostaje powiadomienie że inni gracze mogą go zaatakować. Najlepiej po prostu kampić przy jakimś biurze szeryfa gdzie ludzie oddają zbiegłych przestępców. Problem tylko w tym że ta osoba musi należeć do jakieś bandy a nie każdy należy dlatego wbijanie tego pucharka samemu to trochę loteria. We dwóch to się wbija w 3 minuty. 

Dla mnie najtrudniejszy pucharek w online to było wygranie 3 meczów/wyścigów. Po prostu teraz jest tam tylu chorych poyebów że nie jest to łatwe a skill matchmakingu nie ma. Dlatego w tym wypadku polecam skupić się tylko na wyścigach konnych

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tak sobie gram od niechcenia i jakoś mnie dalej trzyma ten online. W ogóle niektóre praktyki, co rockstar wykombinował jak nad wykupieniem sobie jakiejś profesji łowcy nagród czy kolekcjonerów to straszny, mocny chuj im w dupę, bo zebranie 15 sztuk sztabek złota to jest czasochłonna robota i jak chcesz szybko odblokować, to albo kupujesz sztaby złota za hajs, albo sobie ciułasz chuj wie ile czasu na złoto w celu kupna profeski. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Faka napisał:

A tak w ogóle, to czemu w tym online nie ma minigierek typu domino czy poker, gdzie w trybie fabularnym mogłeś sobie grać z doskoku? Odblokuje się to po jakimś czasie? 

Jest poker (domino to nie wiem) tylko nie w Polsce bo mamy to prawo zjebane z hazardem

Odnośnik do komentarza

XD

 

Co, kurwa, gierkowy poker, który nie ma realnego wpływu na ludzkie życie jest zakazany w Polsce, bo takie prawo jest, co do chuja XD

 

To dlatego jak debil szukałem, gdzie znajdę te stoliki do pokera, a tu jeb pan ziobro każe Ci wypierdalać, bo hazard zły.

Odnośnik do komentarza

Przecież już jakąś dekadę w fifach nie ma na koszulkach bukmacherów, przez ustawę antyhazardową, która jest tak pojebana że w realu jak zawodnik ma poniżej 18lat nie może mieć na koszulce nazwy sponsora jeżeli ten jest bukmacherem.

Ogólnie nie było by problemu z wprowadzeniem tego dopóki gra nie jest na realną kasę, ale R* ma wyjebane i łatwiej było wyciąć u nas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...