Skocz do zawartości

Red Dead Online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 371
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wbiłem 21lvl i nie mam już nic do roboty w tej grze, bieda straszliwa dobrze że to TYLKO BETA. Zobaczymy na ile poprawią ekonomie ( w tej chwili to jakiś żart) i z jaką częstotliwością bedą dawać nową wartościową zawartość. Ogólnie to liczę na to że za miesiąc nikt nie będzie w to grał i zrobią dlc do singla :shieeet:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja na razie odpuściłem po wbiciu 14lvl bo zjadł mnie hype na PoE. Wrócę za jakiś miesiąc to może jeszcze jakaś darmowa gotówka dojdzie za "testowanie" :cool: :lapka:

 

Niech dodadzą więcej misji bo jakieś ~10 (dodatkowe odkrywasz po zmianie honoru) to troche śmiech nawet jak na betę. 

 

EDIT:

Czytam na reddicie że znerfili kase za polowanie i łowienie ryb, np. Nerke sprzedawałem po ok. 4,5$, teraz sprzedaje się za 2,5$ XD

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, wojnar napisał:

Ja na razie odpuściłem po wbiciu 14lvl bo zjadł mnie hype na PoE. Wrócę za jakiś miesiąc to może jeszcze jakaś darmowa gotówka dojdzie za "testowanie" :cool: :lapka:

 

Niech dodadzą więcej misji bo jakieś ~10 (dodatkowe odkrywasz po zmianie honoru) to troche śmiech nawet jak na betę. 

 

EDIT:

Czytam na reddicie że znerfili kase za polowanie i łowienie ryb, np. Nerke sprzedawałem po ok. 4,5$, teraz sprzedaje się za 2,5$ XD

 

co jes? skad ta negatywna opinia? czemu ci sie nie chce grac? tyle razem gralismy.

 

czyzby rockstar do ruchania zamiast wazeliny uzylo sosu jalapeno?

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Po prostu nie ma na razie co robić a wiem że i tak PoE mi zje jakiś miesiąc grania jak nie więcej więc nie ma co się angażować w nabijanie levelków czy pieniążków.

Beta może potrwać nawet rok, mi to lotto bo wiem że i tak spędze przy RDO kilkaset godzin. 

 

I nie wiem co ma do rzeczy to że tyle razem graliśmy skoro grałeś tylko chwilę na pożyczonej gierce, do tego w każdym temacie o RDR piszesz jakie to R* jest złe a gra to kupa bo nie ma lovecrafta. Nie mówię że gra ma Ci się podobać bo tak, każdy ma swoje zdanie ale nie wiem po co musisz to zaznaczać w każdym swoim poście. No ale pisz dalej, czasem nawet jest śmiesznie.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Po pograniu troszkę dłużej stwierdzam, że na razie pachnie kupą ten online. Misji fabularnych nie da się zrobić solo, można dołączyć do randomów ale wiadomo... misje od strangerów po kilku razach nużą i nie rozumiem dlaczego większość jest uzależniona od typów na serwerach. Chodzi o przeszkadzanie w zadaniach. Wprawdzie zdarzyło się to mi raz na 10 przypadków ale trochę lipa jeśli nie da się włączyć opcji nietykalności. Zapieprzasz ileś tam km, robisz swoje, a potem lujek sprząta ci powóz/torbę/więźnia tuż przed metą i kilka(naście) minut idzie się chędożyć. Dodać do tego zyebane respawny. Raz, że wywala cię kawał drogi od miejsca śmierci, dwa, konia jeszcze dalej. Koń zasługuje na osobne zdanie. Nie wiem czy to tylko w becie ale więź z koniem nie rośnie. Pasek staminy i zdrowia to kpina przy takiej ilości km do przejechania. Ale przecież zawsze można kupić lepszego konia za kasę. 

Tak poza tym nie ma co robić w tej becie. 14 lvl i już mi się nie chce robić strangerów.

Mecze. Rozgrywki na zbyt dużych mapach, randomowe headshoty to zło. Przez to w 80% ginie się od strzała. Zbyt łatwo wchodzą i wygrana zależy od tego kto pierwszy kogo zobaczy. Deatchmatche to chaos. Nie rozumiem też koncepcji amunicji. Jeżeli w free roamie zabraknie ci ammo to przy wejściu do meczu też startujesz z pustym magazynkiem. Niby jest sklep przed każdym meczem tylko co z tego skoro tylko raz mogłem wejść by kupić ammo. W tych trybach powinno się zaczynać z defaultowym arsenałem.

Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie tak samo. Jak kampania wciągnęła mnie tak, że przez miesiąc nie chciała puścić, tak w multi zrobiłem parę rzeczy do trofików, skończyłem ten pożal się Boże tryb fabularny, osiągnąłem 22 poziom i grać przestałem. Może jak dodadzą więcej bardziej złożonych akcji to będzie można wrócić, a tak to jak już mam polować, łowić ryby, czy po prostu jeździć to wolę w singlu. Przynajmniej nie dostanę kulki od randoma.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

A co wychodzi ci do menu konsoli?
Jeśli tak to jest na to sposób. Wchodzisz normalnie do online uruchamia ci się kreator postaci. Szybko wybierasz obojętne faceta lub babkę. Przenosi cię do pokoju drugiego. Klikasz imie ale szybko dajesz anuluj chyba B i jeszcze raz się cofasz chyba też B jakbyś chciał zrezygnować. Musisz to robić w miarę szybko. Wracacie do pierwszego pokoju czyli wyboru facet babka. Teraz chwilę odczekujesz może 10 czy 15 sekund i wybierasz osobe i juz normalnie tworzysz postać bez zacięć.
Mi tak zadziałało a support nie potrafił nic sensownego wymyślić. Próbuj.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.