Skocz do zawartości

Red Dead Online


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.09.2019 o 19:35, Wredny napisał:

Przeprosić to powinieneś za "genialne multi z poprzedniej części" :kaz:
Dla mnie te ich open-world multiplayery są tak samo ch#jowe, zarówno w RDR, jak i GTAIV i GTAV. Nie ma ciekawych aktywności, a free roaming nie ma sensu, bo giniesz co chwilę z rąk pokolenia Fortnite.

 

w gta online jest passive mode.

Odnośnik do komentarza

Passive mode nie działa w GTA Online w pojazdach bojowych, czyli tych które mogą strzelać same z rakiet czy karabinów. Cała reszta aut np Kuruma, Zentorno itp pozwala na bycie pasywnym wewnątrz auta.

 

PS-Messages-20191126-115743.jpg

 

Właśnie obczajam sobie na moment RdrOnline bo jakaś maska była do zgarnięcia za zalogowanie się do 12grudnia..

Edytowane przez SebaSan1981
Dodanie grafiki
Odnośnik do komentarza

Kiedyś pasywka w gta online działała we wszystkich autach ale sam grając widziałem do jakich nadużyć to prowadzi gdy gooviarzeria latając motorami lub DeLoreanami z pasywki na moment wyskakiwała w normalny tryb, rozwalała graczy robiący misje transportowe na swobodnym i uciekali w siną dal (bo powrót do pasywki miał cooldown). Teraz jest uczciwiej bo jak jedziesz w uzbrojonym aucie to zapomnij i byciu nietykalnym. I dobrze!

 

A w RdrOnline wspominanej maski nie dostałem. Nie było jej w paczkach od R* ani w żadnym inventory/garderobie. I nie wiedziec czemu za każdym logowaniem moja meksykańska chicka wraca do defaultowego odzienia, jakichś łachmanów. A przecież zawsze podczas sesji podczas gry zakładam jej strój szeryfa, który powinien się zachować założony po zasejwowaniu sesji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W weekend odpalilem z mysla, ze poczatek roku to dobry moment na rozprawienie sie z 50 levelem. Mocno zdziwilem sie tym, ze na starcie mialem sporo golda - moze to jakis bonus za uczestnictwo w becie (w ktorej de facto nawet tutoriala nie skonczylem). Tak czy siak moglem za ten hajs spokojnie odblokowac 3 role ale wybralem outlaw passa czego troche zaluje. Jesli ktos chce razem polatac i rozpracowac jak by tu wbic ta range bez wiekszej frustracji to zapraszam. Niestety nawet nie wiem ile godzin bedzie mnie to kosztowalo, ale wyglada na to ze wazne sa daily questy wiec najwazniejsza moze sie okazac systematycznosc.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rillas napisał:

W weekend odpalilem z mysla, ze poczatek roku to dobry moment na rozprawienie sie z 50 levelem. Mocno zdziwilem sie tym, ze na starcie mialem sporo golda - moze to jakis bonus za uczestnictwo w becie (w ktorej de facto nawet tutoriala nie skonczylem). Tak czy siak moglem za ten hajs spokojnie odblokowac 3 role ale wybralem outlaw passa czego troche zaluje. Jesli ktos chce razem polatac i rozpracowac jak by tu wbic ta range bez wiekszej frustracji to zapraszam. Niestety nawet nie wiem ile godzin bedzie mnie to kosztowalo, ale wyglada na to ze wazne sa daily questy wiec najwazniejsza moze sie okazac systematycznosc.

Chyba dobrze zrobiłeś bo wydaje mi się że ten pass zapewnia jakegoś boosta do expa

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie rozgryzlem do konca systemu exp i rang. Na pewno jest tu kilka rang - jest ta glowna postaci, jest klubowa (z ktorej dostaje sie nagrody klubowe i dodatkowe za tego passa wlasnie). Dodatkowo kazda rola tez ma swoja range i bonus do tych rang dale oulaw pass. Mnie skusilo to ze te 40 golda wsadzone w passa i tak dostanie sie z powrotem w ramach nagrody za 70 club rank.

Odnośnik do komentarza

Zrobilem handlarza + kolekcjonera wiec czekajac na mieso robie kolekcje i jedyne czego bym chcial to lepszy spawn zwierzakow, bo jak teraz zbieram dwa truchla i do obozu tak w przyszlosci zapelnianie wozu bedzie chyba trwalo wieki :D.

 

edyta: 50tka sieknieta jak i wiekszosc trofikow zwiazanych z online (zostaly jakies badziewia do wbicia w kwadrans). Tryb ma potencjal ale musieliby zwiekszyc dwukrotnie albo trzykrotnie ilosc specjalizacji. No i dodac heisty bo wlasciwie wszysktie mechaniki sa (porywanie dylizansow, pociagow, kradziez jakis towarow etc), wystarczyloby napisac scenariusz, zrobic cutscenki i elo. Pewnie kwestia czasu i takowe heisty sie pojawia. Sukcesu na miare gta online tu na bank nie bedzie, ale bankowo beda z tego trybu czerpac jeszcze dlugo zysk - serwery nie sa puste, tryby pvp szybko wypelniaja sie chetnymi.

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mnie zastanawia dlaczego za każdym razem jak się loguję, moja postać jest ubrana w bazowe łachmany? Gra nie zapamiętuje strojów założonych podczas sesji i za każdym restartem lub nawet po zgonie, muszę ubranie (strój który dostałem z golda) zakładać na nowo. W GtaOnline nie ma z tym problemów, tutaj tak i nie wiem czemu jeszcze tego nie poprawili.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...