Skocz do zawartości

Red Dead Online


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra poradziłem sobie okazała się że z menu musiałem kupić .
Nie wiem czy ktoś wrzucał ale znajomy podesłał mi rewelacyjna stronę, podobno zrobił ją Polak na mapie są wszystke przedmioty kolekcjonerskie. Aktualizowane codziennie, coś rewelacyjnego i zaoszczedzajace mnóstwo czasu

https://jeanropke.github.io/RDR2CollectorsMap/

Odnośnik do komentarza

@SG1-ZIELU - mógłbyś coś więcej napisać :/ - z jakiego menu kupiłeś - bo czytałem że muszę kupić stół w obozie ale ja go nie mam..ja chyba posiadam ciut inny problem z racji że ja po przeczytaniu listu od Cripps'a nie mam w ogóle misji :(. Pisałem do R* - kazali zresetować grę (od razu po uruchomieniu L1+R1) co uczyniłem i nic nie pomogło choć jakoś mniej mi się baguje po tej operacji :cool2:. Napisałem że nie pomogło i kazali czekać na aktualizację bo znają problem i go naprawiają..ale to już było dwie aktualizację temu :/

Odnośnik do komentarza
Si..próbowałem go czytać prawie wszędzie  - kumpel miał ten list na kolor żółty a po przeczytaniu już biały ja od razu po odebraniu go z poczty miałem biały :dry: - pozostaje mi czekać na R* i ich cudowne aktualizację :cool2:. Dzięki za zainteresowanie 
No widzisz a mi w ekwipunku dalej wisi na żółto jakbym go nie czytał
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SG1-ZIELU napisał:
4 godziny temu, Pupcio napisał:
Milion bugów, wydalanie z gry i inne problemy. Niesamowite że w rok od premiery takie studio nie potrafi ogarnąć gry. 

Pewnie za mało kasy zarabiają , wolą dbać o złote jajo GTA online

 

Dokładnie

 

4 godziny temu, Pupcio napisał:

Milion bugów, wydalanie z gry i inne problemy. Niesamowite że w rok od premiery takie studio nie potrafi ogarnąć gry. 

 

No fakt faktem że te bugi potrafią dać w kość - szczególnie wyrzucanie z gry w kluczowych momentach :reggie::reggie:

Odnośnik do komentarza

XD

taketwo prowadzi agresywna polityke zdzierania kazdej zlotowki z graczy, rockstar ma z tego pewnie niewielki procent + dlubia GTA VI i musza stale pracowac nad RD ONLINE I GTA ONLINE.

 

no ewidentnie maja za duzo srodkow do wydania. a, do tego Benzies ktory byl czolowym programista jak i jeden z zalozycieli i scenarzystow opuscili szeregi R*.

 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Online mi nawet siadło, gra się całkiem ok ale ten yebany błąd 20010006 jest po prostu mega w(pipi)iający. Niby to przez jakieś problemy z NATem ale koorwa w żadnej innej grze online nie miałem z tym problemów. Jest na to jakiś fix oprócz tych które są w sieci w stylu wyłącz/włącz grę ponownie

 

Odnośnik do komentarza

No niestety to nie pierwsza część gdzie 100% to piękne i satysfakcjonujące wyzwanie które możemy zrobić sami bez pomocy Internetu. 100% W dwójce to głupie challenge, multum nudnego zbieractwa i modły o to żeby ta jebana czapla się zrespiła na bagnach :[

 

 

 

 

 

 

Ale jak będę grał na xboxiku to i tak znowu sobie wymaksuje :rayos:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...