Skocz do zawartości

Red Dead Online


Rekomendowane odpowiedzi

Rozi to ten co gardzi gra usługa, a tu będzie robił 250 misji żeby kupić sobie łuk? W sumie gra brzmi jak symulator Polaka robaka więc nie dziwię się że prawakom może się spodobać. Ewentualnie tatomat się podkręci na 10 i będzie wszystko odblokowane, wspaniała gra.

Odnośnik do komentarza

Mogłem się spodziewać takie odzewu wspaniałego forumka, Pan tupnie, to pieski przybiegają jak na zawołanie :obama:  I te personalne wycieczki, PSYCHIKA BARDZO MOCNA.

 

Zabijanie innych we Free Roam? No jest taki tryb pasywny, gdzie nie da się nikogo niepotrzebnie zabijać (już był w pierwszej części), tutaj też ma być. Ja sobie włączę deathmatche i shootouty, bo w pierwszej części tam spędziłem najwięcej czasu, popykam w pokerka. Wyjebane na te mikropłatności, nie muszę nic grindować, jak mi się nie spodoba, to zwyczajnie przestanę grać, wow, jak on to zrobił, odkrył prosty trick [ZOBACZ JAK] 

 

ROZI NAPISAŁ PSYCHOFAN (pipi)ANY ROCKSTARA CZAS NAPISAĆ MU COŚ CHODŹCIE KOLEDZY 

 

brainlet_sniffff3_by_bigboaz-dcf1rex.png

 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, tata_arek napisał:

 

I poważnie łudzisz się, że poprawią ekonomię w grze? Mówimy o tej samej firmie, która przez ostatnie 5 lat bardzo skutecznie doiła graczy w GTAO, gdzie przemalowanie auta kosztowało kilkanaście tysięcy $. Wprowadzenie dwóch walut, niczym w komórkowym F2P mówi samo za siebie.

 

Szanuję R* za rewelacyjne SP i RDR2 mega mi się podobało, ale bronić ich za multi od czasów GTAO to już naprawdę trzeba mieć coś nie po kolei.

Nie bronię ich, nie grałem w GTA Online, bo mi się nie podobało. Tutaj mam oczekiwania, bo podoba mi się setting i cała gra, być może będzie trzeba grać miliard godzin, żeby odblokować karabin - wtedy grał nie będę, pogram w tryby PVP. Po prostu. To takie proste.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rozi napisał:

Mogłem się spodziewać takie odzewu wspaniałego forumka, Pan tupnie, to pieski przybiegają jak na zawołanie :obama:  I te personalne wycieczki, PSYCHIKA BARDZO MOCNA.

 

Zabijanie innych we Free Roam? No jest taki tryb pasywny, gdzie nie da się nikogo niepotrzebnie zabijać (już był w pierwszej części), tutaj też ma być. Ja sobie włączę deathmatche i shootouty, bo w pierwszej części tam spędziłem najwięcej czasu, popykam w pokerka. Wyjebane na te mikropłatności, nie muszę nic grindować, jak mi się nie spodoba, to zwyczajnie przestanę grać, wow, jak on to zrobił, odkrył prosty trick [ZOBACZ JAK] 

 

ROZI NAPISAŁ PSYCHOFAN (pipi)ANY ROCKSTARA CZAS NAPISAĆ MU COŚ CHODŹCIE KOLEDZY 

 

brainlet_sniffff3_by_bigboaz-dcf1rex.png

 

ten z prawej podobny do ciebie

Odnośnik do komentarza

W pierwszej części po prostu nie dało się nikogo zabić. Na konie chyba też to nie działało.

 

Z pokerem może być ta sprawa, że jak są te mikropłatności, to uznają to jako hazard za prawdziwe pieniądze i nici z tego. Ale obym się mylił. 

 

@up 

 

Tak, będę grał w tryby PVP, robił misje i się dobrze bawił, jebany teoretyku. Ale jeszcze nie skończyłem single playera, więc mi się nigdzie nie spieszy.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

Nie jestem w temacie ale czy ostatnio cos sie pozmienialo w brazny,  ze gierka wychodzi najpierw z trybie single a potem hucznie otwieraja online? To jakis standard teraz czy tylko R* nie dostarczylo na premiere?

GTA V też dostalo komponent Online pózniej. 

Odnośnik do komentarza

Akurat te zbieranie na broń to na plus bo w giereczkach sieciowych lubię odblokowywać sobie wszystko więc pewnie zejdzie trochę czasu. Martwi mnie natomiast ten auto aim , nie mam pojęcia jak gra sieciowa może sprawiać radość z takim celowaniem. Pamiętam dziesiątki godzin w pierwszym Saints row(brak auto aim) , mase godzin w gears of war (też brak auto aim) no i nawet w RDR pierwsze ogrywałem sieciowo bez wspomagania bo zabijało mi to całą zabawe. Pewnie tryb sieciowy sprawdzę ale poczekam na wersje PC bo wspomaganie celowania zabija cały sens zabawy PVP.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Grabek napisał:

79864927ce0ac1762ede493e1dd30c3ce5c48ca8

 

Pewnie z rok czekania bo wersja PC wyjdzie razem zapewne z wersjami na nowe konsole no ale grać z auto aim po sieci to już lepiej nie psuć sobie zabawy i poczekać nawet te kilka lat. Mogli dać chociaż ten minimalny auto aim ale tutaj na filmach widzę że nic nie trzeba celować wystarczy L2+R2 i gościu pada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...