Skocz do zawartości

Red Dead Online


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, wojnar napisał:

W sensie że nie będzie latających koni strzelających rakietami? :/ 

nie tak predko. zdecydowanie mniej ciuchow, mniej ras koni, mniej broni, mniej misji itd. no to chyba dosyc logiczne. bedzie drip feeding ale w tym momencie pewnie juz GTA VI jest w zaawansowanym etapie produkcji i to tam wiekszosc sily przerobowej jest przypisanej.

 

patrzac po fali hejtu na starcie tego komponentu, nikt nie ma zludzen jaki mieli biznesplan, przez co chyba sie przeliczyli. pokazali karty, gadka ze to beta to farmazon, bo nawet jesli podniosa stawki wynagrodzen, to zaraz zaczna podnosic koszty respawnow i innych niewidoczncyh na pierwszy rzut oka bzdur. jesli online bedzie rentowne 2 lata, to bedzie to sukces.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Mniej ras koni? To w GTAO ile ich było? A może chodzi o to że nie można jeździć na byku jak w pierwszym RDR?

Ciekawe że masz już takie zdanie gdy beta trwa całe 2 dni a GTA Online ma już 5 lat. Ja tam się nie boję o content, na pewno zmienią coś z cenami i tym złotem bo wystarczy zobaczyć co się dzieje na reddicie. R* sam prosi o feedback żeby maksymalnie polepszyć Online, czas zweryfikuje ile z tego to tylko PR gadka a ile faktycznie coś zmieni.

Już teraz można zarobić jakieś 100$ w mniej niż pół godziny np. zbierając ziółka albo polując więc dla chcącego nic trudnego. 

 

Na początku w GTAO też nie było nie wiadomo ile contentu, do tego co jakiś czas nerfili ilość zdobywanego expa i kasy więc nie wiem czemu tutaj by nie mogli np. podwyższyć nagród za misje czy inne aktywności.

 

Co do ciuszków to akurat wyebongo bo randomowy outfit który dostałem pasuje mi za(pipi)iście, tylko zmienić spodnie i kapelusz. A na pewno po jakimś czasie dodadzą trappera do craftowania ciuchów jak w singlu a tam już było w chvj opcji.

 

Jakoś nie boję się o to co będzie z online, aktualnie tyle pomyj idzie w stronę R* że jestem pewien że coś z tym zrobią (coś jak Battlefront 2).

 

Nie wiem co się z Tobą stało @Najtmer, razem przegraliśmy setki godzin i myślałem że znowu będziemy razem noł lajfić jak tylko usłyszłem zapowiedź RDR Online a tu taka zmiana, chyba wersja PC z hakierami Cie zepsuła :( 

Odnośnik do komentarza

Beta-sreta ale ocenić co nie co przecież można. Pograłem trochę. Free roam? Proszę was... :yao: Intro tak potrzebne jak wcale. Mecze są ważniejsze. A te na razie tak średnio. W pierwszej kolejności zmodyfikować dead eye'a bo heady lecą randomowo w (pipi). Wolę sobie nie wyobrażać co się dzieje w trybach na 32 graczy. Typki cię kasują nie dlatego, że mają skilla tylko, że pasek jest pełny. W jedynce jakoś lepiej to było zrealizowane. Gra jest też mniej dynamiczna niż jedynka, a bardzie chaotyczna. Jeszcze to rzucanie się na glebę. Typka z przodu i jego auto aim'a jeszcze może to zmylić ale całą resztę nie. Zanim wygramolę się z ziemi leci hedzik. Kamera też lubi się pogubić przy tym. Rolowanie było lepsze. Przylepianie do osłon tragiczne. W jedynce też do najlepszych nie należało ale jakoś się sprawdzało. Za brak pana komentatora karny kutas, za brak standoff'ów - karny kutas, za mapkę na polu bitwy - karny kutas (wszystko się zlewa i nie wiadomo co i skąd strzela).

Ale są i plusy. Mapki są fajne (oprócz tej jednej), tryby gry również - standardowy deatchmatch, conquest, battle royale z łukiem nawet klimatyczne. Gdzie jest Gold Rush ja się pytam? Czekam na mapki Armadillo, Las Hermanas, Chuparosa no i oczywiście ranczo MacFarlane'ów.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, wojnar napisał:

Nie wiem co się z Tobą stało @Najtmer, razem przegraliśmy setki godzin i myślałem że znowu będziemy razem noł lajfić jak tylko usłyszłem zapowiedź RDR Online a tu taka zmiana, chyba wersja PC z hakierami Cie zepsuła :( 

raz ze nie mam juz warunkow zeby tyle spedzac przy grach, dwa, ze poczulem sie po prostu opluty przez rockstar, bedac wieloletnim mobbem zasilajacym ich serwery. GTA ONLINE mialo i ma za(pipi)isty potencjal, proste rzeczy wystarczy zmienic zeby vibe na serwerze zmienil sie diametralnie, ale oni maja to gdzies. serio, bylem bardzo oddanym graczem gdzies do 2017, ale potem zaczeli po prostu juz je.bac bez mydla, wiec uwazam ze zasluguja sobie na to by ich traktowac jak bande nienazartych grubych korpokapitalistow, z ktorych sie wysmiewaja w swoich grach.

na poczatku nie bylo zbyt wiele do roboty, fakt, ale mimo to, w 2014, grubo przed contentem VIP i CEO, przed Heistami, przed Lowriderami zbieralem sobie luksusowe furki, lowridery, motory, bo mimo wszystko czulem podskornie ze te proste poniekad mechaniki zasila w koncu worek dostepnego contentu. i tak sie stalo. ale gdy zaczeli za nowe misje wolac sobie 3 miliony dolkow, to stwierdzilem ze juz chyba pora dac sobie plaskiego na otrzezwienie. na poczatku 2018 odpalilem na 5 minut. latajace samochody strzelajace rakietami zeby tylko zadowolic niewyzytych dzieciakow. praktycznie spie.rdlili caly klimat los angeles, olewajac narracyjna strone zabawy. dziekuje, ppm-> odinstaluj. ci ktorzy graja z twardym kutasem gdy strzelaja do dlubiacych po cichu sianko graczy powinni byc (pipi)ani na hajs. blipy na mapce powinny byc niewidoczne, a odblokowanie ich na 5 minut powinno kosztowac siano, jak sie chce byc natretem. 

powiedz to rockstar 

"dzieki za wiadomosc, na pewno wezmiemy pod uwage"

a w kolejnym updatcie space cannon. no, lapiesz?

 

dla tamtego online, w ktorym jak stwierdziles, przegralismy setki godzin razem, a ja drugie tyle osobno z kims lub sam, nie bylo juz odwrotu. fun wyparowal, bo liczyl sie hajs. a granie na pc z hakerami pozwolilo mi liznac tego contentu, na ktory grindowalbym tygodniami jak nie miesiacami, bo jakis chu.jek w harrierze roz(pipi)il mi w pol minute pizdowato wolne furgonetki z bajerem ktory wpierw musze dowiezc na drugi koniec mapy, by spieniezyc 50 misji.

 

i mowie ci jak bedzie: "posluchaja" marudzen, zwieksza numerki wyplat ale czego nie zauwazysz od razu, to to ze wszystko zdrozeje niewidocznie i bedzie drozalo. ze faworyzowani beda psychopaci chcacy napie.rdalac do wszystkiego co sie rusza, bo byli od zawsze. zaraz wejda jakies powojenne helmy kuloodborne, high power pistol do sciagania autoaimem jednym strzalem. wejda tak przegiecie szybkie konie za absurdalne siano ze cos takiego jak wyscigi, to se bedziesz mogl grac na zlockowanych rasach a nie swoim customizowanym zwierzaczku.

 

 

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pupcio napisał:

@wojnar są jakieś misje które dają więcej expa/hajsu?

Panie kochany, ja już 4 czy postać postać zrobiłem bo za cholerę nie mogę zrobić w miarę znośnej laski xD

Skasowałem swoją postać na 16lvlu, dzisiaj zrobiłem chyba ze 4 i w końcu chyba udało mi się uzyskać odpowiedni efekt.

Tak to robię w sumie tylko misje, na razie 12lvl. 

 

 

 


yY168lH.jpg

m9HxVVH.jpg

cjOnhpa.jpg
 

 

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...