Skocz do zawartości

Red Dead Online


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu te geniusze z R* nie dali trybu pasywnego? Czy oni nie wiedzą że większość ich fanów to 10 letnie szympansy które jak widzą że coś się rusza to od razu strzelają? No nie grywalny ten free roam jest. Jest potencjał w tej grze ale działałoby to tylko w idealnym świecie gdzie wydawca nie chce cie golić na każdym kroku 

Odnośnik do komentarza

Właśnie wczoraj tylko raz trafiłem na typka co zabijał wszystko jak leci. 

A tak to na ok. 20 innych graczy to tylko sobie machaliśmy i każdy ruszał w swoją stronę. Z jednym randomem poszliśmy na polowanie i pełna kulturka, każdy oskorowal swoją zdobycz i razem pojechaliśmy sprzedać truchła. 

 

Ale tak czy inaczej tryb pasywny albo serwery tylko PvE to mus w tej grze. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Takie czasy, że online źródłem ciągłego dochodu. Widać, że wszystko szykowane pod mikro. 

Martwi mnie jednak jeszcze jedna kwestia - dużo słabsza oprawa graficzna w online. W GTAV było tak samo. 

a to jakas nowosc?? Chyba kazda gra ma gorsza grafe w multi od singa 

Odnośnik do komentarza

Szacunek...to chyba dzieki temu ze grajac singla jestes polaczony z serwerem i plynnie przechodzisz do multi jak w Paradise ;) w 4 nie gralem wiec wierze na slowo

Zeby nie bylo to dla mnie jak siegam pamiecia kazda gra (glownie fpsy gram) wyglada gorzej w multi od singla...z tego co kojarze to Sony naklada na deweloperow jakies tam limit ktorych gra nie moze przekraczac przesylajac dane na serwery i dlatego musza ciac grafike na multii...gdzies o tym kiedys slyszalem. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pupcio napisał:

Czemu te geniusze z R* nie dali trybu pasywnego? Czy oni nie wiedzą że większość ich fanów to 10 letnie szympansy które jak widzą że coś się rusza to od razu strzelają? No nie grywalny ten free roam jest. Jest potencjał w tej grze ale działałoby to tylko w idealnym świecie gdzie wydawca nie chce cie golić na każdym kroku 

 

Mysle ze pan Strauss [Leopold] Zelnick juz szykuje ubezpieczenie ktore bedzie mozna wykupic u pewnego "nieznajomego" tak jak zrobil to najlepszy NPC z RDR1.:cool:

Odnośnik do komentarza

Ale ta beta jest niegrywalna, ujowsto i dziadostwo. Robię sobie jakąś randomową misję z zaopatrzeniem i w pewnym momencie mój powóz poleciał poza teksturę, tak pod ziemię się zapadł i oczywiście, zadanie się nie powiodło XD A zapomniałbym też o wywalaniu z gry z błędem CE-34878-0 XD

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Po przejściu wszystkich dostępnych misji "głównych", których jest chyba z 10 mam 500$ i 1,5 golda. Na razie 11lvl ale byle do 14 żeby zdobyć wędkę, można wtedy "wyłowić" sporo kasy.

 

Gorzej że jak zrobi się te misje to nie ma w sumie nic więcej do roboty poza kilkoma strangerami, gdzie misje trwają z 5 minut i pvp. 

 

No nie wiem co tak słabo. Ciekawe z jaką częstotliwością będą dodawać nowy content i resztę misji ale coś czuję że trochę to może potrwać.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...