Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

@MBeniek " czy to są jakieś pokemony, że musisz zebrać je wszystkie?"

A jak kupujesz samochód to chcesz sprzęgło w DLC czy może żeby był kompletny?

 

@milan Żaden deweloper nie robi nigdy niczego dla graczy tylko dla pieniędzy. I nie, NIGDY takiej sytuacji nie było. Brak sieci wymuszał taki model biznesowy gdzie testy QA musiały być długie, kosztowne, a gra dopracowana. Zdarzały się bardzo drobne błędy, w niektórych grach, nigdy krytyczne i nigdy w takiej ilości. Ch*nia do CTR:NF to nie są "poprawki dla graczy" tylko platforma do mikropłatności... Jesteście strasznie naiwni i nie macie pojęcia o projektowaniu gier i ich monetyzacji. Dlatego PR-owe mordy są z roku na rok coraz bardziej bezczelne bo każdy wałek im uchodzi płazem, znajdując armię pelikanów stojących w obronie ulubionej giereczki...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Parę dni temu mi się nawet śniło, że gram już w Crasha: pierwsza plansza Crash Cove i lekki zawód związany ze sterowaniem, no i nie byłem pierwszy, łatwo nie było.

Uff, potem budzik i się obudziłem. Na szczęście to tylko zły sen. Mam nadzieję, że idealnie wyważyli te dopalacze po skokach i ślizgi.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Berion napisał:

A jak kupujesz samochód to chcesz sprzęgło w DLC czy może żeby był kompletny?

Przykład z dvpy. No chyba, że zapowiedzieli, że split/screen albo sama grafika będzie dopiero w płatnym dlc? :pawel: Wymyślasz jakieś niestworzone teorie, że wszystko będzie w patchach i dodatkach i potem to sam hejtujesz. Remake CTR będzie kompletny, dodatkowo od razu będą jeszcze trasy z Crash Nitro Kart, do tego darmowy season pass, nic tylko się cieszyć, a nie narzekać dla zasady. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Berion napisał:

 

Remake tak, produkt nie.

Dlaczego tak uwazasz?? 

Zakladam ze wszystko co jest dodawane w preorderach bedzie mozna sobie odblokowac z wyzwan czy ze skrzynek jesli takie beda. A pewnie dodatkowe postacie beda wpadaly za przejscie kampani na 100 czy iles tam wiecej procent jak bylo w oryginale. 

Odnośnik do komentarza

Oglądałeś wszystkie materiały promocyjne? Tam jest mowa o eventach online i nagrodach za nie. I do tego się odniosłem, że przez takie tymczasowe śmieci nastawione na online, gra będzie niemożliwa do skompletowania tak jak LPB (bo np. strój X był dostępny dnia Y wtedy i tylko wtedy). No chyba że ja źle zrozumiałem i niepotrzebnie się bulwersuję. ;p

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Berion napisał:

Oglądałeś wszystkie materiały promocyjne? Tam jest mowa o eventach online i nagrodach za nie. I do tego się odniosłem, że przez takie tymczasowe śmieci nastawione na online, gra będzie niemożliwa do skompletowania tak jak LPB (bo np. strój X był dostępny dnia Y wtedy i tylko wtedy). No chyba że ja źle zrozumiałem i niepotrzebnie się bulwersuję. ;p

nie ogladalem...sam piszesz ze sa to smieci a przejmujesz sie ze  ktos bedzie mogl zdobyc jakis rozowy skin na pojazd czy jakies wydziwiaste stroje?? Tworcy chca jakos nagradzac/zmuszac ludzi do grania w muti i fajnie. A eventy pewnie beda tygodniowe wiec jak ktos bedzie chcial zdobyc te nagrody to je zdobedzie. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Berion napisał:

Oglądałeś wszystkie materiały promocyjne? Tam jest mowa o eventach online i nagrodach za nie.

No tak będzie, ale z oryginału nic nie będzie wycięte. Wydaje mi się ,ze powinieneś być spokojny o nowe CTR, bo dostaniesz remake z PSXa, plus trasy (i postacie?) z Nitro, plus sporo nowości (pierdół) do zdobycia w multi. Nic tylko się cieszyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...