Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, grzybiarz napisał:
4 godziny temu, warjato napisał:

Orientuję się ktoś czy gra będzie po Polsku? Bo gdzie nie patrzę to jest napisane "gra w języku Angielskim"

Będzie na 99%. 

W PSS nie ma nic o wersjach językowych więc nie byłbym taki pewien, że będzie.

Odnośnik do komentarza

 

7 godzin temu, grzybiarz napisał:

Info mam z pewnego zrodla, wiem jak to brzmi, ale nie musicie mi wierzyć:)

Tez sprawdziłem od razu na pss i nie było tam nic o pl, tyle ze nie ma tam tez informacji o innych językach. Opis po polsku jednak jest.

W takim wypadku niedługo powinno być jakieś info od Polskiego dystrybutora. A jeszcze ciekawi mnie to czy jak np. zamówie teraz gre w muve gdzie jest podane że jest to wersja angielska a okaże się że polska również będzie, to jaką wersje muve będzie wysyłac? Kiedys pamiętam ze przy pewnej grze był taki problem, gra miała obie wersje ale oni wysyłali to co otrzymali czyli bez polonizacji.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, grzybiarz napisał:

Info mam z pewnego zrodla, wiem jak to brzmi, ale nie musicie mi wierzyć:)

Jeżeli to źródło nie jest powiązane z dystrybutorem na nasz kraj to nie można mu ufać :)

 

1 godzinę temu, warjato napisał:

Kiedys pamiętam ze przy pewnej grze był taki problem, gra miała obie wersje ale oni wysyłali to co otrzymali czyli bez polonizacji

No trochę niemożliwe żeby wysyłali to czego nie mają.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

No i teraz mam dylemat, czy grać w nowy tryb, czy klasyczny?

Oczywiście, że klasyka.

 

E: Nowy tryb odpalę chyba tylko po to aby szybciej odblokować Ripper Roo do online :D

 

E2: W 17:00 minucie koleś wtrąca zdanie na temat technikaliów, że chcieli dodać jak najwięcej szczegółów (w tym przypadku chodziło o kwiaty) zanim framerate zacznie lecieć na pysk, bo to ścigałka i framerate jest bardzo ważny :D Po czym wypuszczają grę w 30 fpsach.

Odnośnik do komentarza

A ja chyba zacznę od nowego trybu. Zapowiada się w nim sporo ciekawych kombinacji, jedną trase można przejechac kilkoma postaciami. Tylko ciekawe czy podczas rozgrywki będzie można zmieic poziom trudnosci.

Jeszcze ciekawi mnie czy w trybie online zrobią różnego rodzaju rankingi,lvl ,itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...