Skocz do zawartości

Najbardziej niedocenione gierki


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Już ci piszę asx.

 

Pisząc bzdurę że ludzie nie uznają geniuszu ORI dlatego ze gra jest wydawana przez microsoft jest przenoszeniem smiesznego CW na realny grunt.

Ja ci daje dwa argumenty , poza tymi ze gra nie jest robiona przez microsoft, ze to jakaś poczwórna bzdura.

W Ori grają ludzie nie patrząc na wydawcę, i też odbijaja się od niej nie wiedząc kto to wydaje.

Podobnie z Journey, swego czasu gra przez dużo osób uznawana była i jest za coś niesamowitego, taki rodzynek własnie jak Ori. A dla wielu również fanów playstation to pretensjonalne nudne latanie po pustyni.

 

Probuję ci powiedzieć ze za bardzo przesiakleś CW i ludzie tak naprawde grają w dobre gry a nie grają w złe. A jak nie moga bo nie mają odpowiedniej platformy to niekoniecznie dlatego ze widzą w niej  wroga.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

w sensie jak ktoś uważa że ktoś uważa że Ori należy się większy rozgłos, to znaczy że przesiąkł CW, tak? 

 

o-ok no dobra 

 

Jak już chcesz kłamać, to postaraj się wyedytować poprzednie posty

Cytat

gdyby tej gry nie zrobił Microsoft, a na przykład Nintendo to wiele osób mówiłoby o geniuszu japończyków i kolejnym mesjaszu 

 

Odnośnik do komentarza

Napisz posta o gierce w temacie "Najbardziej niedocenione gierki", później twierdź, że nie chodziło oto, że gierka jest niedoceniona :reggie: 

 

15 minut temu, ASX napisał:

jeśli przeczytasz mój post to zrozumiesz, że chodziło mi o to że gdyby grę zrobił  wydał inny wydawca niż MS to byłaby bardziej doceniona, nie napisałem nigdzie że nie została doceniona. 

Ok, masz ból dupy, że gdyby to była gierka nintendo to byłaby jeszcze popularniejsza. To ja jeszcze raz powołam się na to forumkowe goty (no chyba, że masz jakiś lepszy, prostszy sposób aby sprawdzić co w 2015 było popularne na forumku) i jedyny ex od nintendo jest na 9. miejscu, a Ori na piątym. Więc ta twoja teoria mocno grubymi nićmi szyta. 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MBeniek napisał:

Ok, masz ból dupy, że gdyby to była gierka nintendo to byłaby jeszcze popularniejsza. To ja jeszcze raz powołam się na to forumkowe goty (no chyba, że masz jakiś lepszy, prostszy sposób aby sprawdzić co w 2015 było popularne na forumku) i jedyny ex od nintendo jest na 9. miejscu, a Ori na piątym. Więc ta twoja teoria mocno grubymi nićmi szyta. 

wybacz ale niewiele interesuje mnie "forumkowe GOTY" (xd) i nie wierze że przytaczasz to jako poważny argument. 

 

Napisałem po prostu swoje zdanie, bez prowokacji, bez "trollingu" więc mocno dziwi mnie ta nagonka i pisanie o przesiąknięciu CW. Gdybym dał jakikolwiek inny przykład gry która moim zdaniem zasługuje na większy rozgłos reakcja byłaby taka sama? szczerze wątpię. 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

wybacz ale niewiele interesuje mnie "forumkowe GOTY" (xd) i nie wierze że przytaczasz to jako poważny argument. 

Ok, w takim razie pochwal się proszę w jaki sposób oceniłeś popularność ori na forumku i stwierdziłeś, że gdyby to wydawało nintendo (czy jakikolwiek inny wydawca) to byłby co najmniej mesjasz? Bo moim zdaniem te forumkowe goty pokazywały właśnie co było najpopularniejsze w danym roku, a nie jaka gierka była faktycznie najlepsza.

Odnośnik do komentarza

No kolego Asax pisanie o Ori jako tytule niedocenionym? Trochę na wyrost. :reggie: A że Xpudło nie jest w Polsce popularne (a przez to Ori) to nie wina wydawcy tylko Czezkiego. #inside_joke

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

No kolego Asax pisanie o Ori jako tytule niedocenionym? Trochę na wyrost. :reggie:

no może to trochę kontrowersyjna opinia. Ale takie jest moje zdanie

2 minuty temu, MBeniek napisał:

Ok, w takim razie pochwal się proszę w jaki sposób oceniłeś popularność ori na forumku i stwierdziłeś, że gdyby to wydawało nintendo (czy jakikolwiek inny wydawca) to byłby co najmniej mesjasz? Bo moim zdaniem te forumkowe goty pokazywały właśnie co było najpopularniejsze w danym roku, a nie jaka gierka była faktycznie najlepsza.

chodziło mi o ogólną popularność, myślę po prostu słusznie/niesłusznie że gdyby Ori wyszłoby np. na Switcha, dzięki marketingowi Nintendo,  dzięki marce japończyków, szczególnie jeśli chodzi o platformówki mogłoby prawdopodobnie liczyć na znacznie większy rozgłos, być może nawet lepsze oceny. Ale to tylko takie gdybanie bo nigdy się tego nie dowiemy

Odnośnik do komentarza

Z tym co kto robi, a co wydaje to nie jest takie głupie bo można po cichu odsunąć się od gier pokroju Crackdown 3 czy State of Decay 2 :kaz:

 

Niestety takie SoT ciągle na liście Microsoftu :/

 

 

Co do Ori to też uważam że gra nie jest na tyle doceniona co powinna, myślę że taka giera na Switcha nadała by się idealnie.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, hav7n napisał:

Niestety takie SoT ciągle na liście Microsoftu :/

 

i wciąż solą w oku niektórych użytkowów

 

najcześciej tych którzy gry na oczy nie widzeli :) 

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja już się poddałem i przestałem walczyć, bo jak to mówił kolega milan 

W dniu 20.04.2019 o 23:44, milan napisał:

Nie ma co drążyć.

Gra na milion graczy nie podoba sie pewnie piątce. Tak już jest. Zawsze znajdzie się ktoś kto napisze ze mario mu nie pasuje, albo że gow to gra dobra i nic więcej.

 

Odnośnik do komentarza

Przecież jeśli Ori miałoby ukazać się pod banderą N, to w 2015 wyszłoby co najwyżej na WiiU i zostało chwilową ciekawostką, w którą zagrałoby 15 osób w kraju xd. A w 2018 dostalibyśmy port na Switcha, w który tym razem zagrałoby już 30 zapaleńców.

 

Oczywiście przesadzam (i zdaję sobie sprawę, że na zachodnich rynkach sytuacja przedstawia się trochę inaczej), ale zwyczajnie uważam, że nie ma logicznych podstaw by zakładać scenariusz Asaxa. Co by nie mówić o popularności Xone'a (a gra przecież wyszła też na PC), to jednak w tamtym okresie exy na ten sprzęt miały dosyć mocną siłę "medialnego" przebicia, a Ori do dziś jest wymieniane, jako jeden z lepszych tytułów generacji. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niezbyt docenia się gierki z typowo pctowym rodowodem typu Divinity Original Sin albo Pillars of Eternity. Za(pipi)iscie że wyszły na konsolach, z obiema bawiłem się doskonale. Divinity dla mnie super ma ten system walki, ekstra możliwości. Pillarsy znów świetną historie. 

Na forum w każdą z nich zagrało pewnie po kilka osób :)

Cieszy mnie zapowiedź Baldurów, Tormenta i Icewindów. W żadną nidgy nie grałem, mam nadzieję że to będą porządne porty

Odnośnik do komentarza

Kolejny niedoceniony tytuł: Quantum Break który został pogrążony przez niepotrzebny serial i aferę z 720p. Swoje dołożył też fakt iż wiele osób traktowało grę i próbowało ją ogrywać jakby to był kolejny cover shooter. A tymczasem to dobra gra z bardzo dobrym gameplayem opartym na ciekawych mechanikach, gdzie za osłoną tak naprawdę przebywamy za karę gdy nie potrafimy łączyć umiejętności w skuteczne combosy.

 

Jedne z najlepszych (najlepsze?) wymiany ognia w grach wideo, gameplay o 2 półki wyżej niż monotonny Alan Wake, trzymająca się kupy fabuła (o co trudno biorąc pod uwagę temat podróżowania w czasie) i fajny klimat. Na minus elementy platformowe i czas gry.  

 

Szkoda że gra okazała się finansową porażką 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.