Skocz do zawartości

Najbardziej niedocenione gierki


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, ASX napisał:

Sam go nawet zakladałem xd przepraszam wszystkich i proszę administracje ( @Square) o usunięcie tego tematu

Nie ma sensu usuwać, więc połączyłem.

 

Co do tematu to chyba tylko Nex Machina u mnie z takich tytułów. Top topów jeżeli chodzi o twin-stick shootery, dzieło wręcz idealne, które zostało pogrzebane standardowo przez słaba sprzedaż. Na forumku ogólnie słabo przyjęte, pomimo sprawdzenia przez sporą ilość osób. Może zbyt duży poziom trudności na wejściu odrzucił tych co grali, nie wiem, ale polecam każdemu kto szuka wyzwania i masterowania wyników.

 

Co do Crasha to ten raczej będzie miał stałe grono bywalców w temacie, spora cześć się po prostu wykruszyła po kilku sesjach online ;) No i bezpiecznie można stwierdzić, że większość zainteresowanych siedzi na PS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

asx polecam życie osobiste, tam czasami spotyka się ludzi ktorzy nie uzywają ironii, przeklenstw, skrótów myślowych i iksde na końcu wypowiedzi. Nagle przestaniesz się przejmować że nie masz tego na forumku.

Mamy ponad 30 lat na karku, szef nie daje zyc, stara pizga rogi na boku, dzieci kradną pieniadze z portfela jak spimy, bebzol nie pozwala dobrze podmyc jaj, a ty chcesz zebysmy powaznie pisali o grach.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Pykam dość często w Fire Pro Wrestling World(PS4, Steam).

Gatunek gier i dyscyplina "sportu" czyli wrestling dość popularna na świecie. Jednak Fire Pro zahacza głównie o japoński wrestling stąd może niska popularność.

Grafika 2D jak i skomplikowany na pierwszy rzut oka system grabów też może odrzucić. Masa trybów walki w formule wrestling, MMA, K-1, boks.

Edytor postaci to imo główna część tej gry więcej się tworzy i symuluje mecze niż gra. Do ściągnięcia z community huba niemal każdy zawodnik z każdej dyscypliny i postać z każdej gry. Sam jak mam czas to tworzę postacie z Valinata i TMNT.

Seria z tradycją sięgającą PCEngine i Snesa. To przy niej pracę w gamedevie zaczynał np Goichi Suda przygotowując fabułę trybu story dla którejś tam części.

Jest zaj.ebiście niszowa i niedoceniona.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z niepopularnych gier wchodzę od czasu do czasu do gwinta online. Bardzo lubię dobre karcianki. Ostatnio w jakie grałem to Might & Magic: Duel of Champions i trochę tam czasu spędziłem. A, że gwinta nie trzeba było się za bardzo uczyć po ograniu w3 to wręcz gra idealna na pare partii na odstresowania, wyciszenie i trochę kombinarotyki. 

 

Własnie pojawiły się w przecenie wiedźmińskie opowieści to na pewno będzie grane :lapka: 

Odnośnik do komentarza

@oFi To gwint nie jest dość popularny? Zacząłem grać jakieś dwa-trzy miesiące przed zmianą na dwa rzędy, ale nie dane mi było sprawdzić "finalnego produktu", bo na lapku mam teraz linuxa. Szkoda, że nie ma jakiegoś cross-save, to pograłbym na xklocku. Może jak wprowadzą wersję mobilna, to dadzą możliwośc przeniesienia stanu gry z wersji pecetowej. Jestem pewien, że przesiedziałem ponad 200h przy tej grze. Super karcianka, chociaż bardzo się różniła od tej wersji z Wiedźmina 3. Kumpel od planszówek mówił, że nie pasowała jemu, bo zrobiła się zbyt skomplikowana.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, 20inchDT napisał:

@oFi To gwint nie jest dość popularny? Zacząłem grać jakieś dwa-trzy miesiące przed zmianą na dwa rzędy, ale nie dane mi było sprawdzić "finalnego produktu", bo na lapku mam teraz linuxa. Szkoda, że nie ma jakiegoś cross-save, to pograłbym na xklocku. Może jak wprowadzą wersję mobilna, to dadzą możliwośc przeniesienia stanu gry z wersji pecetowej. Jestem pewien, że przesiedziałem ponad 200h przy tej grze. Super karcianka, chociaż bardzo się różniła od tej wersji z Wiedźmina 3. Kumpel od planszówek mówił, że nie pasowała jemu, bo zrobiła się zbyt skomplikowana.

To jest trochę właśnie idiotyczne ze strony twórców, że nie ma konta na wszystkich platformach. Chciałem sobie pogać na laptoku i musze robić nowe konto :/ Bo z ps4 nie widzi. 

 

Gra nie jest skomplikowana, trzeba po prostu zagrać parenaście parti żeby ogarnąć sobie decka i zbudować pod własny styl grania. Ja gram nilfgardem i wiem z jaką frakcją mam większe szanse wygrać, a z inną mniejsze. Do tego jest jeszcze losowość zawsze. 

Do tego gra zmierza na smartphony, to pewnie będę częsciej grał w łóżeczku :usmiech: 

Odnośnik do komentarza

Cold Fear - w sumie mało znany horror ale kurevsko dobry, klimat statku i gameplay lekko na wzór RE4 zapadły mi w pamięć.

 

Omega Boost - tak naprawdę przeszła bez echa a technicznie była jedną z perełek na PSX, można lecieć w każdym kierunku, klatki praktycznie nie spadały i grało się mega plus zayebisty ost

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Nemesis napisał:

Cold Fear - w sumie mało znany horror ale kurevsko dobry, klimat statku i gameplay lekko na wzór RE4 zapadły mi w pamięć.


Jak mi się marzy chociażby zwykły remaster tego szpila... Ten bujający sie statek i fale, które mogły nas zmyć z pokładu...:fsg:
Yebane UBI, taka fajna marka leży odłogiem.

A co do tematu to raczej bawię się w mainstream, aczkolwiek z tych bardziej niszowych gierek na forumku to na obecnej generacji grałem trochę w ELITE Dangerous (zaraz przyleci Figuś mnie wyśmiać), theHunter: Call of the Wild i PUBG (uwielbiam obydwie). No i do Generation Zero muszę wrócić, bo chyba już poprawili sporo błędów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze the hong kong massacre opykuje.

 

Szczerze: gra robiona na styl hotline miami, mniej klimatyczna, ale z lepszą grafiką i też "robiącą" muzyką. 

Chodzi płynnie i zapewnia sporo adrenaliny. Gunplay soczysty, jak norweski stek z foki.

Świetny tytuł, jako odskocznia  przerywnik od klasycznych tytułów. Ot, trzy levele do piwka i dobrego snuffu.

 

/Ale soundrack z I i II Hotline do dzisiaj czasem odpalam w aucie jadąc 90 na godz. w mieście ;) /

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

Ms to chyba wydal, robilo moon studio.

masz racje twórcami gry jest Moon Studio, ale już przyjęło się tak mówić że jak ktoś wykłada pieniądze  na grę a w dodatku ta gra jest jego własnością to w domyśle również ją "robi". 

 

analogiczna sytuacja: dużo osób mówiło się że Sony robi Spidermana i nikomu ten zwrot nie przeszkadzał raczej ;)

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Ori w temacie "najbardziej niedocenione gierki". Trzymajcie mnie :pawel: 

Pisanie, że ori nie jest popularne/doceniane na forumku to gruba przesada i brzmi trochę jak słaba zarzutka (na którą jak widać dałem się złapać). Przecież sequel jest pewnie jednym z najbardziej oczekiwanych gier 2020 i zawsze był jednym z najjaśniejszych punktów na konferencjach m$. Dodatkowo pierwsza część była w czołówce forumkowego goty (nie wiem czy już wtedy brokuł kombinował z punktami czy nie, ale wciąż), a przypominam, że w tym samym roku wyszły takie gierki jak BB, W3 czy Xenoblade. A to, że teraz blind forest nie wywołuje wciąż takiej ekscytacji, to może dlatego, że wyszedł już prawie 5 lat temu i od tego czasu powychodziły tytuły równie dobre, jeśli nie lepsze, jak choćby HK.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MBeniek napisał:

Ori w temacie "najbardziej niedocenione gierki". Trzymajcie mnie :pawel: 

Pisanie, że ori nie jest popularne/doceniane na forumku to gruba przesada i brzmi trochę jak słaba zarzutka (na którą jak widać dałem się złapać). Przecież sequel jest pewnie jednym z najbardziej oczekiwanych gier 2020 i zawsze był jednym z najjaśniejszych punktów na konferencjach m$. Dodatkowo pierwsza część była w czołówce forumkowego goty (nie wiem czy już wtedy brokuł kombinował z punktami czy nie, ale wciąż), a przypominam, że w tym samym roku wyszły takie gierki jak BB, W3 czy Xenoblade. A to, że teraz blind forest nie wywołuje wciąż takiej ekscytacji, to może dlatego, że wyszedł już prawie 5 lat temu i od tego czasu powychodziły tytuły równie dobre, jeśli nie lepsze, jak choćby HK.

jeśli przeczytasz mój post to zrozumiesz, że chodziło mi o to że gdyby grę zrobił  wydał inny wydawca niż MS to byłaby bardziej doceniona, nie napisałem nigdzie że nie została doceniona. 

Teraz, milan napisał:

nIe dośc że niedoceniane to jeszcze pisze jakieś bzdury ze gra przez to ze wydawana przez microsoft to ludzie zaciskają wargi  i nie grają na złość babci xD

Mocny wirus CW w mózgu, nie do wyleczenia.

 

gdzie tu masz CW? 

 

serio niektórzy mają paranoje 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...