Skocz do zawartości

Najbardziej niedocenione gierki


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Nie wiem dla mnie taki sam absurd jak pisanie, że Driveclub to najlepsze wyscigi na tej generacji. Gierka bez kontentu, z nudnym gameplayem a na forum peany. A moim zdaniem 7/10 to uczciwa ocena i żadne DLC z deszczem tego nie zmieni. Podobnie uważam, że Quantum Break to ofiara zbyt ambitnych planów co do storytellingu Remedy (no i tez problem MS, które chciało gry na nową generacje, które będą miały w sobie "coś" nowatorskiego), gra ma tony niepotrzebnego tekstu, story jest podane w bardzo kiepski sposób (serial, który rozdziela czaptery gry? No dla mnie to powinno być jako odzielnna produkcja, którą nie wiem trzeba by było sobie obejrzeć przed grą jeśli chcesz mieć szerszy wgląd w l o r e a nie coś takiego) do tego faktycznie kiepsko wygladająca grafika na Xboxie, średni moim zdaniem gunplay i totalnie z dupy sekcje platformowe. 

Odnośnik do komentarza

no jestem w stanie się zgodzić co do zdecydowanej większości przedstawionych wad (o niektórych sam pisałem jak elementy platfromowe czy serial).

 

Ale też nie pisze że QB to jakiś mesjasz czy najlepszy shooter generacji, po prostu uważam że gierka ma dobry, świetnie przemyślany gameplay i całkiem spoko klimat. To że te kilka dobrych rzeczy  zostało to pogrążone przez inne elementy które były nietrafionymi pomysłami lub zostały całkowite skaszanione to nie musisz mi pisać bo to wiem ;) 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

BLUR szkoda ze nie pyklo, bardziej mnie boli ze nie zobacze drugiej czesci niz chociazby DC2. No jak mi sie w to pieknie gralo, model jazdy przypominal mi PGR, walki na power upy, masa godzin przegrana w multi, jeszcze wiecej na splicie. Zamiast napierniczac turnieje w PESA gralismy wlasnie w samochodziki. A ten motyw muzyczny chodzi za mna po dzis dzien.  Na wstecznej tego nie ma cnie??

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

QB był bardzo fajny i miał to coś. Niestety odbiór gry troche był zepsuty poprzez serial i tona TONA śmieci do przeczytania.

 

Za sam scenariusz gry i moim zdaniem ciekawy gameplay zasłużył na więcej rozgłosu więc zgadzam się z asaxem

 

w sumie aż zerknąłem do mojej recenzji sprzed 3 lat i dalej się zgadzam ze wszystkim

 

 

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Wszyscy wiemy, że bardzo chcesz napisać o pewnym nowatorskim tytule, ale wiesz również jak wszyscy na to zareagują. 

 

On_top: ja bym tutaj wymienił Binary Domain. Ciekawa gierka o fajnym settingu zasługująca IMO na więcej poklasku, szczególnie biorąc pod uwagę kilka pomysłów, które ciepło wspominam (choć fakt, że były niedopracowane).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wiolku napisał:

Wszyscy wiemy, że bardzo chcesz napisać o pewnym nowatorskim tytule, ale wiesz również jak wszyscy na to zareagują. 

 

jakim tytule? jacy wszyscy? 

 

wybacz, nie mam pojęcia co to za projekcja w twojej głowie 

 

Co do Binary Domain to całkiem dobry cover shooter, również  miło wspominam. Szkoda że okazał się taką porażką finansową (z tego co pamiętam gra  sprzedała się naprawdę tragicznie) 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

dodam jeszcze od siebie: Tearaway, które chyba stało się ofiarą własnego hajpu i wielkich oczekiwań. A tymczasem dostaliśmy małą uroczą gierkę, zbudowaną w całości o możliwości PS Vity z naprawdę prześliczną oprawą audiowizualną

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nemesis napisał:

Eternal Darkness - świetny horror z zayebistymi patentami takimi jak automatyczne ściszanie nam tv (wtedy jeszcze grało się przecież na crt to i efekt był podwójny), fajnymi scenariuszami i długim czasem gry. RIP Silicon Knights.

 

Pierwsze słyszę, żeby gra otoczona niemalże kultem była niedoceniona.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niedoceniona? Na pewno była doceniona. Zapomniana? być może w końcu to gra z GCN i plany sequela zostały pogrzebane.

 

20 godzin temu, Szymek_PL_ napisał:

Na wstecznej tego nie ma cnie??

Blura w ogóle nie ma już w sprzedaży na jakiejkolwiek platformie.

Odnośnik do komentarza

Halo Wars - a zwłaszcza pierwsza część, która udowodniła niedowiarkom że można zrobić świetnego rtsa na konsole. Szkoda że gatunek strategii jest tak niszowy, bo moim zdaniem gra zasługuje na znacznie większe uznanje

Odnośnik do komentarza

RUSE - kolejna i chyba ostatnia grywalna strategia na konsole. Gra miała trochę bolączek (tragiczna "fabuła" i najgorszy polski dubbing w historii), czuć było niski budżet.  Ale sama rozgrywka oparta na tym co w sumie jest najważniejsze w działaniach wojennych a co inne gry przez wiele lat zaniedbywały, czyli podstępie i dezinformacji. Była to i jest do dzisiaj niezwykle unikalna gra, która dawala mase radochy. Była przy tym niezwykle dynamiczna jak na strategie

 

Żałuje że nigdy nie bylo mi dane sprawdzić trybu multiplayer bo dopiero tam gameplay musiał pokazywać pazur

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.