Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

 

W Media Markt przeceny telewizorów. Coś mi się wydaje, że to ostatnia szansa nabyć zeszłoroczne modele w dobrych cenach.

55KS7000 nawet kusi ceną. Taki zakrzywiony ekran nie rozleci się jak ramka zacznie się odklejać? xD

Mam ks7500 i według mnie jest lepiej wykonany od ks7000. Żadnego odlekjania, cloudingu etc. Mam słownie jeden martwy piskel, ktorego kompletnie nie widac.

 

Za 4300 kupiłem 49 cali, a tu taka oferta za 55. Ja bym się nawet nie zastanawiał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

W Media Markt przeceny telewizorów. Coś mi się wydaje, że to ostatnia szansa nabyć zeszłoroczne modele w dobrych cenach.

55KS7000 nawet kusi ceną. Taki zakrzywiony ekran nie rozleci się jak ramka zacznie się odklejać? xD
Mam ks7500 i według mnie jest lepiej wykonany od ks7000. Żadnego odlekjania, cloudingu etc. Mam słownie jeden martwy piskel, ktorego kompletnie nie widac.

 

Za 4300 kupiłem 49 cali, a tu taka oferta za 55. Ja bym się nawet nie zastanawiał.

a miałeś ks7000 że czujesz taką różnice? xD

To jest loteria. Nie licząc ks9500 każdy ks jest podobnie wykonany. Mam ks7000 od listopada i nic mi się nie rozkleja, zero martwych pixel itp.

Na takie gó wna jak odklejająca się czasami obudowa masz gwarancję.

No kolega już przed świętami dostał cynk o tej promocji z MM. Niestety dot. to tylko wybranych marketów gdzie są powystawowe modele.

 

edyta:

ja to nawet bym chciał żeby mi się zaczął rozklejać. 6 miechów przed końcem gwarancji rozpocznę reklamowanie i może skończy się jak u Insa czyli wymienię sobie ma świeższy model :p

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Część skoro już wiemy, ze Samsung ks7000 jest praktycznie niedostępny co innego byście polecili w rozmiarze 50 do 55 cali? Obecnie mam bdb 43w809c, natomiast szukam czegoś większego do salonu. Fajnie żeby miał HDR, ultra hd przy 3 metrach od tv chyba mija się z celem przy tej wielkosci.

 

http://m.neo24.pl/?p=samsung_ue55ku6000 Co powiecie na ten model pod kątem ps4?

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Część skoro już wiemy, ze Samsung ks7000 jest praktycznie niedostępny co innego byście polecili w rozmiarze 50 do 55 cali? Obecnie mam bdb 43w809c, natomiast szukam czegoś większego do salonu. Fajnie żeby miał HDR, ultra hd przy 3 metrach od tv chyba mija się z celem przy tej wielkosci.

 

http://m.neo24.pl/?p=samsung_ue55ku6000 Co powiecie na ten model pod kątem ps4?

Z tego co widzę na stronie MM można zamówić ks7000 i ks7500 do sklepu. 

 

Na co zwrócić uwagę kupując Samsunga w tej promocji? Obejrzeć obudowę, sprawdzić martwe piksele i tyle? Można w sklepie sprawdzić ile dany model ma przepracowane?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

W Media Markt przeceny telewizorów. Coś mi się wydaje, że to ostatnia szansa nabyć zeszłoroczne modele w dobrych cenach.

55KS7000 nawet kusi ceną. Taki zakrzywiony ekran nie rozleci się jak ramka zacznie się odklejać? xD
Mam ks7500 i według mnie jest lepiej wykonany od ks7000. Żadnego odlekjania, cloudingu etc. Mam słownie jeden martwy piskel, ktorego kompletnie nie widac.

 

Za 4300 kupiłem 49 cali, a tu taka oferta za 55. Ja bym się nawet nie zastanawiał.

a miałeś ks7000 że czujesz taką różnice? xD

To jest loteria. Nie licząc ks9500 każdy ks jest podobnie wykonany. Mam ks7000 od listopada i nic mi się nie rozkleja, zero martwych pixel itp.

Na takie gó wna jak odklejająca się czasami obudowa masz gwarancję.

No kolega już przed świętami dostał cynk o tej promocji z MM. Niestety dot. to tylko wybranych marketów gdzie są powystawowe modele.

 

edyta:

ja to nawet bym chciał żeby mi się zaczął rozklejać. 6 miechów przed końcem gwarancji rozpocznę reklamowanie i może skończy się jak u Insa czyli wymienię sobie ma świeższy model :p

Kolega ma ks7000, próbowaliśmy jakość wykonania ramki i wyszło, że zakrzywiony jest lepiej spasowany. Ogólnie nawet matryca jest nieco inna (jaśniejsza od płaskiego modelu).

Odnośnik do komentarza

Jak by tv posiadał VP9 10bit to by odtwarzało, ale z zeszłorocznych serii to tylko seria G to ma. Nowe 7 już wszystkie to maja. Zajrzyj na temat o teście 65B6 na hdtvpolska na ost stronach jeden z użytkowników forum to ładnie nawet wyjaśnia.

Czytam w sumie wychodzi że jakby się chciało LG wypuścić soft to hardware jest ponoć zdolny do tego tyle że komu się będzie chciało jak już nowy model w sklepach? Zresztą - nie ważne - nie potrzebne mi to za bardzo prawdę mówiąc. Dzięki za info.
Odnośnik do komentarza

 

Warto sprawdzić, z tym że hotpixele to mogą nawet po 200h wyjsc... Co komu pisane xD

Może też pierd.olnąć matryca tak jak w panasach.

Dokładnie, do tego super serwis może się okazać tak samo gówniany jak w Samsungu. Telewizorów co prawda na taśmę nie naprawia, ale po matrycy banan i obecnej walce nie wiem, czy wystawiłbym im wyższa note. Podejscie do klienta w ostatnich latach sie w Panasonicu mocno zmieniło.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No niestety - nie znalezli jeszcze "osoby decyzyjnej" i nadal nic nie wiem... xD Najlepsze, ze przyslali mi ankiete do wypelnienia po 1 naprawie jak oceniam ich serwis i dobrze, ze czlowiek nie mial czasu jej wypelnic, bo jak teraz wypelnilem wszytkie odpowiedzi, to dostalem wiadomosc, czy ktos z firmy Panasonic moze sie ze mna skontaktowac w tej sprawie. No zapraszam q(pipi)a xD

Telewizory polecam reklamowac tylko z rekojmi, gdybym tak zlozyl 1 reklamacje, to teraz nie mieliby duzo do gadania. Napisze, jak cos bede wiedzial!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Panowie długo szukali przyczyny mailowo, pisali do mnie o tych trybach, ustawieniach - telewizor zabrali 10 kwietnia. 

Wcześniej na gwarancji zgłoszenie trwało od 13 do 27 marca (co prawda tez tylko ostatnie 5 dni nie miałem telewizora), ale ogólnie jestem mega niezadowolony, ze z nowym telewizorem jest tyle problemow. Najlepsze jest to, ze na infolinii dostalem adres mailowy, ktory niby pomaga w takich przypadkach, opisalem w zeszly pon. dokladnie cala sytuacje i do tej pory nie dostalem zadnej odpowiedzi. xD Serwis - (pipi)ac /10.

Chyba tylko wymiana na nowa sztuke, zwrotem pieniedzy sa w stanie ta ocene podniesc.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze zgłoszenie w ogole nie potrzebnie z gwarancji poszlo - co prawda wtedy serwis byl super uprzejmy, wymiana matrycy w mieszkaniu, by telewizora nie zabierac, a i tak musieli zabrac bo 1 zamowiona curved nie w ta strone co trzeba, pozniej zaczely sie schody, raz ze te pixele wyskoczyly, glownie 1 mocno swiecacy, ale tutaj juz pewnie bym odpuscil - choc z 2 strony - kupilem telewizor bez hotpixeli, to dlaczego mam sie zgadzac na swiecace (pipi) po naprawie..., dwa ze z obrazem zaczely sie czasami dziac dziwne rzeczy podczas wlaczania konsol - najbardziej sie jednak boje tego, ze chlopy tam podlaczyly antene, ogladaja naziemny polsat i w tyg. zadzwonia ze telewizor przeciez dziala !

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku ale trochę mam polew z dramy easyego. To chyba jest ta słynna karma?xD Tyle postów jakie to samsungi są hu.jowe itp. a wszyscy co tu mają KSy to grają i użytkują bez problemu, a Ins który miał powtarzający się problem z obudową dostał od tego najgorszego na świecie serwisu TV zwrot pieniędzy i już nawet nie pamięta pewno tej sprawy, ciesząc się z oleda.

Z drugiej strony mam nadzieję, że w końcu wyjdziesz na prostą z tym TV bo wiem jakbym się wku.rwiał gdybym ze świeżo kupionym TV miał co chwilę jakieś cyrki.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

no nie powiedzialbym, zebym "dramatyzowal" - pisze, bo jeszcze 3-4 lata temu Panasonic przywozil klientom telewizory w zastępstwie, mojemu znajomemu nawet zostawili wyzszy model "bo nie oplacalo sie naprawiac jego".

no i jak zwykle przesadzasz standardowo wywyzszajac firme, ktora jest jeszcze bardziej gowniana.  Samsung Insa ze standardowym problemem z obudowa trafial do serwisu 3 (albo 4?) razy - telewizor mial pol roku i 3 razy z ta sama awaria wracal do niego. To jest ta mala roznica, dlaczego dostal zwrot pieniedzy. 

Odnośnik do komentarza

No samsung to by nawet mojego telewizora z pixelem nie zabral, bo napisalby ze nie jest idealnie na srodku i nie ma 10 innych obok siebie. Dla mnie to wciaz chyba najgorszy serwis na swiecie...

Pomimo swoich problemow staram sie byc wyrozumialy - 1 matryce w koncu wymienili, a obecne problemy z obrazem podczas wlaczania konsoli dzieja sie tylko czasami, najgorsze, ze przy serwisancie standardowo wszystko dzialalo. Tez jakbym dostal zwrot kasy bralbym Oleda.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...