Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Warto sprawdzić, z tym że hotpixele to mogą nawet po 200h wyjsc... Co komu pisane xD

Może też pierd.olnąć matryca tak jak w panasach.

Dokładnie, do tego super serwis może się okazać tak samo gówniany jak w Samsungu. Telewizorów co prawda na taśmę nie naprawia, ale po matrycy banan i obecnej walce nie wiem, czy wystawiłbym im wyższa note. Podejscie do klienta w ostatnich latach sie w Panasonicu mocno zmieniło.

 

Ja miałem s(pipi)ą matrycę w moim samsungu zaraz po zakupie ale tak to jest jak bierzesz z internetu bo w okolicy są dwa sklepy elektroniczne, a nie mają tego cobyś chciał. Serwis przyjechał wtedy szybko bo na drugi dzień po telefonie, a tv zabrali na 2 tygodnie. Mam już go 6 lat i nadal działa bez zarzutu <puka w niemalowane>

Odnośnik do komentarza

 

 

Świetny TV pod 4K z HDR tj. 55KS7500 za 4450

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-suhd-samsung-ue55ks7500s?querystring=55ks

 

Taniej nie bylo. W marcu kupiłem 49 cali za trochę mniejszą cenę.

To jest ten sam, co ma często klej na wierzchu obudowy, odpryski, bad pixele itp świeżo po wyjęciu z kartonu? :D

 

Ks7500 to model zakrzywiony, wykonany lepiej od płaskiego ks7000.

 

Posty z działu o promocjach - KS7500 faktycznie jest lepiej wykonany? Miałem jednego KS7000 w domu do testów i zaraz po wyjęciu z pudła po lewej stronie patrząc od przodu odstawała ta obudowa i to sporo :D

Odnośnik do komentarza

xD

KS7000 i KS7500 taka sama jakość wykonania, różnica jest jedynie taka, że 7500 jest zakrzywiony. Lepszej jakości obudowa (mowa o plastiku, nie o mocowaniu) jest w KS8000 i KS9000). Ogólnie to są identycznie telewizory, różnią się jedynie ilością tunerów, krzywizną, podstawką i plastikiem. Widziałem każdy z wymienionych z odklejoną obudową. Jedynie KS9500 jest na śruby i jest sporo lepszy od niższych modeli.

Odnośnik do komentarza

Prywatny, bo zrezygnowałem z publicznego jak mi się skończył Plus i nie grałem po sieci, a doliczali sobie 10 zł do abonamentu za publiczny.

 

E:
Zrobiłem test połączenia i wyszło, że mój dostawca usług internetowych blokuję tę usługę. 

 

Druga sprawa jest taka, że muszę wybrać sposób na ustawienie tego tv. Nie wiem czy kupować nowy stolik pod tv czy może go podwiesić. A wy jakie rozwiązanie preferujecie? Nie miałem styczności z podwieszonymi telewizorami, więc nie wiem czy te rozwiązanie byłoby ok. 

Edytowane przez krzysiek14647
Odnośnik do komentarza

Prywatny, bo zrezygnowałem z publicznego jak mi się skończył Plus i nie grałem po sieci, a doliczali sobie 10 zł do abonamentu za publiczny.

 

E:

Zrobiłem test połączenia i wyszło, że mój dostawca usług internetowych blokuję tę usługę. 

 

Druga sprawa jest taka, że muszę wybrać sposób na ustawienie tego tv. Nie wiem czy kupować nowy stolik pod tv czy może go podwiesić. A wy jakie rozwiązanie preferujecie? Nie miałem styczności z podwieszonymi telewizorami, więc nie wiem czy te rozwiązanie byłoby ok. 

Tryb gry>ustawienia eksperckie i zmieniasz.

Odnośnik do komentarza

Nie kumam za bardzo o co chodzi. Miałem KS7000, że tak powiem "na premierę". Miałem normalnie tryb gry i wszystkie opcje (nie licząc poprawiania płynności, wiadomo) były w nim dostępne. Tak samo nie musiałem ustawiać publicznego IP pod telewizor i PS4 (jedynie ustawione dla X1 bo bez tego był problem z NAT'em). Jakoś nie chce mi się wierzyć, że KS7500 wyszedł z gorszym softem niż KS000.

Odnośnik do komentarza

U mnie się nie da. Pewnie wina starego softu, którego nie mogę zaktualizować, bo nie łączy mnie z internetem. Zadzwonię do dostawcy i spróbuje się dowiedzieć w czym leży problem, że mnie nie łączy.

 

Samsung zablokował możliwość aktualizacji przez USB? :d

Odnośnik do komentarza

U mnie się nie da. Pewnie wina starego softu, którego nie mogę zaktualizować, bo nie łączy mnie z internetem. Zadzwonię do dostawcy i spróbuje się dowiedzieć w czym leży problem, że mnie nie łączy. 

 

Jeżeli masz problemy z aktualizacją, zassaj sobie z tej stronki soft na coś pod usb i będzie z głowy.

 

 http://www.samsung.com/pl/support/model/UE65KS7000SXXH

 

Jakiś dziwny ten Twój problem, może coś zablokowałeś w konfiguracji wstępnej? 

Edytowane przez Absolem
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...