Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nic związanego z kartą. Myślałem, że mi jej nie przyjmą na gwarancję w ogóle. Karta MSI, a teraz opis incydentu xD

 

Kupiłem nowy monitor i po podłączeniu go do zasilania jak pierdolnęło to wywaliło korki na klatce nawet, a wtyczka od kabla dvi strzeliła jak by pierun (pipi)nął. Port DVI w monitorze zjarany, tak samo końcówka kabla, aż blachy powyginało. No to odpinam monitor, podłączam stary, odpalam kompa i dupa, zaskakuje na sekundę i się wyłącza. No to zresetowałem bios, coś tam jeszcze porobiłem, odpalam, zaczyna działać po czym z karty zaczyna dymić xD Ja już wesolutki, myślę sobie co tam jeszcze się popaliło, ale okazało się, że tylko karta. Na zintegrowanej wszystko poszło.

 

Monitor już nowy dostałem i działa, dzisiaj przyszło info, że wysyłają mi nową kartę. No i właśnie mnie kusi ten gtx 980 bo będę mógł sprzedać smoka jako nówkę.

Odnośnik do komentarza

Nie, nic związanego z kartą. Myślałem, że mi jej nie przyjmą na gwarancję w ogóle. Karta MSI, a teraz opis incydentu xD

 

Kupiłem nowy monitor i po podłączeniu go do zasilania jak pierdolnęło to wywaliło korki na klatce nawet, a wtyczka od kabla dvi strzeliła jak by pierun (pipi)nął. Port DVI w monitorze zjarany, tak samo końcówka kabla, aż blachy powyginało. No to odpinam monitor, podłączam stary, odpalam kompa i dupa, zaskakuje na sekundę i się wyłącza. No to zresetowałem bios, coś tam jeszcze porobiłem, odpalam, zaczyna działać po czym z karty zaczyna dymić xD Ja już wesolutki, myślę sobie co tam jeszcze się popaliło, ale okazało się, że tylko karta. Na zintegrowanej wszystko poszło.

 

Monitor już nowy dostałem i działa, dzisiaj przyszło info, że wysyłają mi nową kartę. No i właśnie mnie kusi ten gtx 980 bo będę mógł sprzedać smoka jako nówkę.

 

????

 

Jaki monitor? Monitor Ci spalil komputer? wow.

Odnośnik do komentarza

U nas tez czesto jak klientom sie rozpadna grafiki to dostaja nowe. Ostatnio klientowi uszkodzil sie MSI GTX770 3GB i aktualnie otrzymal nowa grafe MSI GTX970 4GB. Tez bym chcial zeby moja GTX780 zdechla na gwarancji, moze mi wtedy przysla nowa GTX980 ale znajac zycie albo sie nie rozpadnie a jakby sie rozpadla to by mi naprawili tylko :C

Odnośnik do komentarza

CHŁOPCY

 

Interesuje mnie piecyk generalnie do pracy(mnóstwo pisania), przeglądania neta i filmów(jak najbardziej Full HD). Lubię robić kilka rzeczy na raz. Jedyna gra jaka mnie w tym momencie interesuje na PC to remaster Gears of War. Nawet nie musi działać w full detalach. Żebym tylko mógł nadal być bogiem tej gry. Platformą do grania zostanie dla mnie Playstation 4.

 

Jeśli chodzi o kwotę to nie chciałbym przekroczyć 1500 zł. TAK NA PEWNO. Z góry dzięki za propozycję.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mnóstwo pisania to polecam zaopatrzyć się w klawiaturę mechaniczną z przyciskami Cherry Blue. Komfort wzrośnie +100%. Kosztuje oczywiście trochę więcej niż zwykłe klawy membranowe, ale coś za coś. To taka rada na marginesie.

Odnośnik do komentarza

Jak na całego PC ma 1500zł to raczej wątpię, że interesuje go sama klawiatura za ponad 300zł

No jasne że nie da rady w takim budżecie kupić. Moja rada tyczy się przyszłości. W tym momencie dobry komp do pracy to wydatek przynajmniej 2000-2500zł w zależności od potrzeb. Za 1500zł też da radę złożyć, ale z graniem w gierki nie będzie tak różowo.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...