Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Hmm dziwnie, nie mam pojęcia jak można na niej +13 na tak niskim lvl wykręcić. 

No i jeszcze ten DMG podstawowy - 29.

No ja resetowalm przy niesj statystyki i takiego nie mam.

1 minutę temu, Bartolinsky napisał:

 

 

Atut great weapon master daje +10 do obrażeń przy -5 do trafienia

No tak - dzisiaj Astarion'a z tym sprawdzimy + łuk + skrytobójca.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Ukukuki napisał:

 

To ja chyba słaby jestem, mi mój mag już padł z 2-3 razy. 

Nie miales scrolli zeby go wskrzesić? One dzialaja przeciez na 100%. Ja serio jestem raczej mocno sredni w takie gry. Btw dzieki za poprzednia odp. Ma to sens chociaz nadal uwazam ze zbyt dosadne pokazywanie scen seksu przy obenych mozliwosciach technologii (brak emocji i wspomniane przez stoodio kukly...) to raczej cringe i styknie po prostu scenka mocno sugerująca co sie stanie. No ale jak juz mowilem. Mi to potrzebne akurat w grach nie jest. Dla mnie EOT.

 

Teraz kminie czy powinienem od czasu do czasu zagadac z Marniejem :/

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, pawelgr5 napisał:

Nie miales scrolli zeby go wskrzesić? One dzialaja przeciez na 100%. Ja serio jestem raczej mocno sredni w takie gry. Btw dzieki za poprzednia odp. Ma to sens chociaz nadal uwazam ze zbyt dosadne pokazywanie scen seksu przy obenych mozliwosciach technologii (brak emocji i wspomniane przez stoodio kukly...) to raczej cringe i styknie po prostu scenka mocno sugerująca co sie stanie. No ale jak juz mowilem. Mi to potrzebne akurat w grach nie jest. Dla mnie EOT.

 

Teraz kminie czy powinienem od czasu do czasu zagadac z Marniejem :/

Chyba jest jedna opcja, że nie działają, tzn. jak Gale wybuchnie to może się wszystko popierdolić xD, raz tak miałem - wtedy użyłem Marnieja, potem jeszcze kilka razy, bo miałem dużo złota i tak było wygodniej. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, pawelgr5 napisał:

Nie miales scrolli zeby go wskrzesić? One dzialaja przeciez na 100%. Ja serio jestem raczej mocno sredni w takie gry. Btw dzieki za poprzednia odp. Ma to sens chociaz nadal uwazam ze zbyt dosadne pokazywanie scen seksu przy obenych mozliwosciach technologii (brak emocji i wspomniane przez stoodio kukly...) to raczej cringe i styknie po prostu scenka mocno sugerująca co sie stanie. No ale jak juz mowilem. Mi to potrzebne akurat w grach nie jest. Dla mnie EOT.

 

Teraz kminie czy powinienem od czasu do czasu zagadac z Marniejem :/

 

No miałem, co nie zmienia faktu że musiałem ich użyć bo chłop dostał manto ;p Co do scen seksu, przeszkadza mi ilość chłopów którą można wydymać :kekw: no większość my się grzmociła. Trochę sporo gejów w tym świecie. 

Odnośnik do komentarza

https://www.thegamer.com/baldurs-gate-3-characters-romance-too-easy-cant-avoid-gale-bug/

 

26 minutes ago, easye said:

No i jeszcze ten DMG podstawowy - 29.

No ja resetowalm przy niesj statystyki i takiego nie mam.

No tak - dzisiaj Astarion'a z tym sprawdzimy + łuk + skrytobójca.

Pod luk to jest bodajze sharpshooter, ktory dziala podobnie. I tak samo jak z GWM mozna go togglowac on/off kiedy ci pasuje.

Edit:

Dla Astariona polecam 3L jako thief (bonus akcja) a pozniej multiklasa od 4L w Ranger i gloom stalker. Robilem na spokojnie ponad 100 dmg podczas pierwszej kolejki. Poza tym Ranger ma przydatne skille, ktore o wiele lepiej sie sprawuja niz assasin imo.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Iść do tej przełęczy? Bo pisze, że lvl niski mam.

 

Ale żem zdupczyl zadanie uratuj Mayrina.

  Pokaż ukrytą zawartość

Zamiast w wiedzme to na koniec zabiłem Mayrina. 

 

Ta babka nie jest warta zachodu, już 2x robiłem ten quest i dwa razy inaczej, 2x bez happy endu xDD. 

Wiedźma daje za to fajny permanentny boost do cechy :). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bartolinsky napisał:

No więc atut lepszy jak chcesz grać dużymi brońmi. Po zabiciu lub krytyku dzięki niemu możesz uderzyć jeszcze raz używając akcji dodatkowej.

O którym mówisz? O tym dwuręcznym?

2 godziny temu, El Loco Chocko napisał:

https://www.thegamer.com/baldurs-gate-3-characters-romance-too-easy-cant-avoid-gale-bug/

 

Pod luk to jest bodajze sharpshooter, ktory dziala podobnie. I tak samo jak z GWM mozna go togglowac on/off kiedy ci pasuje.

Edit:

Dla Astariona polecam 3L jako thief (bonus akcja) a pozniej multiklasa od 4L w Ranger i gloom stalker. Robilem na spokojnie ponad 100 dmg podczas pierwszej kolejki. Poza tym Ranger ma przydatne skille, ktore o wiele lepiej sie sprawuja niz assasin imo.

No o tym właśnie mowie. Assasin ma przewagę w każdym początkowym ruchu, wobec postaci która ruchu nie wykonała. U mnie chłop chyba największy DMG zadaje obok diablicy.

Odnośnik do komentarza

U mnie jako assasyn tak srednio sie sprawowal, po respecu inna bajka. Najwazniejsze ze u ciebie sie sprawdza dobrze.

 

Swoja droga malo kto wspomina o tym. Ale fakt ze mozna zmienic cala swoja postac w kazdym momencie za zaledwie 100 golda, jest swietnym rozwiazaniem. Szczegolnie to sie przydaje przy naszych kompanach. Punkty jakie maja startowo, sa dalekie od idealu i polecam zdecydowanie, poprawienie chociaz tego aspektu.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, El Loco Chocko napisał:

U mnie jako assasyn tak srednio sie sprawowal, po respecu inna bajka. Najwazniejsze ze u ciebie sie sprawdza dobrze.

 

Swoja droga malo kto wspomina o tym. Ale fakt ze mozna zmienic cala swoja postac w kazdym momencie za zaledwie 100 golda, jest swietnym rozwiazaniem. Szczegolnie to sie przydaje przy naszych kompanach. Punkty jakie maja startowo, sa dalekie od idealu i polecam zdecydowanie, poprawienie chociaz tego aspektu.

Tylko np taki laik jak ja sie tak mocno nie zna ze prędzej cos popsuje. Nie chce uzywac guida. Nie robilem respeca nikomu, na razie jest spoko, duzo latwiej niz w DOS2.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, messer88 napisał:

 

Tylko się nie da tych premii zmienić +2 +1 do wybranych statów 

Da się. Wystarczy odkliknac.

2 godziny temu, El Loco Chocko napisał:

https://www.thegamer.com/baldurs-gate-3-characters-romance-too-easy-cant-avoid-gale-bug/

 

Pod luk to jest bodajze sharpshooter, ktory dziala podobnie. I tak samo jak z GWM mozna go togglowac on/off kiedy ci pasuje.

Edit:

Dla Astariona polecam 3L jako thief (bonus akcja) a pozniej multiklasa od 4L w Ranger i gloom stalker. Robilem na spokojnie ponad 100 dmg podczas pierwszej kolejki. Poza tym Ranger ma przydatne skille, ktore o wiele lepiej sie sprawuja niz assasin imo.

Ta bonusową akcja działa tylko z bronią w 2 ręku, czy można np. 2 razy z łuku strzelić? Ciężko powiedzieć, czy się sprawdza jesteś znacznie dalej niż ja, dopiero do 5 levelu dobijam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...